Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Co jest przyczyną tego, że coraz mniej dziewczyn, kobiet nosi sukienki, spódnice

Polecane posty

Gość gość
Do gość 19:48. Ja to w pełni rozumiem, powiedziałem tylko co myślałem :-) myślaŁEM, bo po przeczytaniu postów pod tym tematem moje myślenie okazało się błędne. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet po całym dniu pracy w sukience można być jak piórko na wietrze...piórko z d**y mokrego gołębia, brudne, wytarmoszone przez pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety stają się coraz bardziej męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to faceci stają się coraz bardziej kobiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety coraz bardziej męskie a dla takich kobiet mało który mężczyzna jest wystarczająco "męski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie tłumacz...a w międzyczasie sprawdź czy penis ci nie odpał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wszystko jest ok ale ty sprawdź czy c***enis nie urósł bo nie tylko ubierasz się jak mężczyzna ale i piszesz jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest niby męskie, były czasy kiedy faceci się stroili w pończochy, biżuterię, piórka, peruczki. Więc niie przywiązuj sie do jednego wzorca męskości a będzie ci łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, jako spam traktowane, ale już poradziłem sobie. Wystarczy wkleić całą wypowiedź poprzez edycję. Jestem hakerem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.🖐️ x x Tu Gościu z 15.35, A nie lepiej gdy spodnie będą urozmaiceniem? Nie lepiej dążyć do wyjątkowości, a dzięki sukienkom, spódnicom chyba można lepiej to osiągnąć obecnie? x x gość wczoraj , coś Ty?;) Przecież napisałem, że odpiszę. Ale dziękuję.;) Rozumiem ten irracjonalny lęk. Dlatego gdy masz na sobie spódnicę, sukienkę przykuwającą wzrok, to dobrze gdy obok partner. I wtedy lęk znika, czyż nie? W spodniach bardziej zakryta jesteś i to powoduje, że tego dziwnego uczucia nie ma. Czyli sukienki i spódnice mobilizują do poszukiwań bodyguardów, hm... i też, część pań założy spódnicę, sukienkę gdy partner będzie w pobliżu- poczucie bezpieczeństwa. Wiosna😭, złodzieje serc wychodzą na powierzchnię, uważaj, to dopiero, nim się obejrzysz i serca ni ma.:P x x gość wczoraj , biegaczka?;) Nie ulegaj beznadziei tego świata, powoli, ale zmienia się na lepsze. Będzie dobrze. x gość wczoraj , zacznij od tego, że świat od Ciebie się zaczyna.;) Jaki ja mądry. ;) x gość wczoraj "przedsiębiorcą" :D obrotnym:P x x gość wczoraj , przecież spódnica też może podkreślić pośladki, odkryć to co chcesz odkryć. Dobrze dobrane spodnie vs dobrze dobrana spódnica, według mnie wygrywa spódnica. Ale oczywiście, w spodniach też świetnie/seksownie/kobieco można wyglądać. Ale w spódnicy, sukience jeszcze bardziej.:D x x gość wczoraj , ciekawe jakby te dziewczyny wyglądały dla porównania w dobrze dobranych sukienkach? ;) x x gość wczoraj , czyli dla jednych grube nogi są przeszkodą, dla Ciebie to że masz chude i krzywe. To może najlepiej nóg nie mieć, problem z głowy? Nie poddawaj się kompleksom, tylko wykorzystaj, bo dzięki nim zdajesz sobie więcej sprawy, ale pozwalasz im sobą pomiatać i ostatecznie ulegasz. Krzywe nogi mogą być pociągające, chude nogi również, tylko być może trudniej wydobyć piękno.:P x x FikuMikuu, Ty sobie żarty stroisz z tymi brunetami. A co gdy poznasz tego bruneta w końcu i wyłysieje? Hę? Miłość zostanie, a włosy nie i co? Będziesz musiała patrzeć tylko na owłosioną klatę, albo, hm, łonowe. Tego chcesz? Zastanów się MikuFikuu. x x gość wczoraj , do pewnych czynności wiadomo że spodnie lepiej się nadają. Zakupy powinien nosić Twój mężczyzna. W deszczowy dzień Twój mężczyzna powinien