Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Dla zabłąkanych II

Polecane posty

Gość kopiko Java
Ciężki przypadek. Xx Cześć Jacku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranne literki zrobiły swoje:) a potem to juz orgastyczne trzesienie ziemi....powracamy bo kazdy człowiek to prototyp ale dazymy całe zycie do doskonałosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz nie strzelam bo musze miec pewnosc ze wykonczyłem i mam spokoj przynajmniej na pare godzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3....ale ja to nie wazne moge nawet nie miec wazne zeby kobieta szalała i i spazmow dostawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrzmiało to jak reklama;) Ale czy w łóżku właśnie nie o to chodzi, aby wzajemnie sprawiać sobie rozkosz? Jeżeli Ty o nią dbasz Ona zapewne również, skoro trzy razy doszedles:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie chciałem odpisywac ale co mam sie zaklinac? nie nie Peewna orgazm to tylko zlizanie widelca cała przyjemnosc jest w konsumpcji ....finał przychodzi sam tak jak zachod słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobrze jest, skoro znasz swoje możliwości;) w sumie jesteś jedynym facetem który może długo ;) ...dla innych jeden raz jest niczym wyprawa na Mont Everest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam wystarczy zmieniac pozycje kontrolowac sie i mozna jechac az do Berlina.....no tam to mam akurat blisko to jak do Madrytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko Java
A o czym ta rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem bo nie miałem zadnej.....150km. do Berlina ale sa grubo dupne i jakos mnie nie kreca mam słabosc do Szwedek moze przez rodzinne klimaty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopiko sie zgubiła biedna trzeba dać zapałki dziewczynce bo swiecacego k****a nie sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko Java
To ja przyjdę później ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×