Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlgierdaMama

Częstochowa : wymiana doświadczeń Mam przyszłych i obecnych

Polecane posty

Gość myszka1125
gg1986 -->> odpuść sobie, to pewnie nie ostatnie wesele na które byś poszła ;) miesiąc po porodzie ma się inne sprawy na głowie niż wybieranie sukienki i makijaż na całonocną zabawę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myśle żeby dać sobie spokój ale nie ma mi kto doradzić bo mąż to by chętnie szedł tymbardziej że u nas wesel jest mało.Mojej temperatura dzisiaj dała odpowiedź byłam u lekarza i ma angine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaRybka
Co do trzydniowki - u nas byla wysypka ok 2 dni na brzuszku i pleckach. Co do wesela - jesli w miare na miejscu i masz z kim i jak zostawic dziecko, tzn w kazdej chwili mozesz do niego podjechac, to jesli czujesz się na silach ( bo wiadomo, po ciazy i porodzie czlowiek osłabiony) to idź i baw się dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
Ja na razie dalej karmie ale w tym tygodniu już mnie dentystka dobila bo powiedziala że zęby lecą nie tak w ciąży jak właśnie przy karmieniu a ja odziedziczylam bardzo slaby szkliwo niestety. gg1986 ja bym z miesiecznym na piersi nie poszła bo wiem że rady bym nie dała. Ja mam wesele we wrześniu więc jeśli będę wtedy karmić to sala jest blisko więc pewnie w nocy wyskocze na karmienie a że będzie dj i ślub cywilny to wątpię żeby do rana było. 3 dniowki na razie nie mieliśmy więc nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
Wysypka dzisiaj zeszła (3-go dnia), rano była już bardzo bledziutka, a po południu już nie było po niej śladu. Cieszę się że mamy 3-dniowke za sobą i że małej temperatura dochodziła do 39.2 a nie do 40 jak niektórym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg - jak masz z kim dziecko zostawić i sala blisko to ja bym szła się bawić. Karmienie to zawsze możesz mleko odciągnąć jak dzidzia będzie potrafiła ze smoczka pic. Moje w pierwszej dobie ślicznie piły , ja musialam wesele odmówić bo było za daleko przeszło godzina jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lekarz polecany od kolek to który był? Bo koleżanka ma problem a my tego nie mieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
gg1986> na którego września masz termin? Bo ze szkoly rodzenia juliamed szukaja noworodków na sesje miedzy 10 a 18 wstępnie a miałabyś za free;) oczywiscia jakbyś się wyrobila w czasie i chciała;) najlepiej wtedy kiedy dziecko ma 9-12 dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
Witam ja mam na 11 wrzesnia a co trzeba zrobic?Aco u was bo strasznie cicho sie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
Zgłosić się chyba bezpośrednio do Gabieli Hulbój albo przez szkołę juliamed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg -> między 6 a 14 dobą, na fb juliamed jak wejdziesz są te warsztaty i niżej Gabriela właśnie to napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka030
Czego używacie przeciw komarom? chciałam dzieciaki zabezpieczyć ale co spojrzę to od 6 roku te spray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Lena urodzila się z wagą 3620 teraz czyli po 8 tyg bylam u lekarza i wazyla 4500, we wtorek konczy 2 miesiące. Lekarka mi powiedziala że mało przytyla. W nocy ma długą przerwe bo karmie ją ok 19-20 a potem miedzy 3 a 5 rano bo tak sama wstaje. Kazala mi budzic i dokarmiac ją w nocy po 4 do 5 godzin. Ale wszyscy mówią że jak zaczne budzic to sie przyzwyczai. Z tego co czytam na stronach to niby po miesiacu powinna ważyć kg więcej. Mialyscie tez taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie budziłam do karmienia znam przypadek ze znajoma musiała budzic co 3 godziny żeby cukier sie unormował u dziecka .Moze poprostu jest drobniejsza dziewczynka ja bym z takiej przyczyny nie budziła jeśli jest zdrowa i prawidłowo się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie probuje od wczoraj dodac jej jedno karmienie na spiocha zanim pojde spac czyli ok 22. Wczoraj sie udalo. Martwię się tą wagą ale ona miała pieniste kupy przez 1,5 tyg w lipcu i zastanawiam się czy to nie było tego przyczyną. A obudzila mi sie w nocy cale 20 min pozniej czyli o 3. Za 2 tyg mam kontrolne ważenie w przychodni i zobacze czy teraz jak jest wszystko ok to przytyje. Dzięki gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