przenosić Cię przez kałuże, a gdy cały chodnik mokry, to żadne wytłumaczenia i cały chodnik przenosić. Jeżeli autobus Ci uciekł to mężczyzna wzywa następny. Jeżeli sukienka przylepi Ci się do nóg, to mężczyzna chucha i dmucha żeby szybko wyschła i odlepia ( a spodnie to już się nie przylepiają gdy mokre?). Mężczyzna trzyma dziecko, kiedy wygładzasz spódnicę. Gdy wracasz wieczorem, to wiesz, że gdzieś Twój mężczyzna czai się i obserwuje, żeby jakiś obleśny typ za blisko nie podszedł, nie pisząc już o próbie gwałtu. Jak ninja eliminuje zagrożenie po cichu. Bez przesady, nie ma co sobie wkręcać gwałtu, aż tak często to się nie zdarza, a to że non stop nakręcają strach media, to wydaje Ci się że wszędzie tylko gwałt, przemoc. Są jeszcze mężczyźni którzy stanęliby w obronie obcej kobiety gdyby ta była napastowana, także głowa do góry, tą drogą podążaj, zaryzykuj, nie bój się. I przy okazji, dlatego tak ważny jest ogólny, bez specjalnych formalności/pozwoleń dostęp do broni palnej. Byłoby bezpieczniej, bo słabszy miałby szansę realnej obrony, a nie tak jak teraz tylko siła fizyczna. x x x gość wczoraj , tylko pytam dlaczego spodnie zamiast sukienek. Rozumiem, zakładasz spodnie, bo Ci wygodnie i po prostu tak lubisz. I w porządku, przecież nie ma nakazu noszenia sukni. Jeszcze tego by brakowało.;) Jak można wyglądać zgrabniej w spodniach niż w dobrze skrojonej sukience, spódnicy, bo tego akurat nie rozumiem? Nie odbieraj tego, że atakuję za noszenie spodni, że spodnie to zło. Pytam i piszę jak ja to odbieram, bez narzucania. x x x gość wczoraj przede wszystkim czy mogę Cię przytulić? Mogę. Dziękuję. :P Oj dobrze, przecież to z przymrużeniem oka było, z tym wróblem. :( Fetyszystą nie jestem, bo nie jest tak że na widok sukienki mi sterczy. Raczej uważam, że lepiej sukienki, spódnice wydobywają kobiece piękno, a jeżeli coś lepiej, to w tym kierunku, nie uważasz? Kobieta jest podobna mężczyźnie, w sensie, że tak samo jako on: je, pije, śpi. W tym względzie owszem. W innym, kobieta to metafizyka, mężczyzna to fizyka. Nie będę zakłamywał rzeczywistości i traktował kobiet jak ludzi. Pana Grodzką tak mogę. x x gość wczoraj , właśnie do takiej cywilizacji spadamy, że kobieta będzie traktowana jak rzecz, coraz bliżej tego, już wiele kobiet tak właśnie traktowanych jest. Choćbym sam został, będę jak spiderman, jak batman, superman jak samotny rycerz, nie poddam się, będę walczył! Już szykuję sobie pelerynę, żebyś wiedziała. :( Jeżeli stosujesz podział: faceci-kobiety, to przepraszam za tych facetów których wymieniłaś, jako w pewnym sensie reprezentant fiuta, ale nie możesz też uogólniać.:( Nie lepiej traktować każdego człowieka indywidualnie, znaczy nie powinno się wręcz? Zdaję sobie sprawę, że dla seksu, człowiek( zwłaszcza samiec) potrafi się upodlić, wiele zniszczyć. Są tacy co jednak pracują nad sobą, nad tym by było lepiej, dobrze po prostu. Ale dziękuję za uświadamianie, postaram się nie powielać błędów. x x gość wczoraj ale to zawsze piórko dalej...:classic_cool: No tak, czasami nie jest łatwo, ale co poradzić, w raju nie jesteśmy. A tak poza tym, Polska ma świetny klimat. Trochę słońca, trochę deszczu, śniegu, zimo, ciepło, wszystko,do wyboru do koloru. Dobrze gdy urozmaicenie, pod tym względem. x Zaraz postaram się umieścić kilka zdjęć strojów opartych na spódnicach, sukienkach i poproszę o opinię, czy podoba się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym chciała być wyjątkowa nosiłabym czerwony nos clowna, nie zależy mi na wyjątkowości jak idę do sklepu po bułki. Mam jakiś swój styl i bazuje on głównie na spodniach, sukienki to dodatek na który rzadko mam humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie, możesz być wyjątkowa, ale wyjątkowość owa może też wynikać