Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Violcia17

Dieta 1000ca kalorii!

Polecane posty

Gość mine
His przepraszam że się wtrącam ale może przestań popjać posiłki.... tzn na pół godz przed i pół godz pocposiłku nie pij. Herbata którą pijesz rozrzedza soki trawienne przez co wolniej trawisz a po drugie wiadomo że jak popijasz to więcej zjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w ten niedzielny poranek:) Violciu, wiesz, ze piszę tu ze względu na Ciebie. Moze Ci się to wydawac dziwne, ze obca osoba, nie odchudzająca się, plącze :) się w temacie, ale moze wlaśnie dlatego, ze obca, nie zwiazana z twoim/ waszym zyciem, bardziej was zmotywuje, podniesie na duchu, niz bliscy w realu... Tak, jak Ci kilkakrotnie napisałam, CZUJĘ, ze masz serdecznie dosc swojego ciala w starej wersji, i zrobisz to, co nalezy. Schudniesz bezpowrotnie.! Kieruję się tylko swoją intuicją, bo przeciez na początku, nie wiedząc nic, nie znając twego nastawienia, moglam tylko zalozyc, ze jedtes taka a nie inna, z charakteru i woli walki, trwałej zmiany. Pokonywanie siebie, swoich slabosci znam na codzien, takze i to, ze trzeba sobie wybaczyc potknięcia. Im trudniej, tym więcej pozytywnej złosci i determinacji, by pokonac swoje słabosci, chętki... Mine, z tego co pamiętam, rzuciłas palenie:) Mój mąz, jak rzucal palenie, tego samego dnia wrzucil dietę, czyli dyscyplinę jedzenia ( to jest moja definicja diety), by pilnowac się, nie dogadzac sobie, bo smaki się wyostrzyły:) Dlatego piszę wam wszystkim, ze nie wrócicie do jedzenia sprzed odchudzania, bo chodzi mi o jedzenie ŚWIADOME, rozumowe, a nie smakowe, chętkowe, instynktowne. Komórki tluszczowe raz uaktywnione, poprzez odchudzanie nie ulegną likwidacji. Po schudnięciu pozostana " uśpione".Zawsze będą reagowac szybkim przyrostem wagi w przypadku niewlasciwego odzywiania. Dlatego pisałam o stylu zycia, zywienia, umiaru, do konca zycia. Lecę do swoich zajęc, odezwę się później.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babette8
Dzien dobry :) U mnie dziś brak spadku ale dietkowo wczoraj idealnie! Może w końcu ogarnę sie i w weekendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga dzisiaj skoczyła mi prawie do 91kg, a nie mam okresu, kurde co jest no.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki u mnie dieta ok, wczoraj bylo grilowanie, ale ja nawet .ie midlam czasu na jedzenie takze jest super troche sie balam zesie przelamie ale wszyscy mi mowili ze duzo schudlam i. Ladnie wygladam nie powiem bo ucieszylo mnie to i podbudowalo i. Dalo kopa do dzialania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikusia, gratulacje, tak trzymaj:):) Violciu, nie łam się, chocby nie wiem co! Moze zatrzymałaś wodę, organizm cały czas jest w trakcie przeprogramowywania,i orzez nawet kilka dni może nic nie " oddac", a potem ruszy znowu. Rób swoje, ta ciężka praca przyniesie efekty. His, ja tez chodzę późno spac, jeszcze póżniej niz ty, nawet patrząc po moich nocnych wpisach..Byc może jestes głodna wieczorem, i coś podjadasz. To normalne, ze coś zjesz, będąc aktywną wieczorem. Trudno się glodzic od 18 tej do 24tej:( Wazne tylko, co jesz wieczorem. Ja jem kaszkę na mleku, budyń, kisiel, kawałek kielbasy, wędliny soute, byleby zołądek nie pracowal na pusto. Trzymaj się kochana, nie poddawaj, proszę..:)Wszystkie was uściskuję:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja raczej po 16 nic już nie jem a jak już to na prawdę nie wiele i nie później jak 20 a dziś to mój rekord od 4 tygodni 1250kcal jak dobrze liczę bo mój ostatni posiłek był o 14, potem bolał mnie brzuch nie pytajcie co to był za posiłek ten o 14...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam usprawiedliwienie... miałam biegunkę a kiedyś jak chorowałam na przewlekłe biegunki to jadłam czekoladę żeby mieć siłę wstać z łóżka i tak mi zostało a że już bardzo dawno nie jadłam czekolady to mój organizm dał mi popalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie o tym nie myślec, na diecie trwam bo nie widzę za bardzo sensu zajadania sie słodyczami. Czuję się brzydka przez wagę i nie tylko. Urszak, masz może GG albo mail? Chciałabym się ciebie coś poradzić ale to takie bardziej w kwestii medycyny estetycznej, nie wiem co juz mam z tym zrobic bo ta "wada" demotywuje mnie bardzo aby dbać o siebie i trwać w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, U mnie tez wzwyzka mimo trzymania diety w 100%. Nie poddaje sie, Ty tez Violcia trwaj, walczymy dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
