Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety za wzelka cene chca upokorzyc ladniejsza od siebie?

Polecane posty

Gość gość
Niestety,to nie jest smieszne.Niektore baby to prawdziwe s/u/k/i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.04 Lol x Co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na c***ja prowokujecie? :D Rozumiem jakieś kłótnie między niedoroochanymi dziewczynkami w liceum lub w gimnazjum ;) ale już w gimbazie nie jesteście. Ludzie sie z was smieja, to znaczy, ze na to zasluzylyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z czego tu sie smiac ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz wiesz,dlaczego z ciebie mam caly czas beke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie pewnych osób i wyglad nie ma zadnego znaczenia. Co ja facet, ze mam nie patrzec na gafy jakiejs dziewczyny i byc mila, bo byc moze uda sie ja zaciagniac do lozka? :D U facetów jest taryfa ulgowa dla ładnych, ale z jakiej racji ta sama taryfa ma obowiazywac u kobiet? W doopach sie nie poprzewracało? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, z jakim racji mam jakiejs kobiecie poblazac tylko dlatego, ze jej sie wydaje, ze jest najpiekniejsza we wsi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tutaj nikomu nie chodzi o taryfe ulgowa dla ladnych kobiet.Tylko o celowe,zlosliwe wytykanie jakichs wad albo negatywnych cech charakteru,glupoty itd.tam,gdzie ich nie ma,bo sie zwyczajnie chce dosrac innej dziewczynie.Czy tak trudno to pojac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu jest duzo osob,ktore niestety sa tepe i maja trudnosci z czytaniem ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nikogo nie upokarzam z powodu urody. Bo nie mam kompleksów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tak trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem ladna, nawet uznalabym siebie za brzydka mimo ze niektorym sie podobam i dla niektorych jestem atrakcyjna. w mojej pracy nienawidza mnie brzydsze, grubsze i starsze ode mnie kobiety. te ladne lub szczuple lub zadbane sa mile i sympatyczne natomiast najbrzydsza a druga najgrubsza baby nienawidza mnie i ciagle szukaja zaczepek mimo ze bylam dla nich mila i normalnie probowalam nawiazac kontakt. to przykre jest bo nic im zlego nie zrobilam a rywalizowac nie maja ze mna przeciez o nic bo u nas mezczyzn w pracy praktycznie nie ma- tylko pacjenci 70+ i dwoch lekarzy- jeden mlody gej a drugi zonaty przed 60 i wszystkie z nas maja mezow wiec nie rozumiem co im daje to dokuczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to zauważyłam niestety kilka razy w moim zyciu, że kobiety były dla mnie wredne, podejrzewam, ze z zazdrości w kilku przypadkach Np kiedys wybrali mnie w klubie na scene bo to był taki show i szukali" fajnej laski" jak sami powiedzieli, a kolezanki nie wybrali to skomentowała to tak " Jak to sie stalo, ze wybrali ciebie"- ze śmiechem Innym razem np miałam wieksze powodzenie od pewnej koleżanki tez w klubie to potem komentowała ta impreze na nastepny dzien jaka byla beznadziejna i wytykała mi jakies wady urody choc tego wczesniej nie robila... Było też tak w gronie znajomych mojego chłopaka, kiedys pojechalismy na sylwestra z jego znajomymi i tam była taka jedna dziewczyna co zawsze lubiła byc w centrum uwagi. A jak ja zaczęłam byc bo wszyscy mnie komplementowali to zaczęła probować podrywać mojego chlopaka tak oscentacyjnie i kazdy to widzial ,a potem jeszcze go namawiała zeby ze mna zerwał, obmawiała mnie... Jeszcze niedawno spotkalismy sie z jego znajomymi- takim małżenstwem. I ta dziewczyna tez widziala, ze mialam wieksze powodzenie od niej to potem mnie obmawiała do chłopaka, krytykowała mnie choc jej nic złego nie zrobiłam... I jeszcze pare takich przykladów bym mogla podac :O Nie uważam sie za wybitna piekność, ale jestem dosc ładna i to juz wystarczy do zazdrosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I generalnie zauwazyłam, że : jak mam wieksze powodzenie, albo ktoś mnie