z wartości, a nie z pajacowania(czegoś bezwartościowego). Jest różnica. Bułki powinny same przyjść do Ciebie, to po pierwsze, a po drugie w spodniach też możesz być wyjątkowa. I bardzo dobrze, nie zatracaj stylu. Zresztą co ja Ci będę pisał, sama wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Ja pomimo że jestem szczupła to niestety przez drobna posture i niski wzrost źle wyglądam w spodniach i sukienkach, tylko w spodniach dobrze wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty opowiadasz.;) Wzrost nie świadczy czy źle, czy dobrze w czymś. Niższej dziewczynie po prostu trudniej dopasować, bo bardziej na szczegóły trzeba zwracać uwagę. Wszystko drobniejsze, więc mniej miejsca na błędy. U wyższej dziewczyny brak gdzieś tam wcięcia nie jest tak widoczny jak u niższej. U niższej od początku musi być perfekt, bo ten brak wcięcia będzie widoczny i przez to wrażenie że kiepsko itd. Nie smęć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja chyba dziwna jestem- spodnie zakładam bardzo rzadko- raz na kilka msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Uwierz mi ze jest bardzo trudno znaleźć dobrą sukienkę Mam okropne wymiary 84-61-88, wzrost 158, zawsze sukienka jest za duża a jak już znajdę dopasowana w talii i biodrach to zawsze jest wielka w biuscie nawet te najmniejsze rozmiary jakie znajdę. Spódnice zawsze są o wiele dłuższe na mnie, u innych dziewczyn sięgają przed kolana a u mnie do albo za i źle się układa,a nogi wydają się jeszcze krótsze W spodniach wyglądam zgrabniej, lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodnie są wygodne ale wiosną i latem ja bardzo chętnie noszę sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś :) x x Większy wybór spodni, więc łatwiej znaleźć dopasowane, może dlatego? Ale jestem przekonany, że gdybyś miała na miarę zrobioną, pod Twoje ciało dopasowaną po prostu, np. sukienkę, to byłabyś zadowolona i nie zamieniałabyś na spodnie, Mała. A poza tym, jeżeli czujesz, że coś w sylwetce Ci nie odpowiada, to akurat nad tym można popracować. Gdzie chcesz dodać, to mięśniami możesz, a gdzie zrzucić to po prostu, chudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś i świetnie, raz spodnie, raz sukienka. Tak też można.;) Wydaje mi się że w gorące dni, sukienka, spódnica lepsza od spodni. Jeszcze bez majtek.:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Ćwiczyć ćwiczę od kilku miesięcy i tylko w biodrach mi doszły 4 cm, reszta bez zmian, a chudnąć nie chce bo mam niedowage, szycie na zamówienie jest zbyt drogie. Spodnie podkreślają moja talię, tyłek, nogi są w sam raz :) no i mogę nosić ładne bluzki bez stanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie sprawdziłem, to masz prawie idealne wymiary. ( 90-60-90 to ideał podobno?) Mała, czy Ty sobie żarty ze mnie robisz? Szycie na miarę zbyt drogie. Zacznij szyć sama. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Nie potrafię szyć. Od kogo miałabym się tego nauczyć i po co? :P No wymiary 90-60-90 są idealne ale dla kobiety co ma 175 wzrostu i jednak ma te 90-60-90 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kto nie zaczął nie potrafi przecież. Nawet Ci z talentem.:P Na przykład Jołtube chętnie uczy. :P To tylko cyferki, liczy się całokształt. Cześć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo kobiet dziś upodabnia się do mężczyzn nie wiadomo czemu nawet włosy pod pachami nie obcinają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nosze spodnie bo tak mi wygodnie :) sukienki zakladam doslownie 2 razy w roku- na sylwestra i w lato, na plazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodnie są wygodne to prawda :) ale sukienkę spódniczkę też trzeba założyć od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×