Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Hejka przyleciałam i ja. Orsejko mój zrobiliśmy panele i na całość a jak mam łazienkę i kotłownie tam sa kafelki połączone z panelami. Zulka mamy podobne panele. Teklo był w noc teraz mam -9 Doris miłego biurowania Bastylko❤️ Daysi ,Tertix,Fruwająca,Majka.Betulka, Wszystkie was pozdrawiam Mojemu znudziły się kafelki w łazience na podłodze i chcemy na ciemniejsze wymienić ,bo mam jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 bardzo chętnie wypiję gorącą, pachnącą:D Tekla kanapki takie apetyczne, że spróbowałam każdego rodzaju 👄 :D Wnuczek rozpoczyna ferie 25 ale 23 przyjeżdża:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanillko.. jasne że łazienka to nie panel ...ale do kuchni mozna są panele odp. do tego typu zadań .. jeszcze nie kupiłam bo mam jeszcze czas w mieszkaniu muszę rozburzyć już mam firmę która to zrobi chodzi o ścianę nośną to już musi być budowlaniec z uprawnieniami musi wyliczyć jaki dać bloczek ,,stropy mam z płyt więc :O to nie żarty .. http://www.komfort.pl/pl/Panele-Pod%C5%82ogowe/D%C4%85b-Verdon-Bia%C5%82y-D%C4%85b-bielony/p/427565#b takie sobie upatrzyłam ale jeszcze nić pewnego :)zdanie może zmienię ..zobacze jak będzie wygladało po demolce :) zlewam winko z róży zostawie buteleczkę może do obiadku po lampeczce ktoraś się poczęstuje :) idę już kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kuchni mam płytki, z panelami bym się bała, bo zawsze może się coś wylać :P U mnie rano -16 tylko śnieg mi trzeszczał pod butami :D Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na biały barszcz z kiełbaską wg przepisu Venilki :) (_________)" pachnie czosnkiem i majerankiem :) ❤️ Orsejko fajne panele a do jakiego koloru mebli będą? (przypomnij) U mnie pada śnieg - dobrze, że nie musze szuflować Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla chętnie spróbowałabym ale nie mogę czosnku, odrzuca mnie:( Bastylka ❤️ Fruwająca trzymam kciuki, mocno❤️ Betulka będzie ciężko, mamy swoje przyzwyczajenie, mamy luz, jesteśmy swobodni. Teraz to się zmieni. To jest właśnie to co mówi Tekla - nie wyjdziesz z łazienki z łazienki nagi, albo w samych gaciach:( Czuję się tak jak jest wnuk, zawsze trochę człowiek jest ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam się przywitać Orsejko napisałam na @ co i jak. jak się uda - będzie cudnie:) Teklo a wiesz, że też wolę chłodniejszy natrysk niż odwrotnie. a kiedyś potrafiłam na koniec mycia pochlapać zimną wodą uda i cyśki robiąc takie kółka prysznicem:P teraz trochę się wzdrygam przed takim zimniskiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ale smakowite kanapeczki przyszykowałaś:) mam kolegę informatyka, ale on ciągle zapracowany, musiałabym się jakoś do niego uśmiechnąć może posprzątałby mi w moim pececie;) Orsejko właśnie panele z fugą to jest to:) ja mam ciemne mimo, że chałupa mała to ciemne i meble też:P. a panele z kaflami łączy wąska metalowa listwa, nie przeszkadza mi to nic a nic. zrobię foto w dzień to Ci podeślę, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko ale te wybrane przez Ciebie też są fajne. obecnie nie podobają mi się - pewnie się już nimi opatrzyłam - takie w kolorze drewnopodobnym:P ale kto wie, czy za czas jakiś znów mi się spodobają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam jeszcze wieczorkiem ;) 🖐️ poprasowałam dzisiaj wsjo :D zrobiłam porządek ze swoim osobistym obuwiem i mam jak w żurnalu: każda para w pojemniku na dole mojej szafy. Ależ miejsca mi sie zluzowało jak dziecko zabrało swoje rzeczy! :P BeTulko :D jest taki żydowski dowcip o zagęszczeniu mieszkania :P: "Przychodzi biedny Żyd do rabina i prosi o radę: Oj, mądry Rebe, pomóż mi. To moje życie takie ciężkie: mieszkam w niewielkiej chatce z żoną, czwórką