husky00 moja urodziła się 2900 a po miesiącu i 3 tygodniach przybrała 1300, też nie dużo. Lekarka nigdy się nie czepiała. Jest typowym niejadkiem od urodzenia do dnia dzisiejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
husky00 -->> jeżeli to było pierwsze wasze ważenie na tej wadze to się nie przejmuj, bo każda waga pokazuje inaczej, dopiero następne da rzeczywisty obraz jak mała przybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
Właśnie że to było 2 ważenie :/ zobacze po tym czasie i się zastanowię co robić dalej bo na razie dalej na kp jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
Moja Majka dostała się do przedszkola:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
Moja też chyba na msze dam;-))))))Troche daleko bo 10 kilometrów ale już się poświęce ostatnio nie wiem czy ona jest taka nieznośna czy ja już sie nie moge doczekać porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg-> u mnie było dokładnie to samo. Babcia ją w sb miała przewieźć do siebie a ona w ptk mi całą łazienkę zalała, ja potem zaraz w czw urodzilam. Strasznie mi nerwów napsula i wydaje mi się że przez to Lena taka nerwowa jest bo ciągle się wkurzalam w ciąży. Już się nie mogę doczekać kiedy Majka pojdzie do tego przedszkola i może to ją trochę ustawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a w jakim wieku są Wasze pociechy? w sensie ile mają dokładnie jaki idą do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka-> u znajomych z bardzo niegrzecznego wyszedł calkiem grzeczny, więc liczę że i u mnie będzie ok;) moja jest z 29 marca, więc od października ma 2 i pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I orientowałaś się jak to jest, że będzie chodzić już do grupy ze starszym rocznikiem z 3-latkami? Czyli będzie o rocznik młodsza już przez całą edukację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej do 3 latek braknie dwóch miesięcy i też licze że ją usadzą w tym przedszkolu bo ja nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja będzie chodzić do grupy 2,5 latkow. Są dwie takie grupy. A że znajoma jest tam pedagogiem i dzięki niej poznałam panią która będzie przy Majce i jej córka też tam będzie to się niczego nie boję. Tym bardziej że moja lgnie bardzo do dzieci. Jak bylam na dniach otwartych i jeszcze wczesniej zobaczyć to i u 3 latkow i 4 latkow moja weszla jak do siebie, nawet jak ją tam zostawilam na kilka minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym gościu nie wiem czy wiesz ale jeśli teraz się zakwalifikowała i nawet gdyby pochodzila parę dni to miejsce w 3 latkach juz ma zapewnione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
Dawno mnie tu nie było, dużo pracy ostatnio miałam, ale wreszcie mi się udało i chciałam pochwalić się moim najmłodszym dzieckiem - stroną oferującą szyte przeze mnie ubranka dla dzieciaczków. Na razie tylko na Facebooku i kilka modeli, ale najtrudniejszy krok już za mną. Będzie mi miło jesli odwiedzicie mój profil - "zoozia " . A po za tym u mnie dzieciaki rosną, młodsza zaraz będzie mieć 7 miesięcy. czas strasznie szybko zasuwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
Okupacja okolic Jasnej Gory przez pielgrzymow obiegla konca, wiec moze jakies spotkanie - dla nas wszystko jedno jaki dzien tygodnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×