Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Violcia17

Dieta 1000ca kalorii!

Polecane posty

Gość gość
Czesc dziewczyny:) wspaniale wam idzie, Conversee, co ty piszesz, ze wolno ci schodzi??? Pięknie i szybko!!:) Babette- gratulacje, i oby dalej w dół:):) Violciu, ja tu jestem od gratulacji i motywacji:), ale szczerze mówiąc, zastanawialam się nie raz, skad bierzesz siłę do marszów , cwiczeń i nauki. Potrzebujesz energii, czyli bialka zwierzęcego. Nie utyjesz, a odżywisz mózg, system nerwowy. Mąz prosil, by Cię zapytac, czy bierzesz regularnie witaminy, minerały, a szczególnie magnez i potas? Twój organizm pokazuje, co się dzieje- spowalnia i odchudzanie i dzialanie systemu nerwowego. Przeredaguj wszystko, bo na dłuzszą metę tak nie pociągniesz. His, trzymaj się, najwazniejsze, ze cwiczysz:) urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano się uśmiałam :P mimo porzucenia diet waga ruszyła heh 200gram ale w doł a stała 6 tygodni tzn zawsze było między 59 a 59.05 :) dziś zjadłam 2200kcal od jutra będę się starała jeść 1800 myślę że wtedy diety nie odczuję ale na pewno też nie będę miała nadmiaru kcal przede wszystkim że ćwiczę ale zmieniłam specjalnie taktykę na co drugi dzień, dziś nie ćwiczyłam jutro ćwiczę itd... z jedzeniem zrobię chyba tak samo raz 1200 raz 1800 tylko pytanie czy to wypali :) motywuje mnie strasznie jak widzę super chude laski a potem spojrzę na swój brzuch i jestem przerażona... druga rzecz to właśnie mój brzuch rano jest ok a jak go wciągne to po prostu mega niestety jak coś zjem wypiję itd to wyglądam jak w 5 msc ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radzę stosować diety odchudzającej w lato bo to już jest za późno a gdy ktoś zawoła was na mecz piłki plażowej to nie będziecie mieć siły świetnie się bawić. Ja stosuję dietę dobraną indywidualnie do mnie i trenuję w Saturn Fitness na Targówku dzięki temu mam szczupłą sylwetkę i pełno energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuch, to niestety za duza wrzuta na raz. I rozpycha:( His, jedz mniejsze porcje, a częsciej. I ze slodyczy- ptysie z bitą smietaną, chalwę, sezamki. Posluchaj mnie:) zostaw pączki, ciasta mączne, ciasteczka, to i brzuch spadnie. Rano, o 6tej ruszam w podróz sluzbową, na 3 tygodnie, ale będę do Was zaglądac:) Efekty widac, etapy zaliczane, i do przodu:):) Usciskuję, i duuzo serdecznosci dla Was! :):) kwiatki i serduszka:) urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie waga nadal sobie stoi... Urszak, nie biorę nic oprócz magnezu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny:):) Mam nadzieję, ze Wam power nie opadł?? No nie, walka trwa! His,,pojadłas pewnie róznosci:) Mięta, rumianek...oby Cię nie bolało... Moze trzeba trochę dolozyc kalorii, jak u Violci? Violciu, co u Ciebie??Ty jestes tu glównym wodzem:):), i wierzę, ze trzymasz się walecznie! Zdaję sobie sprawę, ze zalamki się zdarzają, są "wpisane" w każde dlugofalowe działanie, gdzie cel wydaje się byc daleko...Trzeba często wspominac te najtrudniejsze początki, i cieszyc się tym, co się do tej pory osiągnęło:) Tyle pracy, wyrzeczeń, zmagań z samym sobą...To nie jest ot, takie zwyczajne i łatwe. Wielu ludzi nie ma odwagi zacząć! A zrobilyscie to, i przeszlyscie tak wiele! Szacun!! I dalej do walki, bo to nie koniec!:):) U mnie ok, pracuję cięzko, bo jak chce się cos dobrze zrobic, trzeba się przyłozyc... Usciskuję Was i pozdrawiam:):) urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zażywać