Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość amina777

Mieszkanie w Warszawie czy dom pod Warszawą

Polecane posty

Długo nie mogliśmy się zdecydować na wybór odpowiedniego dewelopera, aż w końcu postanowiliśmy zaufać Home Invest. I mogę zapewnić że ani ja, ani żona, ani dzieci nie żałujemy 😊 Profesjonaliści w każdym calu, tak myślę że mogę ich opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie mieszkania kosztują majątek. Warto rozważyć lokalizację poza miastem, ale z dobrą komunikacją. Popularną lokalizacją jest Żyrardów, na http://www.ajsi.pl/ można przejrzeć niektóre inwestycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Nie ważne czy mieszkanie czy dom, ale według mnie lepiej pod Warszawą. Centrum jest fajne dla ludzi młodych, ale jak pojawią się dzieci, a my skończymy imprezować to nagle zapragniemy spokoju po pracy i w weekendy. Dobre miejsce do osiedlenia się to Ząbki albo podwarszawskie Marki (Lux Home ma atrakcyjną ofertę mieszkaniową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagato

Grodzisk to także ładne miasto. Warszawa dla mnie za droga i za głośna. Kilka lat temu osiedliłem się właśnie w Grodzisku kupując segment od Makbudu w atrakcyjnej cenie. Tu mieszkam i pracuję i nie wyobrażam sobie życia w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardock

Mogę polecić Izabelin jako miejsce do zamieszkania dla osób poszukujących ciszy i spokoju niedaleko Warszawy. Za stosunkowo niewielką kwotę można tutaj nabyć segment bądź połowę bliźniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duduś

Zależy czego oczekujesz. Z tymi domami to różnie bywa. Z mieszkaniem masz większą pewność jak masz pewnego dewelopera np. Home Invest. Jak jest sprawdzony to nie musisz się bać że wdepniesz w jakieś przysłowiowe błoto albo będziesz czekał w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeta

home invest to kiepski deweloper. Jest zwyklym spamerem co zasmieca kafeterie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ror

Mieszkanie w Warszawie. Ja teraz się z chłopakiem zdecydowałam na Targówek i Home Invest.Mieszkanie w Warszawie. Ja teraz się z chłopakiem zdecydowałam na Targówek i Home Invest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zdecydowałam się na zakup domku szeregowego w Markach pod Warszawą od firmy www.bkc-invest.pl i wam też polecam tego dewelopera. Ich inwestycje są starannie wykonane i bardzo dobrze zlokalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajn28

ja mieszkałam z chłopakiem w Piasecznie ale w pewnym momencie zaczęły nas męczyć codziennie dojazdy do pracy do centrum i stanie w korkach, że zdecydowaliśmy się wrócić do Warszawy - z pomocą Wiki przeprowadzki przeprowadzka była bardzo szybka i jest nam teraz dużo wygodniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia82

A może dom w Warszawie? My znaleźliśmy taką ofertę firmy APM Development, Osiedle Ludwinów - bardzo fajne domki w dobrej lokalizacji, blisko metro, Las Kabacki, rozwinięta infrastruktura. Dojeżdżania spod Warszawy do pracy i dowożenia dzieciaków na wszystkie zajęcia to sobie nie wyobrażam, dlatego kupno domu pod Wawą nie wchodzi w grę, tylko w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczek

Kupuję mieszkanie od Home Invest i nie wyobrażam sobie mieszkać pod miastem. Pracuję w korporacji, będę miał teraz blisko do pracy. Męczyć się z budowlańcami? Podziękuję! Mój deweloper jest bezproblemowy, mamy dobry kontakt i nie spędza mi snu z powiek, jakby to pewnie było w przypadku budowy domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zdecydowałem się na dom pod Warszawą to skontaktujcie się z firmą www.bkc-invest.pl Oni wykonują ciekawe inwestycje w rejonie aglomeracji Warszawskiej.  Sama zakupiłam od nich ładny i solidnie wykonany dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKI

Co kto lubi. Ja wybieram mieszkanie pod warszawą. Polnord wymiata jeśli chodzi o inwestycje w Ząbkach. Mieszkam na osiedlu Neptun i serio, polecam. Świetny dojazd komunikacją, a cisza i zieleń, jak to pod miastem. Nikt nikomu w okna nie zagląda, a ceny, jak na taką odległość od centrum są dobre. Bo to już jednak nie Warszawa. Do tego remontowana jest teraz główna ulica dojazdowa, powiekszana do 4 pasów. Teraz trzeba się trochę przemęczyć, ale jak skończą to szybkość dojazdu samochodem też będzie konkurencyjna w zestawieniu z innymi lokalizacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka

Tak, potwierdzam. Kupiliśmy z rodzeństwem na starość rodzicom mieszkanie w Ząbkach. Podobno starych drzew się nie przesadza, więc pomyśleliśmy żeby było niedaleko od ich starego mieszkania. Zadomowili się bardzo, mimo naszych obaw, że coś może pójść nie tak. Odwiedzam ich często i tak: z małym dzieckiem nie mam problemów dojechać komunikacją. Wokół sporo fajnych miejsc na spacery. Rodzice zadowoleni ogólnie z komfortu i tego, że sklepy blisko, sąsiedzi mili i pomocni. Także chyba spoko opcja, nawet dla starszych osób, jak się okazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek K.

Szukamy z żoną domu pod Warszawą z myslą o niedalekiej emeryturze. Uciekamy z centrum, bo po praiwe 20 latach mamy juz serdecznie dość. Przypadkiem trafiliśmy do Józefowa, gdzie powstało nowe, bardzo atrakcyjne osiedla domków https://www.blekitnyjozefow.pl/  Okolica przecudowna, domy w najwyższych standardach. Dobrze, że do emeryturki już niedaleko :classic_cool:

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annajj

Masz dobry serwis z mieszkaniami na wynajem w Wawie i okolicach na megamieszkania.pl. Ja u nich znalazłem 2 pokojowe dla mnie i narzeczonej. Super mieszkanko, zadbane, odmalowane, z pełnym wyposażeniem, jestem pozytywnie zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinda
Dnia 25.04.2019 o 13:59, Gość Liszka napisał:

Tak, potwierdzam. Kupiliśmy z rodzeństwem na starość rodzicom mieszkanie w Ząbkach. Podobno starych drzew się nie przesadza, więc pomyśleliśmy żeby było niedaleko od ich starego mieszkania. Zadomowili się bardzo, mimo naszych obaw, że coś może pójść nie tak. Odwiedzam ich często i tak: z małym dzieckiem nie mam problemów dojechać komunikacją. Wokół sporo fajnych miejsc na spacery. Rodzice zadowoleni ogólnie z komfortu i tego, że sklepy blisko, sąsiedzi mili i pomocni. Także chyba spoko opcja, nawet dla starszych osób, jak się okazało.

A z ciekawości – jak duże to mieszkanie, jaki rozkład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka

Grubo ponad 50 metrów i 3 pokoje. Także spokojnie możemy z dzidulkiem czasem nawet u rodziców komfortowo przenocować jak mąż w delegacji. W sumie to wolę spędzać tam czas bo cicho i spokojnie, niż na tym naszym osiedlu z budynkami po 10 pięter. Sama się ostatnio zaczęłam zastanawiać czy nie czas pomyśleć o nowym mieszkaniu dla naszej rodziny. Szłabym w coś podobnego do Neptuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinda

Muszę przyznać, że 50 metrów i aż 3 pokoje to rzeczywiscie fajny rozkład, chyba nie zdarza się czesto. Nie zdarzał sie przynajmniej na pewno jak kupowałm mieszkanie 3 lata temu.  Ale tak to jest, na róznych etapach zycia człowiek ma rózne priorytety a potem czasem załuje wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka

A patrzyłas wtedy na mieszkania od polnordu? Tak z ciekawosci. Bo wydaje mi sie ze oni ogolnie maja taka polityke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinda

Z tego co pamietam tak, ale nie było juz mieszkan takich jakie nas interesowały metrazowo. Fakt faktem, ze nam sie podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka

Mam wrażenie że Polnord to jeden z niewielu deweloperów u którego można jeszcze coś sensownego znaleźć i w małych i w dużych  rozkładowych metrażach (choć oczywiście nie znam całości rynku). tak ogólnie to raczej posucha w tym temacie. Małe się wyprzedają na pniu i są drogie, a duze zazwyczaj tak nieustawne, że aż smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallenna

my z mężem po wielu burzliwych dyskusjach zdecydowalismy że jednak postawimy namieszkanie pod Warszawą, bo zależalo nam na spokoju i miejscu do zabaw dla dzieci, które jednoczesnie będzie bezpieczne i umiejscowione daleko od smogu. Padlo na osiedle Wiktoria w Malcanowie, to jest na wysokości Otwocka :) a jest o wiele przyjemniej niż w Warszawie, cene też mieliśmy bardzo korzystną :) Z tego co widze na stronie, są jeszcze wolne mieszkania :) http://osiedlewiktoria.com.pl/malcanow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekk

Będę podpowiadał biuro pośrednictwa ze strony megamieszkania.pl. Mają na swojej stronie mega dużo mieszkań i codziennie wrzucają nowe oferty. Lokale uczciwie opisane z dobrze zrobionymi zdjęciami, pod tym względem nie mam się do czego przyczepić. Ja miałem akurat włączone powiadomienia o nowych mieszkaniach i to był dobry pomysł bo sobie zarezerwowałem kawalerkę która pewnie szybko by poszła gdybym nie trzymał ręki na pulsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Każdy wybiera według własnych potrzeb, nie miałam działki nigdzie poza miastem więc szkoda było dodatkowe pieniądze płacić. Lepiej było kupić mieszkanie od fabryki domów. Znajduje się ono na Białołęce w sumie można powiedzieć, że to obrzeża. Spokojna i cicha okolica tam jest nie ma co jej nawet do centrum porównywać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela

Ja bym chyba jednak wolala mieszkanie w mieście. Sama miałam podobny dylemat, ale mąż się uparł na mieszkanie na Targówku, bo twierdzi, że dzielnica ma potencjał. No i mnie przekonał, tym bardziej, że to inwestycja Home Invest a o nich akurat słyszałam wiele pozytywnych opinii. Poszukaj czegoś przy metrze, żebyś miała wszędzie blisko. Wiem, że teraz ruszyli z czymś na Bielanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa

Też wolałabym chyba jednak mieszkać na Białołęce, dużo młodych ludzi tam kupuje mieszkania, powstają nowe, fajne osiedla, takie jak apartamenty ostródzka przykładowo z niską zabudową, to jest teraz bardzo atrakcyjna dzielnica do zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noya

Ta, w sumie ja się z pod Warszawy też chcę przeprowadzić na Białołękę, mam zamiar kupić mieszkanie na osiedlu Bliżej Gwiazd na Mehoffera, jest fajnie położone, w spokojnej okolicy ale też blisko przystanku ztm, więc jakoś będzie się można wygodnie przemieszczać także bez samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Bielan

Ja mieszkam na Bielanach i rozglądam się z za domem. W ścisłym centrum Bielan ceny domów są bardzo wygórowane ale wystarczy popatrzeć np.na Wólkę Węglową , blisko do centrum , cisza, spokój, blisko do Puszczy Kampinoskiej ceny atrakcyjne. Inwestycja Domy w Ogrodzie Wólczyńska 300 fajna propozycja dla chcących zamienić mieszkanie na fajny dom w dobrej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×