Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety za wzelka cene chca upokorzyc ladniejsza od siebie?

Polecane posty

Gość gość
Szczerze wam powiem, że nigdy nie spotkałam się z gnębieniem ładniejszych. Jak żyję nie widziałam takiego przypadku by ktoś przy mnie obgadywał jakąś bardzo ładną dziewczynę. Natomiast z obgadywniem brzydszych niestety się spotkałam. Brzydsze są obgadywane przez wszystkich :( Gadki w stylu "widziałaś ten nos"? i śmichy chichy. Obgadywanie, ze się ubiera dziwnie (niekobieco) że ma włosy suche i tp. Że blizny po trądzku ma (to akurat było o mnie). siedziałam sobie na zajęciach i nagle słysze szept "ale blizny!" Mam nadzieję, ze to czytasz autorko tych słów i sobie przypomnisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze,to te ładniejsze, czyli z reguły blachary tipsiary itp. są komplementowane przez facetów, a reszta jest traktowana jak powietrze. jak ktos jest odrzucany cale zycie przez grupe to w koncu robi sie zgorzknialy,bo jest krytykowany i odrzucany z powodu wyglądu juz na wstępie, ja tak mialam w pracy. teraz po roku mszcze sie na tych wszystkich blacharach i fiutach którzy mnie nie doceniali jako czlowieka,oni są i tak bezdennie głupi, więc mam ich w szachu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.46 jeśli ktoś uważany jest za bardzo ładnego i nie za bardzo jest się czego czepić w wyglądzie, to się często wtedy doszukuje jakiejś wpadki, porażki, gafy aby zyskać powód do wyśmiania.. cokolwiek, np. za krótką spódnicę, śmieszny wzorek na bluzce, za długie paznokcie, próbuje się podważyć inteligencje i wiele innych metod :P mam trochę spaczone środowisko i taka obmowa jest na porządku dziennym zwłaszcza jak się kogoś dobrze nie zna a wzbudza zazdrość bądź niechęć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieładne kobiety sa okropne.Nie lubia ładnych kobiet bo im zwyczajnie zazdroszcza,nie potrafia ukryc zazdrosci,sa smieszne i załosne. Przeciez to nie moja wina ze jestem ładna.Ale ciesze sie ze jestem ładna i atrakcyjna a nie paszczur.Bo paszczury to zakompleksione i wredne typy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co racja to racja.A najzabawniejsze jest,ze nigdy taka zolza do ciebie nie podejdzie,nie zagada,tylko na samym wstepie jestes juz wrogiem,bo jestes zgrabniejsza,masz ladna buzie i tylko docinki i krytyka z ich strony.Tylko jedna przyjaciolka zostala mi wierna,ale nasze mamy jeszcze chodzily razem do liceum,wiec znalysmy sie od najmlodszych lat i ona miala jeszcze dosc zyczliwe usposobienie.Nawet moja karykature narysowaly kiedys na murze.Jako nastolatce bylo mi wtedy przykro,teraz sie z tego smieje.I chociazbym na glowie stanela,wiem,ze nie beda mi zyczliwsze.Dlatego jak wyczuwam zazdrosc,to omijam taka osobe szerokim lukiem,zanim mi zacznie d**e za plecami obrabiac.Chociaz nawet nie znajac mnie pewnie i tak bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mamy sie nie smiac jak ladna palnie glupote? pieknotce bedzie przykro? smiech.gif a z brzydkiej / przecietnej to mozna? ale jestescie puste, dlatego macie opinie ladnych i glupich jak but Sama jestem bardzo atrakcyjna, ale uwazam, że niektore ladne sa glupiutkie. taryfa ulgowa sie skonczyla Zarówno ładne I brzydkie są głupie. Te ładne głupie mają taryfę ulgową u facetów i w towarzystwie, w którym są faceci - faceci ich bronią. Natomiast w żeńskim towarzystwie nie ma już kto tej ładnej głupiej bronić.... Brzydkie nie mają takich luskusów. Ładne myślą, że inni będą im nadskakiwac przez całe życie i wszędzie a tu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18,47,,ale muszisz byc paskudna i zakompleksiona z tego powodu,zal mi cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.47 Co innego śmiać się z czyjejś jednorazowej wpadki (każdemu się może zdarzyć czy brzydka czy ładna) a co innego doszukiwać się wpadki na siłę, z czystą chęcią dowalenia czy tez nawet wypominać zaszłości kierując się zazdrością.. :P Śmianie się z czyjejś głupoty to jedno zaś podkreślanie jej na każdym kroku i generalizowanie to już coś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to