dzieci, babcią, dziadkiem i jeszcze teściową. Już się zupełnie nie mieścimy w tej małej izdebce. Oj pomóż, mądry Rebe... Na to Rabin powiada: Słyszałem, że masz w obórce kozę?... - Tak Rebe, mam jedną kozę, co daje mleko, którym karmię dzieci. - To ją teraz sprowadź do domu - mówi rabin. Rebe, Rebe, co ty mówisz?... Ja, żona, czwórka dzieci, żona, teściowa i jeszcze koza?... To jak ja teraz będę mieszkał?... Ale rabin był nieubłagany - musisz wprowadzić sobie kozę do domu!! Za parę tygodni rabin spotyka tego Żyda i pyta się: - A co tam Icek u ciebie? Oj Rebe. Teraz to już zupełnie nie da się żyć w domu. Ja, żona, czwórka dzieci, żona, teściowa, dziadek i jeszcze teraz ta koza. To już nie jest życie. Na to rabin powiada: - To zabierz kozę z powrotem do obórki. Za niedługo rabin jeszcze raz spotyka Żyda i pyta się go: Jak tam Icek, w twoim domu?... - Oj, Rebe. Jakiś ty mądry! Jak my teraz mamy w domu dużo miejsca. Świetnie mieścimy się w tej izdebce - ja, żona, czwórka dzieci, żona, teściowa i dziadek. Oj jakiś ty mądry, Rebe…" 🌻 Ja już mam to za sobą choć kozy nie zakwaterowałam tylko dziecko ale ciesze sie każdym skrawkiem wolnego miejsca i zaczynam nowe życie niczym ten biedny żyd :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu nie szkodzi, że nie mogłaś zjeść barszczyku ;) - następny będzie bez czosnku bo to jest taka zupka która smakowita jest w obu wersjach ❤️ Dla mojej małży idealna bo on nie znosi żurku. A barszczyk pałaszuje :D Żurek dla ludzi bez woreczków jest ciężko strawny. A skąd awersja do tego afrodyzjaku? Zulko - kup dobre piwko i odważ się poprosić znajomego ;) Z wiekiem robimy się wygodne ;) lubimy ciepło i mięciutko - np ja już teraz nie pisałabym sie na urlop pod namiotem bo za twardo i za zimno :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla zazdroszczę że już poprasowałaś, a ja nie mogę się zabrać:P Za czosnkiem nigdy nie przepadałam ale tolerowałam go. Teraz mnie odrzuca sam zapach. Nie znoszę też smażonego mięsa, żadnych kotletów:( Zulka poleciłabyś coś ciekawego do czytania. Zaczęłam czytać Harlana Cobena Bez śladu ale nie wiem czy mnie wciągnie:P Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój organizm sam sie broni przed "złym" jedzonkiem, ciesz sie ;) ❤️ Dobranoc Terixiu 🖐️ Dobrej nocki Czytelnio ❤️ Bastylko ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam zawłaszczona przez " Kozę" :-p ;-) W takim razie dobranoc 👄 Bastylio❤️ Fruwająca❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie pada śnieg -6 pozdrawiam Stawiam torcika z bitą śmietaną serniczka i ciasto lodowe to proszę po kawałku z zamrażalnika wyciągać sobie ,to wszystko własnoręcznie zrobione przez mnie . Wszystkim forumowym babcią i dziadkom najlepszego🌼 Miłego dnia❤️ Kawusia i herbatka a likier to już kiedy każda będzie mogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero mnie widać przy szóstym wpisie ..... Miłego dnia Czytelniczkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Vanilka wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka👄🌻🌻🌻 Same pyszności od rana, dzięki. Dorix miłego biurowania. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i pozdrawiam 🖐️ Nie było dzisiaj śniadanka bo siedziałam na fotelu i masowany miałam łepek ;) Vanilio w dniu imienin wszystkiego dobrego życzę Ci! 👄 👄 👄 zdrówka i szczęścia 🌻 🌻 🌻 Zadbałaś o "bufet" więc rzucam się na te łakocie :classic_cool: mniam mniam Dziewczynki Babciusie! mamy dzisiaj święto więc leżymy i pachniemy :P:P:P niech wnuki robią! :D:D:D i moszcze sie na kanapie z talerzykiem i widelczykiem w jednaj ręce a w drugiej z kieliszeczkiem likieru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) Vanillko.... Wszystkiego Najlepszego 🌼🌼🌼 Bastylko..❤️ milego wieczoru zyczę kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×