Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny macie jakies objawy?Mnie caly czas brzuch boli czuje sie taka zmeczona caly czas,sama juz nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośmilllianka
To wyzej to bylam ja.Mam termin @ na 27 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
Ja też zmęczona jestem :D Ale to nie objaw ciąży bo ja mam tak chyba całe życie... Haha :D No i brzuch mnie cały czas pobolewa. A dzisiaj miałam trochę krwi na papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
nie wiem, czy podac pierwszy czy drugi..bo ten pierwszy to w sumie nie bylo staranie...tylko sex bez zabezpieczenia ;) ja to w ogle w tym miesiacu zadnych objawow owulacji za bardzo nie mam. Teraz czuje tylko delikatne klucie lewego jajnika. Ledwo co odczuwalne. Chyba mi sie po tym przieziebieniu cos poprzestawialo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawów to ja żadnych nie mam. Chyba jeszcze za szybko jakby stał się jakiś cud :) No jedynie co to od soboty mam nabrzmiałe piersi,ale nie bolą. Pewnie kolejne zawirowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośmilllianka ja od kilku dni mam straszne bóle brzucha jak na @ i ból w okolicach krzyża/nerek. Po za tym bolą mnie zęby, wszystkie dosłownie, jakby się rozchodziły O.o A na pewno mam zdrowe, bo byłam u dentysty nie dawno. Nie wiem skąd mi się to wzięło hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
Podobno jak brzuch boli to znaczy, że coś tam się dzieje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i piersi mnie bolą, zwłaszcza lewa, ale zawsze bolą mnie przed @, więc tego za objaw żaden wziąć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milllianka a u ciebie który cykl? Wrzucam tabelkę, bo zaraz się gdzieś zagubi Antje29....cs 14....termin@ 28.04 Aga190193....cs 1....termin@ 04.05 Mała_Mi_88....cs 1....termin@ 30.04 gościk....cs 1....termin@ 03.-04.05 tysiaczeek....cs 3....termin@ 29.04 gośmilllianka...cs ....termin@ 27.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Antje, glupio by bylo, bo moje kochanie.."na wyjezdzie" od wczoraj.... Chociaz moj komputer cyklu pokazal mi wyrazny sygnal dni wysoko plodnych czyt, czyli podczas ktorego z tych trzech dni miala byc niby owulacja (pomiedzy piatkiem a niedziela). No pozyjemy, zobaczymy. Ale jesli faktycznie owu mialaby sie przesunac, to @ nadejdzie na 100 % ;) moze zrobmy tabelke w kolejnosc***an do testowania? bedzie bardziej przejrzyscie ;) co do boli kregoslupa- to mnie zazwyczaj boli kilka dni przed miesiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kalendarzyk obliczył, że płodne mi się zaczęły w piątek, a kończą się w czwartek i owu ma być w środę. Cholera a Mój dopiero w czwartek przyjeżdża. Mam nadzieję, że w weekend coś tam się udało, a w czwartek będziemy jeszcze próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie krzyż boli na owulację (jak już ma się pojawić łaskawie ) w tamtym miesiącu była około 12 dc bo będąc w 14 dc u ginekologa było już po owulacji szyli szybko ale ból przeszedł zaraz po. W tym cyklu też boli już od 12 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antje no u mnie do tej pory płodne były bezobjawowe, więc gdyby nie śluz, to bym nie wiedziała, kiedy mam. Te ból to dla mnie nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
U mnie jeszcze daleko do objawów :-P działamy i zobaczymy co z tego będzie. Zmęczona to jestem bo przy tak energicznym synku nic dziwnego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyż boli mnie od 12 dc do dzisiaj czyli 8 dzień. A zawsze max 3 dni bolał. Brzuch wyjątkowo mocno z lewego jajnika bolał 13/14 dc aż poszło na nogę. W czwartek kolejna wizyta więc dowiem się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
U nas dziś i jutro ostatnie dni płodne ;-) wiec zobaczymy. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga trzymam kciuki za powodzenie :) ! U mnie 21 dc i od rana boli mnie brzuch i krzyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośmilllianka
Mała_Mi_88 ja pisalam na pierwszej stronie ze nie staram sie o dziecko,ale jesli sie okaze ze zaszlam w ciaze to jednak bede sie cieszyc,chociaz nie ukrywam ze ciaza troche by mi zycie pokrzyzowala,eh los czasem jest przewrotny.Narazie czekam cierpliwie i za kilka dni wszystko sie wyjasni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kibicuje Wam bardzo :* I trzymam kciuki za upragnione II kreseczki:) Zyczy Wam listopadowka 2015 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Aga to trzymam kciuki za dobrze wykorzystany ten czas :D Antje a u mnie już wszystko przeszło, nic mnie nie boli. No po za piersiami i zębami, nie wiem skąd te zęby :P Gośmilllianka aa rozumiem, czyli tak na żywioł po prostu :) U mnie akurat ciąża by się bardzo wpasowała w odpowiedni moment, więc byłoby świetni :) Dzięki gościu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
O jak miło gościu :-) dziękujemy :-) i szczęśliwego rozwiązania Mi się chyba owulacja przesunęła na dziś..bo brzuch boli strasznie, dziwne to zawsze miałam szybciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
No jak mąż wróci z pracy to trzeba działać :-P a skąd jesteście dziewczyny?? :-) ja w Polsce mieszkałam niedaleko Bydgoszczy, jeśli to Wam coś mówi w ogóle :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny :) tak jak pisałam wcześniej dużo wcześniej na pierwszej stronie, 4 kwietnia staraliśmy się o dziecko z mężem . Ostatnia miesiączkę miałam 24 marca wiec teraz powinna być juz w piątek. No ale od pewnego czasu coś jest nie tak ...mam dziwne wahania nastroju z apetytem jest tak samo raz jest a raz go nie ma otwieram paczkę chipsów bo mam na nią niezła ochotę a po zjedzeniu jednego juz nie mogę patrzeć na nie. Od niedzieli boli mnie głowa oczywiście przestaje po tabletce ale to już 3 dzień. Czasem też boli mnie podbrzusze i jajniki. O czym to może świadczyć ? Może się udało ? Jak myślicie ? Test zrobię dopiero w piątek nie chce za wcześnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że piersi mam nieco większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×