pewne środki.. :( dziś zjadłam 1500kcal bo jestem chora... i apetytu nie mam za bardzo szkoda tylko że to co dziś jadłam nie było zbyt zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim tu Violcia :) U mnie z dietą wszystko w porządku mimo, że waga nadal stoi :( Nie zamierzam się poddawać! Po niezdrowym jedzeniu czuję się kiepsko, psychicznie i fizycznie. Mój żołądek to nie kubeł na śmieci żeby wrzucać co popadnie! Piszę teraz rzadziej bo mam zepsuty tablet i nie mogę na nim pisać. Ale zaglądam tu codziennie i mam nadzieję, żeście się nie wykruszyły. W wakacje na pewno jeszcze bardziej będziemy siebie potrzebować! TEN ROK, ROK 2015 JEST NASZ! :D Urszak, biorę tylko magnez, na inne sumplementy mnie nie stać :(. Violcia17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Violcia jak na suplementy nie ma kasy to może pomyśl o piciu drożdzy ;) fajna bomba witaminowa... dużo wit z grupy b, poczytaj sobie oczyszcza cerę i wogóle. Albo siemie lniane naprawdę są takie produkty które nie są drogie a zastępują w jakiejś części suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drożdże kiedyś piłam ale bardzo nieregularnie, mama nie mogła zdzierżyć zapachu, który mi osobiście nie przeszkadzał :), może znowu to wznowię jako ciepły, witaminowy napój na początek dnia :) Robiłam też maskę z drożdży na trądzik, ale przerwałam bo mi się nie chciało za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Violciu i dziewczyny:) mam dzis wolne, nadal jestem na wyjezdzie. Jeszcze 2 tyg. Chodzilo mi o magnez, ewentualnie potas, albo codziennie 1 pomidor ( bez skóry), jakas muttiwitamina, i tyle. Ciesze sie, ze u Ciebie ok:) przetrzymaj i wytrzymaj chwilowy zastój. To minie:), i ruszy dalej.Zyczę wam wspanialej niedzieli:) Mam zaswiadczenie, więc tez pójde po poludniu zaglosowac. Nie poddawajcie się, usciskuję mocno! urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki, mam na imię Gosia. Chciałam podzielić się z wami super dietą która działa cuda. Jak w temacie, dieta trwa 3 tygodnie, gdzie już po tygodniu widać rezultaty! Ta dieta naprawdę jest świetna, a najlepsze w niej jest w to że wcale nie muszę sobie tak odmawiać jedzenia, wcale nie muszę się głodzić i żyć o samej wodzie. Wszystko jest opisane dokładnie i bardzo zrozumiale, jeżeli ktoś również ma problemy z nadwagą, chciałby schudnąć i nie głodzić się to ta dieta jest dla ciebie, cały opis diety pobrałam z tej stronki : http://nu7.pl/r/b6Rdieta-cud Jestem naprawdę zadowolona,pełna uśmiechu dziele się tym również z wami kochane usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny:) Mam chwilę..teraz, całe boze dni pracuję. Duda wygral, co mnie bardzo, osobiscie cieszy:):) Co u was? Patrząc po wpisach, power siadł? Trochę?:) Rok jest pełen rzeczy wręcz niemozliwych!, w dwóch sprawach prywatnych mi się to juz zdarzylo, no i jeszcze rozmontowywanie betonu politycznego... Walka trwa, nawet z potknięciami, zwątpieniami, co jest ludzkie i normalne. Gorąco Was wszystkie pozdrawiam:):)urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
hej fakt coś tu mało ruch/liwo.... jeśli chodzi o mnie to przestałam liczyć kcal... waga zaczęła spadać mam 55,9kg z dziś rana... pewnie dlatego że mam zmienną ilość kcal. Jem nadal o wyznaczonych porach... i unikam węgli ( tylko na śniadanie mogą być). Po miesiącu killera z ewką mam czteropak na brzuchu :D mam nadzieję że dziewczyny nie piszą z braku czasu ( pogoda coraz lepsza więc trzeba aktywniej go spędzać) a nie dlatego że przestały walczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam diety 1000 kcl. Kiedyś sama ją stosowałam i owszem kilogramy leciały, ale zaczęłam mieć problemy zdrowotne, m.in. zatrzymanie okresu, byłam na skraju anemii.. a później przyszło piękne jojo.. Proponuję, żebyś przeliczyła ile normalnie zjadałaś kalorii przed dietą a później stopniowo redukowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