skomplementuje, a je nie itd to widzę, że wielu dziewczynom to nie jest w smak ;) Nawet tym co też są ładne, a może tym bardziej bo one chcą byc zawsze najlepsze, a jak czasem nie są to zdarzają się wredne docinki czy próba zaszkodzenia mi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj koleżanko napisz jeszcze kilka razy że masz większe powodzenie od innych i jak to samce podbijają do Ciebie jak szlaeni. Chyba już widzisz w czym rzecz? Nie chcę bronić tej Twojej zazdrosnej koleżanki, absolutnie. Jednak SPRÓBUJ postawić się na jej miejscu. A jak dla mnie winni sa faceci, którzy potrafią FAWORYZOWAĆ jakąś garstkę kobiet kosztem reszty i robią to bez jakiegokolwiek taktu, kultury, empatii. Liczy się tylko to co mają w gaciach i potem tylko z tego takie afery są. To faceci są temu winni. A baby niepotrzebnie chcą o tych złamasów rywalizować. A dosłownie nie ma o co, bo to to jak dzikie się zachowuje. Pier/do/lona walka o samca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*jak szaleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:45- wiadomo,z e jest jakas rywalizacja o facetów, kazda chce wygladać najlepiej, ale ja np mimo wszystko nie posuwam się do takich rzeczy nawet wobec bardzo ładnych koleżanek, nie jestem dla nich wredna, a nie raz w zyciu czegos takiego zaznałam...to zalezy od charakteru poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta co tym dziewczynom da ze beda wredne, przeciez urody sobie tym nie poprawia i nie sprawia ze beda mialy wieksze powodzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tą wredotą w nieudolny i głupi próbują rozładować stres, smutek wywołany brakiem powodzenia? Może tak reagują na sytuację, gdzie co i rusz faceci podbijają i komplementują (pewnie w prymitywny sposób ale zawsze) inne kolezanki. Po prostu spróbuj je zrozumieć. Ja doświadczyłam zarówno tego co Twoje zazdrosne koleżanki (nachalne komplementowanie innych przy mnie i olewanie mnie) jednak doświadczyłam też sytuacji że to ja byłam podrywana, nawet przy innych. Tak więc znam sytuację od podszewki i jak dla mnie to faceci powinni się ogarnąć i jakoś inaczej się zachowywać, bo ich zwierzęca chuć przynosi więcej szkody niż pożytku. Ja na samców wolę scedować swoje wkurzenie. Trzeba też tym zazdrosnym jakoś wypersfadować, że nie powinny wyżywać się na bardziej atrakcyjnych koleżankach, tylko zrozumieć że gra nie jest warta świeczki - choć to trudne, bo bądź co bądx powodzenie dowartościowuje czy chcemy czy nie, jest to prymitywne. Takie zazdrośnice są w pewien sposób poszkodowane w całej tej sytuacji i frustracje odreagowują na koleżankach z większym powodzeniem u fagasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*wyperswadować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:00- to powinny wyładowywac smutek jakoś inaczej, a nie na innych :O I przede wszystkim pracować nad sobą, a nie szkodzić innym, ja nawet jakbym miała kolezanke miss świata to bym nie byla dla niej taka podla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jasne, ze faceci sa milsi dla ładnych, taka jest prawda, czasem sa tez chamscy dla brzydkich, ale mimo wszystko nie jest to powodem takiego zachowania, moze wartało by pomyslec co zmienić w sobie, a nie jak byc wredna dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też dziewczyny potrafiły być niemiłe, choć w moim wypadku to raczej "zasługa" charakteru, jestem introwertyczką. I jeszcze raz podkreślę, że te zakute łby - samce zachowują się nieraz jak dzicz, której jedyny cel to "zaroochać" a te zazdrosne baby to też durne, bo na co im powodzenie u takich prymitywów? Ano na typowo kobiece dowartościowanie ego. To są instynkty, ta chamska zazdrość o to wszystko też jest podyktowana instynktami nad którymi trudno zapanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to kompleksy, dlatego chca udowodnic wszystkim, ze sa najladniejsze i najlepsze, jakby faktycznie wiedzialy ze tak jest to by nie musialy tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×