nie jest tak, że jak ktoś jest głupi to ludzie się z niego śmieją? i to niezależnie od wyglądu, na który nie ma się wpływu Z brzydkich, zaniedbanych, okularnic beka jest w gimbazie, te ładne lub zrobione tipsiary, chamskie i aroganckie to "królowe" w tym okresie, okres nastoletni się kończy no i te głupie choć ładne tipsiary się kończą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 18.47 Co innego śmiać się z czyjejś jednorazowej wpadki (każdemu się może zdarzyć czy brzydka czy ładna) a co innego doszukiwać się wpadki na siłę, z czystą chęcią dowalenia czy tez nawet wypominać zaszłości kierując się zazdrością.. jezyk.gif Śmianie się z czyjejś głupoty to jedno zaś podkreślanie jej na każdym kroku i generalizowanie to już coś innego jezyk.gif x Dokladnie.Ja nie chce zeby wszyscy mi wszedzie nadskakiwali.Ale trzymam zazdrosne kobiety na dystans,bo jak bylam dla nich mila,to potraktowaly mnie jak smiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pokazuje jak bardzo istotny jest wygląd i tzw. rywalizacja o atrakcjnego partnera i jak skrajne emocje wywołuje u przedstawiwieli naszego gatunku. Typowo atrakcyjnej dziewczynie większość facetów za przeproszeniem do du/py by weszła z uśmiechem na ustach i analogicznie niemała część kobiet, które czują się mniej atrakcyjne utopiłoby w szklance wody taką sexy lasię. Taki mamy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gimbazie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość,jestem ładna i wjem ze koleżanki mi urody zazdroszczą czekają by tylko mi nogą się potknela :-) a jak jesteś bogatą do tego to dopiero ich zbadaj nerwy :-)) olej je !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z nimi konkurujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety, sama ladna buzka (lub zrobiona) nie pomaga jak gadasz glupoty i np. nie znasz znaczenia slow. Facetow moze zabraknac to obrony ksiezniczki :D jak cos glupio p*****lnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiepszki i cielenciny są złośliwe dl mnie szczupłej dziewczyny...coż zazdrość.... ale wiecie ze mnie to śmieszy hahaha i dowrtosciowuje:) jestem lepsza od świniaka bo to na mój widok facet się slini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cielęcina chodzi jak bawół z tym ciężkim cielskiem....można takiego grubasa co najwyżej polubić ale nigdy nie będzie obiektem pożądania u facetów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje sie że jest od ciebie ładniejsza, bo za wszelka cene próbujesz ją upokorzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im brzydsza dziewucha, tym więcej wyzwisk używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To te brzydkie się upokarza..... Piękne i "piękne" tipsiary chyba są niedor****ne na tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, ze te brzydkie sie obraza, piekne maja lekkie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wjem ze koleżanki mi urody zazdroszczą x Ale półmózgu już nie :P Kup sobie parę słowników, blacharo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te brzydsze szaleją z rozpaczy ,ze ich faceci oglądają sie za laskami. Tak bylo i będzie jak świat światem. I to się nie zmieni. Brzydkie to do garów,sprzątania i wiadomo do czego Takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie sie wycwanily w tych czasach i robią karierę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie ma tylko ładna buźkę i cialo, ale nie ma sie mózgu to: - robi sie karierę w agencji towarzyskiej ewentualnie modelingową jak panna jest z lepszego domu, - robi sie za kucharkę i sprzątaczkę dla męża, bo panna jest za głupia do pracy a tu te p***y sie chwala jakich to nie maja bogatych mężów Hahahahaha i ze niby nie musza pracować zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pochlebiac sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury gadacie wiekszosc odpowiedzi jest przeklamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bzdury gadacie wiekszosc odpowiedzi jest przeklamana x Np ktore ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×