pdg822 dzięki za poradę ale gdybyś trochę wątku poczytała to byś wiedziała że tu nie wszystkie na 1000kcal... ja juz dawno się z tego poziomu wyprowadziłam i jadłam na ppm a nawet więcej a teraz poprostu jem tyle ile muszę taką mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu Viola :) Owszem mam mało czasu bo ostatnie sprawdziany, nauka itp jednak cały Czas walczę. Koleżanka chce się Przyłączyć, milo, ale wiem ze musze polegać na sobie cały czas Szkoda ze tu tak cicho :( Zmykam do książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja nie piszę bo jem prawie codziennie 2 tys.kcal może 3 razy zjadłam około 1300 po prostu nie wyrabiam a waga cały czas 59 także jestem bez szans na bikini na wakacje... ale pozdrawiam 3majcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny:) His, tragizujesz, kupilam 2 kostiumy kąpielowe w rozmiarze 40, i mam to gdzies, ze mi będzie jakis waleczek wystawal..Najwazniejsza jest akceptacja siebie, nawet z nadmiarem kilogramów, wedlug wlasnej oceny. Czlowuek to nie tylko cialo, to duch, dobra energia, empatia, emocje, róznorakie talenty, przymioty... Czasami organizm nie chce oddac wtedy, gdy my chcemy, ale wtedy, gdy czuje, ze moze...bez uszczerbku na zdrowiu, fizycznym i psychicznym. Niezmiennie będę was namawiac do zwrócenia uwagi na ilosc węglowodanów kazdego dnia. Kalorycznie moze byc ok, węglowodanowo za duzo, a organizm zamienia nadmiar węgli na tluszcz, który odklada.To biochemia, na którą zadne specyfiki, zioła tybetanskie nie pomogą.. Dlatego w ogólnym bilansie mozna jesc mało, i nie chudnąć. Godzinę temu skonczylam swoje zadania na dzis, zjadlam kanapkę i popijam herbatkę. Trzymajcie się cieplutko:):) urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, co u was? His, mine, babette?? Violciu??:) Converse wyjechała, pamiętam. U mnie dovrze wykonana i oceniona praca, jednym slowem sukces:) Jeszcze trochę ponad tydzien, i wracam do domu:) Myslę, co u Was, i pozdrawiam:):)urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no ja stroju w rozm.40 nie kupię zresztą w zeszłą sobotę doszło u mnie do spadku nareszcie 58,05 może jeszcze coś spadnie, no ja wiem że moim problemem są węglę wiem mam ich za dużo :( choć słodyczy jem dużo mnie np.wczoraj i przedwczoraj nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość madzius
czesc dziewczyny mam pytaanie, czy na tej diecie moznaa zjesc wszzystko , byle sie zmiescic w 1000 kcaal>? czy nie dzieki za odpowiedz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a liczycie kcal dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktos??????? na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz jeść wszystko byle się zmieścić w kaloriach. Ale jak zjesz batonika 500kcal to niewiele na resztę zostanie... najlepiej żeby w posiłkach było dużo warzyw. Kalorie licz dokładnie ale nie wariuj jeśli przekroczysz o 100kcal to nic złego byle to były zdrowe kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziekuje za odpowiedz, postaram sie jesc rozsadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×