Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

dobry wieczorek Dopiero odpalam kompa. Ostatnio nie mam ani weny do pisania, ani czasu. Betulka alez zazdroszcze pobytu w stolicy. Pomalu i ja sie nastrajam do wycieczki:). Bede od czwartku do wtorku z przerwa na wesele. Ja tez szukalam hotelu na Krakowskim Przedmiesciu. Pamietam ze 40 lat temu kiedy bylam na zimowisku w stolicy mieszkalam w hotelu? schronisku? dokladnie naprzeciwko Pomnika Kopernika. Teraz zidentyfikowalam tam hotel o nazwie Harenda. Niestety nie bylo juz wolnych miejsc zreszta to chyba nie najlepsze miejsce na nocleg , bo na dole jest klub wiec wrzask do polowy nocy gwanatowany. Betulka wyglada na to ze i Twojego przystojniaka dopadla strzalka Amora. Fajnie. Trzeba sie cieszyc! Moze niedlugo bedzie kolejne topikowe wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo a co to za czary mary z Twoim telefonem? Ja nie wchodzilam wczesniej na topik i nie wiem czy dzialo sie cos dziwnego u nas. Moze to jakies "duszki" mieszaja w naszej czytelni? Zulka pisala ze dzisiaj bedzie bardzo zajeta. Ma dzisiaj fajnego goscia, gdybym mieszkala blizej chetnie bym poszla na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bede w stolicy musze tym razem pojsc do Lazienek. Ostatni raz byla tam wlasnie 40 lat temu:( I to jeszcze w zimie. Wczesniej z wycieczka szkolna jeszcze w podstawowce. Juz nic nie pamietam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio:-D To już mój drugi pobyt w hotelu Harenda. Poprzednio był zimowy więc cisza był. Teraz przyznaję, ze nocny klub dawał czadu ;-) ale co tam! W weekend miałam promocję - druga noc gratis. A moim przeżyciom nawet rumor nie zepsuł humoru. I jeszcze po północy prawie pół godziny były sztuczne ognie nad Wisłą (Wianki :-) )i byliśmy pod ostrzałem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpadłam bo czyściłam to co narozrabiała moja małżowina w telewizorni :D Od soboty mamy nowy dekoder kablówki - nazywa sie Horizon i trzeba się go nauczyć. No i moja małża jak zwykle poknocił coś :P Uporządkowałam - jutro sie ucieszy bo troche sie zmartwił :P:D A ja cwaniara wiem z jakim Gościem spotkała się dzisiaj Zulka :P:P:P Lubie tego gościa i cenie :D Bastylko - brakowalo Ciebie :O Ehhh- czasami nie wszystko idzie tak jakby sie chciało :O BeTulko - Małżowinka miał fajny dzień ❤️ ❤️ ❤️ Dobranoc Dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W hotelu tylko spałam (czyściutka, pachnąca pościel), łazienka w pokoju zadbana i pyszne śniadanka. I największy plus - wspaniały punkt wypadowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko wychodzi na to, że nic sie nie działo z naszą czytelnią. To w mojej łepetynie jakieś figlemigle rozrabiały. ....kurna... ale telefon naprawde od Zulki był ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam :classic_cool: ja ostatnio kupowałam i jadłam doskonałą gorzką czekolade od Bliklego ;) Taka cwana jestem bo w galerii handlowej w mojej wsi jest cukiernia Bliklego :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przywiozłam i dowiozłam w dobrej formie kilka bukietów groszku pachnącego! Własnie wdycham zapach - kiedyś w mojej wiosce było go pełno, teraz muszę zdobywać jako egzotyczne kwiaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D w cukierni zamówiłam sobie sorbet cytrynowy w winie musującym a M miał jakiś deser owocowy z brazową pałeczką wbitą w jakąś gałkę. Myślałam, że to wafelek a to była czekolada :-)...zaanektowałam :-D i skonsumowałam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BaTulko - trzeba było nasiona przywieźć :D posiejesz w swoim ogrodzie ;) Buziak na dobranoc 👄 ide spać bo jutro o 10.00 będe na fotelu u fryzjera malowała, strzygla i układała włoski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeko, już kilka razy siałam groszek i u mamy i u siebiie w donicach ale były tylko pojedyncze kwiatulki... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane kawunie podaje mocną na ten deszczowy dzień przyda się (_)(_)(_)(_)(_)(_) nie wiem jak u was ale u mnie leje wczoraj ledwo udało się mi trawe skosić ..myslałam że to juz wylało się a tu nadeszla czarna chmura i do dziś :O ..leje ... milutkiego dnia życzę kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Orsejko 🖐️ 👄 dzięki za kawusie w ten deszczowy ranek podniesie troche nastrój Opady są spore - oby tylko nie narobiło szkód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaCzytelniczka
Widzę, że odbiegacie od tematu :P Lubicie komiksy? Ja w ostatnim czasie chyba na ich punkcie zwariowałam :D Czekam teraz na" Morze potworów" Riordana :D Bardzo mnie to zainteresował, zapowiada się rewelacyjnie :) Tak, ja też jestem takim potworem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja miałam dzisiaj w zasadzie ciągle mam jakiś porąbany dzień. Normalnie nie pamiętam już w kiedy byłam aż tak bardzo wqarwiona.Nie pytajcie mnie jednak co mnie tak wnerwiło,był to cały splot zdarzeń następujących po sobie,jedno lepsze od drugiego.Był prosio ziołowy,potem dwie meliski :p wszystko by normalnie nie zacząć gryźć i walić głową o ścianę.Ach co za dzień,niech mija jak najszybciej i nigdy podobnych więcej😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Ja Ciebie nie posądzam o jakieś omamy,chodzi mi o tel niby od Zulki.Są jakieś fortele internetowe,strony czy coś w tym typie że można nieźle się wkręcić.Choć oczywiście nie musiało być tak w Twoim przypadku.Jakiś czas temu u mojego M w pracy działał jakiś dowcipniś,który robił sobie takie żarty.Wszyscy siedzieli na stołówce w jadalni i dostawali rzekomo smska od siedzącego obok,jakąś zaczepkę,czy chamski żarcik.Nawet ja dostawałam smsy typu ,,wracam do domu leć po piwo,, a jako nadawcę wyświetlał mi się nr mojego chłopa.On oczywiście wiadomości nie wysyłał a ja sobie pomyślałam że żarty żartami ale gdyby ktoś napisał jakąś wiadomość typu,,mam wypadek ratuj,, to w moim przypadku zawał murowany.Trwało to czas jakiś dopóki ktoś się nie wnerwił i nie postraszył sankcjami prawnymi no i wszystko ucichło.Nie wiemy do końca kto i jak to robił,jedno co pewne że był to ktoś z pracy mojego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka A moje serce rośnie jak ten pączek Bliklego gdy czytam Twoje wpisy.Tyle radości w nich,nadziei i blasku.I tego toru się trzymajmy,oby tak dalej👄 Bastylko A ja w Łazienkach nie byłam nigdy,hi,hi.W Warszawie kilkakrotnie ale zawsze przejazdem,nawet pałacu kultury na żywca nie widziałam,normalnie jaja:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście nie mam zielonego pojęcia kogo gości Zulka,cała ja:D Orsejko I u mnie pada praktycznie cały dzień.Pada to jednak za duże słowo,kropi.Jest pochmurno,troszkę wieje i tak se niemrawo kropi z nieba ziemia jak była sucha tak i jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Znowu pozno sie melduje:O Daisy wystarczy wklepac w Google firme Zulki i wujek Google odpowie na wszystkie pytania:) Znowu mialam zaganiany dzien. A wszystko przez to ze nieprzyzwoicie pozno wstalam. Bylam na cmentarzu podlac kwiatki nie wiadomo po co,bo za pol godziny lunelo i podlalo zdrowo. Pozniej taki brudasek po pracach cmentarnych pojechalam do miasta. W kosmetycznym zakupilam nowy tusz i pomadke:) A co zaszalalam! I to od Esetee Lauder! Tylko ze kolor pomadki znowu nietrafiony:( Kurcze przy sztucznym swietle w sklepie trudno jest dobrac wlasciwy kolor. Nie chcialam zbyt jaskrawej, bo nie mam zabkow jak perelki ale i nie za ciemna bo to postarza. No i wybralam za jasna:( Ostatnim razem kupilam za ciemna, teraz musze nakladac 2 na siebie zeby kolor byl jako taki:O Na trzecia mnie nie stac i nie chce😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×