His nie obraz sie ale uwazam ze zle zrobilas zjadajac tabliczke czekolady na diecie. Sa inne sposoby na biegunke, ja uzywam stoperan i dziala zawsze, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już po śniadanku serek wiejski i wafek ryżowy, byl jyz trening a teraz wlasnie moj maluszek soe obudzil dam mu jesc i idziemy na spacerek pozdrawiam trzymajcie sie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
His mowia ze odchudzanie zaczyna sie w glowie, wyglada na to ze musisz sobie poukladac pare rzeczy, trzymam kciuki :) U mnied dzis zdrowo i wedlug planu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Violciu:) U mnie jest tak- piszę na forum na smartfonie męza, wtedy, gdy on i smartfon są w domu. Na mojej Nokii klawiszowej mam problem, ostatnio coś się porypało z wysylaniem meili. Nie mam gg. Mam WhasApp:), bo internet w mojej Nokii mam gratis przy karcie Virgine Mobile. 100Mb wystarczy, by popisac, wyslac zdjęcia, itp. Mam jeszcze drugą starą komórkę, na której aktualnie 0zl w T mobile, aktywna tylko do odbioru , i mogę tę kartę w kazdej chwili wyrzucic. Podam Ci numer tego numeru , napiszesz mi smsa ze swoim numerem. Ja tę kartę natychmiast wywalę. Ja odpiszę Ci z mojego uzywanego stale numeru w Virgin, wklepiesz mój numer do ksiązki tel, i wyslesz mi zaproszenie przez WhastApp. Mam nadzieję, ze masz tę aplikację, jesli nie, to moze znajdziesz w necie, by ją pobrac na komórkę. Numer do pierwszego kontaktu: +48660147969. Damy sobie radę. Usciski:) urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z telefonem będzie cięzko bo mieszkam za granicą a poza tym, mój telefon jest w naprawie od jakiegoś czasu. Wolałabym jednak mejla, jak chcesz to mogę tam Ci napisać wiadomość i wysłać zdjęcie (bo ciezko to słowami wyjaśnić) a potem byś tutaj napisała co o tym sądzisz? Dziękuję Ci, że mogę na Ciebie liczyć ❤️ Dzisiaj mam znowu doła przez samopoczucie, kłócę się ze wszystkimi plus to uporczywe zakochanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Violciu, jestem do Twojej dyspozycji. Jesli cos nie dojdzie, napiszę Ci zaraz o tym. Jestem caly wieczór w domu, smarfon tez do mojej dyspozycji:) Mam jeszcze kolejną starą komórę, i kartę w Play, którą mogę wywalic, a telefon nowszy, więc i meila przyjmie, zdjęcia tez.Tel.do Play: +48883531973. urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
His, brawo;):) trzymaj się:) Mikusia, Babette, fajnie, ze się odzywacie. Piszcie dziewczyny, co jecie, jak wam mijają kolejne dni walki. Przetrzymajcie te zwyzki, to chwilowe, i zapewniam Was, ze minie. Waga musi schodzic w dól, nie ma innej opcji przy dyscyplinie odzywiania. Usciskuję:) urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U mnie waga stoi jak zaczarowana 72.9. Nic to, wczoraj dietkowo idealnie, godzina na rowerze. Walcze dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie dieta ok, wczoraj sie zwazylam bo wciaz nie moge sie powstrzymac ale i tak rzadziej to robie , ok do rzeczy waga pokazala 67kg czyli jest dobrze, musze pomyslec nad nowa waga bo mam ta ze wzkazówka i rożnie pokazuje. Próbowalam dzisiaj nowy trening ewy turbo, masakra wytrzymzlam tylko 3 rundy na 8 ale malutki sie co chwile budzi przez te dziaselka i jak sie wybije z rytmu to ciezko sie znow wbic , ale to nic popoludniu zrobie pilates ktory już mam obcykany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIS a co sie stalo? chyba sie nie wazylas tylko ciagle czekasz do soboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
His, co się dzieje, co się stało? Wygonimy z nocą czarne myśli, a jutro będzie lepiej, naprawdę:) Nie jedz slodyczy na te czarne mysli, napij się ciepłego mleka i idź spac. Jutronie będzie czarne, no, moze szare, a to juz lepiej, a pojutrze złapiesz power. Przytulam. Violciu, mam nadzieję, ze się trzymasz, u Ciebie czuję równiez hustawkę nastrojów. Wytrzymaj zły czas! urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Urszak i hej dziewczyny, dziękuję za słowa otuchy. Przez telefon ja własnie nie mogę wysłać zdjęcia :/ hmm coś wymyślę! Tak, mam huśtawki nastrojów, w szkole radosna a jak idę to domu to mi się ryczeć chce. Przez to zakochanie nie chce mi się jeść wręcz wmuszam więc w siebie jedzenie oczywiście to co na diecie. Waga powoli spada, było 88.3 w zeszłym tygodniu a dziś 87.7. Tak sobie no ale trochę do przodu jednak, może to też przez te zakochanie hehe :) Dzisiaj czuję się lepiej ale zobaczymy potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Violciu, zakochanie pomaga w zrzucaniu wagi, tak mialo byc:) A zdjęcia wyślij meilem z komputera, przez" bramkę" na ten numer w Play. Udanego dnia dziewczyny:):) urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie waga delikatnie ruszyla 72.6 :) kolejny dzien walki przede mna, bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×