Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Terix w środu zakladaja rozpuszczalne szwy,na zewnatrz zwykle,ale warto popytac lekarza operującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Dzionek zlecial tak szybko, dopiero znajduje czas na komputerek:O Terix, mnie sie wydaje ze do szwow wewnetrznych uzywaja rozpuszczalnych nici. Moze bola zrosty? Nie wiem czy USG pokaze cos? Moze powinnas zrobic:O Betulko w obejsciu masz juz piekniusio:) Ostatnio zaniedbuje garnek ale kuknelam zeby wiedzec o czym sie pisze w czytelni. Teklo ale to pech z niedoplata!:( kurat na poczatku roku kiedy i tak jest masa rachunkow do zaplacenia:O Na pocieszenie napisze ze ja tez dzisiaj musialam do urzedu przelac wielka jak dla mnie sumke . Za wymierzenie gruntu. Zla jestem jak piorun. I jeszcze podczas mierzenia okazalo sie ze jest tego mniej jak stalo wczesniej w papierach. Moze do wiosny uda sie nam sfinalizowac sprzedaz. Za pieniadze ze sprzedazy moze wyremontujemy troche chalupine, bo na ksiazeczce nie ma sensu trzymac calosci. Jeszcze nie wiemy czy jest sens ruszac cokolwiek:O Pelno brudu halasu bedzie. Kto to ma zdrowie do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najkorzystniej by bylo wygrac w Totolotka i przeprowadzic sie gdzies na nowe i wyremontowane:P Ostatnio i tak coraz mniej lubie nasze osiedle. Wczesniej bylo spokojnie, zyli przewaznie starzy ludzie. Teraz jest zmiana generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj "na miescie" Troszke pospacerowalam po sklepach ale w kozaczkach i plaszczyku bylo mi za goraco. Kupilam sobie ladny(to znaczy dla mnie ladny) shircik w roze:) Dla malzyka koszulke polo. Ale musze oddac bo malzyk nie chce:O W niedziele planuje rozbieranie choinki. Nie zeby bardzo mi sie znudzila ale potrzebuje stolik na ktorym stoi choinka. Nie wiem co by tu jeszcze napisac? Nic u mnie nie dzieje sie.... Ach o pogodzie nic nie wspominalam. W niedziele znowu ma padac snieg. Dobrze, przykryje te brudy, bo stary juz stopnial. Tylko niespecjalnie lubie jezdzic autkiem jak jest snieg. Czuje sie niepewnie, bo kierowca jestem do bani:O. To by bylo na tyle....Dobranoc dziewczyny. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam❤️ u mnie dziś świeciło słoneczko :-) miałam też kolędę . Bardzo dobrze być znowu z wami chociaż duchem i sercem zawsze byłam i jest mi bardzo miło,że przywitałyście mnie z radością👄❤️ Mam dużo do nadrobienia :-) Dziewczynki nie było mnie, bo za dużo miałam spraw nie będę się rozpisywała tak w skrócie chociaz co nieco ......trochę zdrowotnych , trochę rodzinnych miałam też mamę w szpitalu była już w krytycznym stanie ale na szczęście wyszła z choroby chociaż lekarze mówili żeby być przygotowanym na to najgorsze:-( nooooo ale dzieki Bogu na razie jest ok jeżdziłam co dziennie do szpitala, później teściowa wylądowała też wszpitalu także same smutki. Córcia pisze teraz prace magisterską podieła też pracę w przedszkolu także chociaż tu jest dobrze . Wszystkie was mocno ściskam mmmmmmm pozdrawiam cieplutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych snów:-) dziewczynki Orsejko❤️ Dorix❤️ Daisy❤️ Ploteczko❤️ Betulka❤️ Zuuleczko❤️ Bastylka❤️ Teklo❤️ Vanilko❤️ Fruwajaca❤️ Terix❤️ Mariijka❤️ Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje! Dzisiaj biegałam w sprawie budowy i w ramach relaksu byłam na pieszczotkach moich pazurków. Zmieniłam barwy i znów się cieszę :-). Całuski posyłam👄❤️ I wreszcie do łóżeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio 🖐️ wiem że nikogo dzisiaj nie będzie ale - może jednak któraś z Was wpadnie więc zostawiam w termosie kawusie (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie piękne słońce i troche śniegu. Zamierzam uprawiać tzw LB i ciesze sie z tego bo niewiele jest takich dni - zwykle albo trzeba gdzieś iść, coś kupować, coś załatwiać, wypełniać jakieś zobowiązania. Więc niech żyje LB! i zajmowanie się tylko tym co miłe i przyjemne - czego i Wam zyczę na dziś i na cały łykend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko każdy ma swojego "robaka" co go podgryza :O Przychodź kiedy tylko możesz bo brakowało Ciebie bardzo ❤️ Mam nadzieje, że tych problemów dnia codziennego, kłopotów mniejszych i większych los nam oszczędzi i będą naprawde malutkie Miłego dnia Wam życzę Dziewczynki! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla jak zwykle na posterunku. Dzięki za kawę i śniadanie, jajeczka pycha 👄 Tekla ja też dzisiaj mam LB, wstałam tylko po to żeby zjeść śniadanie i wypić kawę i zaraz kładę się z powrotem:D Dziewczynki właśnie zaniepokoiło mnie to że z wewnątrz wyciągnęłam nić która powinna być na zewnątrz(nylonowa) U mnie w nocy trochę przyprószyło, a teraz jest na plusie i pewnie będzie błoto:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ❤️ Betulko masz rację, że dbasz o siebie po mimo tylu spraw zwiazanych z budową . Teklunio też tak uważam, że może w końcu nas opuszczą te smutne problemy ;-) Życzę każdej miłego wieczoru i niedzieli❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ....troche sie nudze, troche ogladam telewizje, troche dogladam malzyka bo porzadnie przeziebiony. U mnie dzisiaj pada, ale ja mimo to zaliczylam na piechotke ze 3 kilometry. Czuje sie dobrze jak piesek po dlugim spacerku:) Terix, rzeczywiscie plastikowe nici w srodku daja do myslenia:O Moze tylko koncowka z zewnatrz"wrosla" do srodka? Jakos trzeba to spawdzic. Tekla, sniadanko pucio bylo dzisiaj. jajeczka takie zolciotkie... Sama lepszych bym nie zniosla:P Udanego wieczoru zycze Wam dziewczyny...i do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niedzielnie od bladego ups od ciemnego świtu jestem na nogach - dziś mijają 2 lata jak odszedł mój dziadek i moja mama zamówiła mszę na 7.30:o a w kościele jak na biegunie północnym - tak zimno:o brrr Majka dobrze, że ze zdrowiem starszych pań się wyprostowało:) i popatrz jak ten czas leci, przecież Twoja córcia dopiero zaczynała studia, a tu już za moment je skończy... Teklo sama nie wiem co powiedzieć, tyle kasy w plecy:o a bank co? nie miał obowiązku zawiadomić o nieopłacaniu rachunków? chyba, ze to zrobił, a Wam to umknęło... Terix zachęciłaś mnie do wypróbowania tego szamponu, a nie masz ochoty wypróbować serum na wzrost włosów tej samej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka łał jakie paznokcie piękne masz:) a czy mój ulubiony kształt łopatek jest już passe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko u mnie w piątek od rana padał śnieg wielkimi płatami, temp. lekko na minusie, było pięknie, niestety w ciągu kilku godzin temperatura podskoczyła i zaczął padać deszcz więc śnieg zaczął się topić. nie zniknął całkiem, bo ziemia jest zbyt zmrożona:o w dzień się rozmraża, w nocy przymraża i jest jak to zimą - śniegowo-błotna berbelucha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam klopot. Malzyk niewyrazny. Pewnie wyladuje w szpitalu. Zobaczymy jak bedzie jutro. Termin u pneumologa dopiero za 2 tygodnie:O Pewnie nie ma co czekac tak dlugo. Ladnie sie zaczyna Nowy Roczek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki 😍. Niedawno wróciłam z wojazy. Zulko, jeżdżę autobusem. Nos przyklejam do szyby i wiooo!!! Po drodze podziwiam widoki :). Między nami jest trochę ponad 90 km. Jadę niecałe dwie godziny. Ale bardzo lubię te podróze. Jak jadę w tamtą stronę to cieszy mnie, że pobędziemy razem przez kilka dni. Gdy wracam, mam czas podumać nad rzeczywistością ;) Terix, no qurna aż wierzyć się nie chce, że wyciągasz nitki...szybciutko z tym do doktorów, którzy operowali. Niech sprawdzą co spitolili. A potem im po swojemu "podziękuj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko, trzymam kciuki o powrót małzyka do zdrowia . Teklo....no tyle kasiory na