Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość gość
mała mi - dziękuję mam nadzieje ze się udało :) dam znać jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
czesc :) no ja w tym miesiacu to zadnych objawow owulacji nie mam. Czasem mam takie cykle, ze gdybym nie mierzyla temp, to nie wiedzialabym, ze mam dni plodne... Kurcze, jesli by sie udalo, to nasze dzieciaczki urodza sie zima...do lata to juz siedzace bobasy beda ;) Bierzecie folik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy staraniach kwas foliowy to podstawa, nie musi byc to akurat Folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
oczywiscie, ze podstawa..dlatego zapytalam...zeby zadna mamuska nie zapomniala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro podstawa to na peewno zadna nie zapomniala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Ja jeszcze nic nie biorę ;-) dopiero jak się uda,nie mieszkam w Polsce i tu Wcześniej nie każą brać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
ja tez nie mieszkam w Polsce od ladnych paru lat :) A gdzie mieszkasz Aga, jesli moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poczytaj sobie o kwasie foliowym i co moze sie stac gdy jest niedobor... serio lepiej zacznij go brac zebys sobie potem nie robila wyrzutow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
moja gin powiedziala, zeby zaczac brac, gdy postanawiamy zaczac "starania"... A poniewaz kochamy sie bez zabezpieczenia ostatnio...to wole brac kwas foliowy...nigdy nie wiadomo, kiedy nam sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym kwasem to co lekarz to inna opinia. Wiadomo ze jeżeli się świadomie chce zajść w ciążę to się kwas bierze ale pomyslcie ile jest wpadek i żadna dziewczyna kwasu nie bierze :-) . Ja w pierwszej ciąży kwas zaczęłam brać jak się dowiedziałam o ciąży. Mimo ze chcialam tego dziecka lekarz nie kazał brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego KAZDA kobieta powinna brac kwas foliowy albo jakies witaminy, nawet gdy nie stara sie o dziecko, bo wpadki sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
"jakies witamny" ...to mamy w owocach, warzywach.. I to o wiele wiecej niz w tabletkach. Gdy jemy zdrowe rzeczy nie potrzebujemy extra tabletek. Tylko w Pl jest nagonka na leki...wlaczcie tv..to zauwazycie, ze co druga reklama to reklama jakiegos cudu z apteki. Ale jesli chodzi o kwas foliowy, to warto brac- bo jego nie ma w wielu produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi ucielo. Chodziło mi o to ze jak ktoś się nie stara o dziecko to dla tej osoby branie kwasu w razie "w" jest smieszne i bez sensu. Ja osobiscie jestem zw braniem i biorę już od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscik nie kazda odzywia sie zdrowo i wtedy te tabletkowe witaminy sa potrzebne, zreszta niech kazdy robi jak chce :) ale kwas foliowy to zdecydowanie podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy na to żeby zrobić sobie tabelę? Będzie wiadomo kiedy ktora ma termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
ja mam termin @ na 29 kwietnia i dzisiaj na papierze zauwazylam cos czerwonego. Myslalam ze moze @ przyjdzie wczesniej ale juz jest cisza, moze to ta implantacja zarodka, kij wie, musze czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin @ na 30 kwietnia :) jak tak czytałam, to dużo z nas testuje na sam koniec miesiąca, to będzie gorący czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Mieszkam w Finlandii ;-) a kwas foliowy w poprzedniej ciąży brałam jak się udało zajść :-) wiec i tym razem tak będzie. Ja okres powinnam dostać 4 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antje29
Ja zacznę Antje29....cs 14....termin@ 28.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
CS?? Cykl starań tak? Sorki ale nie pisałam dawno na kafe... :-P jak tak to Aga190193 CS 1 ostatnia miesiączka 4.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antje29....cs 14....termin@ 28.04 Aga190193....cs 1....termin@ 04.05 Mała_Mi_88....cs 1....termin@ 30.04 Aga pozwoliłam sobie cię dopisać w kolejności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
ja przewidywany termin @ 3-4 maj. Ale wydaje mi sie, ze szanse w tym cyklu niewielkie ...bylam porzadnie przeziebiona podczas dni plodnych... No ale..jakas nadzieja jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ja przy was zaprawiona w boju a jeszcze będzie tak że wszystkie pozachodzicie a ja zostanę hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
cykl staran: 3 termin @: 29.04.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antje29....cs 14....termin@ 28.04 Aga190193....cs 1....termin@ 04.05 Mała_Mi_88....cs 1....termin@ 30.04 gościk....cs ....termin@ 03.-04.05 tysiaczeek....cs 3....termin@ 29.04 Antje mam nadzieję, że własnie Tobie pierwszej się uda :) ale po cichu liczę, że będzie nas więcej :) gościk a który to twój cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×