Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość damrade24

5 kg mniej w 3 tygodnie start 16.04.2015

Polecane posty

Gość damrade24
Nie, nie minęło :) Byłam trochę zalatana i nawet nie miałam kiedy napisać.. Podsumowując wczorajszy dzień: śniadanie - musli z mlekiem II śniadanie - duże jabłko obiad - gołąbek z odrobiną ziemniaków kolacja - 2 kanapki z chleba pełnoziarnistego żytniego z szynką z kurczaka i pomidorem + siłownia 1h, 2l wody i zielona herbata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy starczy Ci determinacji na utrzymanie wagi po np. 2latach, jeśli się tak internetowo-szczegolowo za to zabierasz. Twój zapał może szybko znikać. Pomysł. Czy my mamy za Ciebie jeść to musli? Rób tak, aby Tobie smakowało dlugofalowo, na całe życie. A nie ze 5mies jesz muesli a później będzie niechec. *Ruda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie masz ruda racje ja np od 3 miesiecy zmienilam calkowicie zywienie i nadal to robie ale nie waze nie licze dokladnie kalori bo bym zwiariowala i chudne i tak naprawde nie wiem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gosc 16:29 Dokładnie!!! Ja robie to samo!!! Zelazna zasada: dużo pić woda/czerwona herbata, nie obzerac się na noc, odmówić sobie często słodyczy, ale można je zastąpić deserem mlecznym typu zott czy bakoma. Pycha. Odchudzać się trzeba mając świadomość, aby ułożyć sobie jadłospis na całe życie. *Ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciagu 9 miesiecy z 72kg przytylam na 85 kg. Za miesiac po urodzeniu dziecka przechodze na diete wiecej warzyw i owocow bo teraz to nic nie smakuje. Zamiast owocu wafelek i tak tylek rosnie. Brzuch wielki jak balon. Po porodzie odejdzie mi z 6kg na pewno a za reszte to sie wezme tydzien pozniej. Pierwszy tydzien dam sobie na sama diete a po tygodniu dojda brzuszki a po 2tyg skakanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie planowalam nigdy co bede robic po prostu mam czas cwicze jezdze na stacjanarnym maszeruje nie jem bialego pieczywa ziemniakow slodyczy makaronu ryzu i przetworzonych produktow i to jakos tak samo idzie.robie na dwa dni jedzenie pakuje w takie male pudelka i mam .np kasza jaglana gryczana z filetem w majeranku warzywa daje wszystko po troche do pudelka i mam.serek wiejski np na sniadanie jajka na miekko albo na szpinaku sadzone zalezy na co mam ochote no i woda i herbata zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do brzuszkow nie mam przekonania to jest dobre dla kogos kto ma juz w miare plaski zeby miesnie byly widoczne a tak to powiekszaja sie miesnie u osoby z duzym brzuchem wypychaja tkanke tluszczowa i brzuch robi sie wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosujac zdrowe zywienie i jazde na rowerze zgubilam 10 kg od stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do rudej mam pytanie ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zastosować slimcea, zawiera łatwo przyswajalne a co najważniejsze naturalne składniki które pobudzają metabolizm i redukcję tkanki tłuszczowej, bez zadanych komplikacji schudłam dzięki slimcei 12 kg. Oczywiście nie zapominamy o zdrowym odzywianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadne tabletki nie pomoga to tylko chemia musi byc dieta bo dieta najbardziej pomaga a tabletki tylko ci sie wydaje na twoja podswiadomosc dzialaja bierzesz i chudniesz bys brala wit c jako tabletke no odchud nie wiedzac co to jest tez bys schudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 *ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie odchudzacze z telewizji to ściema. Taka sama jak z sondazami prezydenckimi. Oglupiaja nas!!! Czerwona herbata jest świetna. Odszukajcie na YT "czajnikowo czerwona herbata" jest tam 5 odcinków. Ale i mineralka jest bardzo dobra! Pije mineralke od ok 12 lat, chociaż w sumie to na początku zrodlaną piłam zanim się skapnelam ze to nie to samo. Nadal uważam, że 5x w tyg to za dużo! 3 ew. 4 z pulsometrem OK! Ale nie 5... uprawiam kolarstwo i wiem z czym to się je! *ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ruda racje widze ze rozsadnie podchodzisz do tego.tylko np z woda to roznie bo ja nie moge pic mineralnej tylko zrodlana bo mam kamienie w nerce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam kamienie na nerce ale mam pic mineralna tez i zrodlana na przemian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zielona herbata nie jest az tak dobra nie mozna pic duzo zawiera szkodliwe zwiazki lepszy jest czystek tylko ciety nie w torebkach epresowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ciekawe bardzo bo to dieta daje 90 procent pewnosci ze sie zgubi kg a potem cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos widze ze przeszlo wam odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie mam najewiększy problem z trzymaniem jedzenia,nie umiem odmówić sobie jedzenia,ale znalazłam takie coś, http://nplink.net/XTQtSxUf od 2 miesięcy poszło mniej 5kg,bez ćwiczeń,jak by diete przytrzymać myśle ze na pewno lepiej by poszło, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja właśnie jestem po diecie odchudzającej, a raczej "tabletkowej".... mogę tylko powiedzieć że ze gorąco POLECEAM. Jestem po ciąży i miałam problem ze zgubieniem kilku zaległych kg. Przy pomocy tabletek wróciłam do figury i wagi sprzed ciąży... 8 kg w 1,5 miesiąca. Efekt Niesamowity. POLECAM !! http://nplink.net/btkjP7vM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afrykan mango jest u nas w aptece zielarskiej po 39 zl w promocji z 69 zl i jest takie samo a oni tam pokazuja ze cena nizsza a i tak kosztuja ponad sto zl jak to umieja ludzi oszukiwac a wy nabieracie sie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest coraz cieplej,ja osobiscie wtedy trace apetyt i zwyczajnie wiecej pije,bo jest goraco...jest tez wiecej ruchu,bo jednak ladna pogoda zacheca do spacerow,ale powiem wam szczerze,ze bez suplementu diety idzie powoli....sprobujcie www.actislim.pl:)ja osobiscie jestem bardzo zadowolona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloneczka55
rozsądny cel. ja zgubiłam w miesiac 4 kg, teraz od 2 tyg do diety wlacyzlam suplementacja oczywiscie wybrana z głową. na bazie jbałek i szparagów- a to swietni przyjeciele odchudzania. I moj metbaolizm chyba przyspieszyl po w 2 schudłam 3 kg wow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIWA233
ja chce zgubic 10 kg daje sobie dwa miesiace. mam diete i suplementuje sie acetomale. swietnie oczyszcza organizm i przyspiesza metabolizm. biore tydzien a juz zauwayzlam ze czesciej sie wyprozniam i nie mam wzdeteog brzuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×