raz...wrrrr.... Przytulam wszystkie chore, zdrowiejące i zdrowe dziewczyny. Nie dajcie się zimie! Pozdrawiam, całuję 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pozdrawiam. U mnie jakoś leci wczoraj m poleciał teraz w lutym ,młoda będzie miała ferie , młody sesję. U mnie wieczorem mrozik rano plucha ,śniegu mało mam w górach więcej. Uwolniłam się od szefa, szkoda dziadków trochę się z nimi zżyłam . Za porozumieniem stron odeszłam nic co do wolnego się nie zmieniało święta tez pracowałam. Teraz dopomogę w domu w opiece nad babcią. Siostra 27stycznia ma rezonans. Wszystkim zdrówka życzę i udanego tygodnia. Trzymajcie się cieplutko.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny gorąca herbatka i kawusia UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU w dzbanuszku mleczko a na talerzyku plasterki cytryny. U mnie 0 tem.Miłego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry czytelnio. heloł, heloł... Zaczynamy nowy tydzień. Proponuję kawusię biurową lub herbatkę. Ja, oczywiście już pracuję i weszłam na pełne obroty. Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo👄 I ja jestem już po wizycie duszpasterskiej z głowy na cały rok:D Wczorajszy cały dzień u mnie padał śnieg,było to co tak uwielbiam.Latanie z łopatą.A śnieg taki lepki ze jak wyjdę z Buffy nawet na chwilkę to tak się oblepi że wraca do domu jak śniegowa kulka.Nie można tego w żaden sposób od sierści odczepić,trzeba czekać aż się roztopi.Tyle lat żyjemy razem,niejedna zima była ale takiego czegoś jeszcze nie miałam.No jednym słowem nudy nie ma. Bastylko No wielki kłopot,mam nadzieję że dzisiaj przyjdziesz z lepszymi wieściami.Całuje mocno👄 Terix Oj nie wyciągaj tych niteczek bo się jeszcze jakaś dziura zrobi;).Może dochtory jakiś tam skarb zaszyły dlatego te niteczki zostawione?! A teraz na poważnie i sorki za te żarciki👄. Jak coś Cię niepokoi mus iść do lekarza i mam nadzieję że byłaś lub będziesz w najbliższej przyszłości👄 Wanilka Fajnie że masz pracodawcę z głowy.A podopiecznych może można odwiedzić?. Trzymam kciuki za rezonans siostry👄 Zulka U nas kiedyś księża przy wizycie duszpasterskiej robili wywiady i burę za to że mało dajemy jako parafianie na mszę.Teraz trzeba się zapisać rok wcześniej by się udało taką mszę zamówić. Dorix No i ja uwielbiam wszelki jazdy autobusem czy czymkolwiek.Ja nawet nie muszę rozmyślać,samo patrzenie za okno sprawia że jestem szczęśliwa jak dziecko. Ploteczko Jak u Ciebie ze śniegiem? Majeczko Wraz z wiekiem robimy się coraz słabsi,przytulam mocno i życzę zdrówka nie tylko mamom ale całej rodzince👄 Betulka Ja ostatnio nie zaglądałam do garnka.Nie widziałam domku ani pazurków,chyba czas wsadzić łeb do gara;) Teeklo Śniłaś mi się dzisiejszej nocy,hi,hi to był taki zwariowany sen.Byłyśmy gdzieś razem,bawiłyśmy się aż za dobrze,bo wypiłam za dużo i mnie przytargałaś na swoich barkach do hotelu.A potem postanowiłyśmy się na jakiś czas zamienić chłopami i na całe szczęście się obudziłam.Kto wie jak daleko bym zaszła w tych swoich majakach sennych?! Orsejko A kuku gdzie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zaczynamy nowy tydzień w nowym roku,nie pierwszy hi,hi no ale zawsze.Mam nadzieję że wszystkie będziemy zdrowe i szczęśliwe i będzie nam się udawało wszystko za co się weźmiemy. Ja ostatnio mam nastrój dupiaty,najchętniej bym się wyryczała w czyjeś ciepłe i troskliwe ramiona.Mogłam to zrobić w nocy, Teekla była przy mnie:( No dobra nie ma się co sypać,wystarczy że śnieg sypie:p.Mnie potrzebny jakiś zastrzyk optymizmu,o tej porze zawsze planowałam wyjazd wakacyjny.Nigdy do końca nie byłam pewna że się uda ale marzeń nikt nie zabroni.W tym roku nawet marzyc nie mogę,wiem hi,hi że nie pojadę. No dobra już kończę,pomarzę sobie jak Bastylka o wygranej szóstce w totka,wtedy uda się zrealizować wszystkie plany i marzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×