Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość gość
cześć dziewczyny, jestem lutówką 2015 :) kurcze ale czas leci, dopiero co my założyłyśmy temat a tu już mój bąbelek za chwilę 5 miesięcy skończy! Życzę każdej z Was bezproblemowej ciąży, porodu i wspaniałego macierzyństwa Trzymam za Was kciuki :) razem z małym K pozdrawiamy serdecznie mamusie i ich dzieciaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
u mnie tez juz szef wie . Obylo sie bez problemow ;P a Wy dziewczyny dzis wolne przy poniedziałku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Boginka28 w jakiej branzy pracujesz ? jak szef zareagował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Zastępca kierownika w markecie. Czytaj odbieranie dostaw. A masz zaświadczenie od gina walentynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Boginka28 - chodzi Ci o zwolnienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
AlisaAlisa co bedziesz robic u dentysty ? bo jak dobrze kojarze to sie chyba nie zaleca brac znieczulenia do 3 msc . Tylko to jest uzaleznione co bedziesz robic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynka musze dokończyć leczenie kanałowe i to bez znieczulenia bo juz nie ma nerwów. No ale było tyle pacjentów ze bym czekała z 2 godziny wiec zadzwonią jutro zrobić nowy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Nie zwolnieniem walentynko. Ale nie daj Boże w czwartek okaże się że coś nie tak i co powiem pracodawcy? Sorki ale jednak już w ciąży nie jestem? Ehhh... Hujowo żywot :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boginka28 co się stało :(? Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBoginka28
nic sie nie stało, czytaj ze zrozumieniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz być taka nie miła każda z nas przeżywa ciążę ale ty już przesadzasz takie twoje stresowanie jeszcze gorzej wpływa na dzieciątko które się rozwija zastanów się nie jesteś sama !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Nie nic :-) ale mówię jak się może skończyć szybsze mówienie pracodawcy. Tego się boję. Odpukać na razie okej wszystko. I nie podszywać się proszę bboginko28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam poraz kolejny i zrozumiałam przepraszam za mój komentarz w którym zapytałam co się stało a pracodawcy nie musisz się tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrrr ktoś się podszyl i tak odpisał za ciebie :/ będzie dobrze kochana głowa do góry jeszcze dwa dni i wizyta cie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
I rozumiem ze stres nie jest dobry ale nie idzie panować nad myślami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barsta
Hej dziewczyny! Dołączam do dyskusji jako termin mam na 24 lutego - wyliczony przez siebie po pozytywnym teście , u lekarza jeszcze nie byłam. Jeszcze wcześnie, ale mam nadzieje donosić szczęśliwie juz drugie dziecko. Mam 11sto miesięcznego syna, który czeka na rodzeństwo :) Widzę ze niektóre z Was spodziewają sie bliźniąt! Cudownie! Gratuluje wszystkim przyszłym mamom a szczególnie tym debiutującym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Ano. Wiesz pierwsza ciąża zawsze stresuje :-) dzięki za ciepłe słowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Witaj basta. Witam kolejną przyszłą mamę :-) Cieszę się że nas więcej :-) fajnie ze masz już pierwszą ciążę za sobą bo teraz spokojniej pewnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzcie na fb to sie nie beda podszywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barsta
Cześć Boginko, Tak, po przebytej ciazy jest juz łatwiej. Nie wszystko jest nowe ale równie ekscytujące :) czekam do 12 tygodnia z ogłoszeniem radosnej nowiny, narazie tylko mój parter wie, ale tak jak większość przyszlych mam chciałabym to wykrzyczeć i dlatego przychodzę na forum - tu możemy anonimowo dzielić sie naszymi radościami i smutkami. Wiem, ze to brzmi dużo łatwiej niż jest, ale martwieniem sie, zastanawianiem, wyczekiwaniem, liczeniem dni i tygodni niczego sie nie przyspieszy a tylko sie bardziej dluzy. Ja w tej ciazy zapominam co to czas i wam tez tego życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
No ja teściom nie powiedziałam jeszcze bo to chce zrobić jak sir okaże w czwartek ze wszystko oki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Dzień dobry wszystkim:D Wczoraj zaliczyłam pierwszego pawia. Dziś od rana znów mdłości i standardowo bieg do toalety (przeciwieństwo zaparc). Całkiem wesolo:D Witam barsta:) Boginko Ty wiesz ze ja bym mogła się podpisać pod każdą twoją obawą więc trzymam kciuki żeby badanie Cię uspokoilo. Jak wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Temp. 37.2 więc super :-) kawa dalej nie smakuje niestety. Ale wczoraj na wieczór po pracy nadrobiłam bo zjadłam jednego krokieta. Prace mam do piątku od 14 do 22. Pracownicy krzyczą że za dużo dźwigam i tyle. Dziś humor od rana mam z******ty wiec oby tak było do końca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Boginko z tym dzwiganiem to racja. Oszczędzaj się. dobrze ze humorek sprzyja. Ja mam nową falę mdłości po jogurcie. Kawe pije bo w te dni kiedy nie dalam rady jej pic umieralam z bólu głowy. Chyba z odstawienia po prostu. A tak poza tym strasznie mi w brzuchu pulsuje co tylko nasila mdlosci. Spaaac mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_________ wiek____ termin porodu_____ ktora ciaza MammaOla____28______02.02.2016_________2(ciąża 4) Gosiauk_______34_______02.02.16_________1 Mała_Mi_______27_______06.02.2016_______1 MarzenaK______31_______06.02.2016_______1 Bedalia ________27________10.02.2016 _____1 MagdaLula______24_______15.02.2016______1 Anielka1116_____27_______21.02.2016______2 walentynka014 ___27______14.02.2016______2 Domosmoczysława_31_____21.02.2016______2 karolcia2088 ______27_____ 09.02.2016______3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Hejka. Miałyście na przełomie 5/6 tygodnia bóle podobne trochę do menstruacji? Bo mnie dzisiaj jakoś trochę podbrzusze pobolewa. Nic strasznego ale ciekawa jestem :-) Współczuje mdłości laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie złapały dziwne myśli. Przestałam wymiotować i zamiast się cieszyć, to się zastanawiam czy wszystko ok. Z synkiem wymiotowałam do 5 mc, a teraz raptem 5 dni... Dobrze, że w czwartek mam wizytę, bo bym chyba zwariowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boginka ja z synkiem miałam bóle takie jak na @ i gin przepisał ma duphaston. W tej ciąży też mam bóle podbrzusza, ale inne. Bardziej takie kłucia, rozciąganie, pobolewanie itd. ale nie trwają długo. Natomiast moja kuzynka też miała takie bóle jak na @ (ma termin na sierpień) i gin jej powiedział, że ma się nimi nie przejmować. Nie wiem czym to idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×