Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wasi rodzice za grosze wykupywali mieszkania mieli prace a teraz sie madruja

Polecane posty

Gość gość
21:30 Jestem abstynentem, czyli wyjątkiem od reguły, pracowałem "na państwowym" krótko, nie było co kraść, więc założyłem dg [ jeśli wiesz, co to oznacza]. Wszystko więc jest moje , a nie banków, nie mam więc co zwracać i nie zamierzam zostawiać niczego darmozjadom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie kradles to dlaczego się czujesz urażony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:39 ....komórkę, komputer, samochód ????? Chyba żartujesz, małolacie! Takie ochłapy, to ma byle bezrobotny, my mamy o wiele więcej, o wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:30 Jestem abstynentem, czyli wyjątkiem od reguły, pracowałem "na państwowym" krótko, nie było co kraść, więc założyłem dg [ jeśli wiesz, co to oznacza]. Wszystko więc jest moje , a nie banków, nie mam więc co zwracać i nie zamierzam zostawiać niczego darmozjadom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:39 komputer, komórę i samochód??? Chyba żartujesz, to ma byle bezrobotny. My mamy o wiele więcej, o wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:55 Ja obrażony? Świetnie się bawię, poznaję poglądy pseudoludzi i wolałbym kraść niż identyfikować się z takimi poglądami jakie ty masz i tobie podobni. Jeśli ktoś miałby się wstydzić, to nie moje pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ale niewiele zrobiliscie i jeszcze macie o sobie jakieś mistyczne wyobrazenia bohaterów narodowych. W większości przypadków mieliscie lekka prace za która nie ponosiliscie żadnej odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, zrobiliśmy wiele i zrobimy jeszcze więcej. Byliśmy za dobrzy na zmywaki w Irlandii i wcale nie jest nam przykro. Zapominasz, że to my mamy te nieruchomości , a nie wy. Jedyne co nam nie wyszło to wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne bydło, nie dość ze okradali nasz kraj to jeszcze drwia z młodych ludzi którzy na kredyty nie mogą sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie utrzymujemy banków, bo nie jesteśmy głupi, a wy to nawet święta spędzacie " na kredyt". Jeśli my przeminiemy, to pozostanie wam pozjadać się nawzajem.Macie apetyt orła, a możliwości wróbelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam aż w końcu ZUS zostanie zlikwidowany a cały jego majątek sprzedany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:18 Tego nie można traktować poważnie, można tylko się pośmiać. Jeśli myśmy okradli wasz kraj, to co wy z tym robicie na garnuszku u rodziców i teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:40 Czy ty naprawdę myślisz, że my liczymy na zus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli myśmy okradli wasz kraj, to co wy z tym robicie na garnuszku u rodziców i teściów. x wy dalej kradniecie odbierając szanse na normalne życie młodym bo trzeba na was łożyć coraz więcej kasy Przez wasze emerytalne roszczenia gospodarka nie może ruszyć z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że wiele słów prawdy jest w tym temacie. Młodzi maja obecnie dużo gorzej. Bez porównania. Prawdą jest, że wiele majątku i mieszkań oddawano taniej niż były warte. Państwo chciało szybko wszystko sprywatyzować. Ja mam lat 45 ale nie załapałam się na żadne rozdawanie. Miałam fart, że zaraz po liceum cudem załapałam się do pracy w urzędzie. Na początku zarabiałam grosze i dorabiałam w związku z tym jeszcze w prywatnym biurze przez wiele lat. Skończyłam w międzyczasie studia i poprawiły mi się zarobki. 10 lat składałam na mieszkanie ale w końcu je kupiłam. Młodzi mają uzasadniony żal i słusznie dostrzegają, że "biedni" emeryci mają od nich 100 razy lepiej. Ich rodzice chcieli wolności i lepszego życia również dla swoich dzieci ale niestety nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu dyskutować z emerytami, im wszystko z nieba spadalo, i dalej spada nie widza ze zarzynaja młode pokolenie, to juz taka komusza mentalność, homo sovieticus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Politycy ustawiają złodziejski system pod emerytów, ale nie robią tego z dobrego serca tylko liczą na ich głosy podczas wyborów. Politycy traktują emerytów jak roszczeniowe bydło obiecując im 50 złoty podwyżki, a te durnie jak zwykle na to się łapią głosując na złodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam codziennie powtarzane. '' kiedys było ciężko, a ty teraz nie dajesz rady '' teraz dzieci to mają dobrze bo kiedys musieli zapierda... A teraz mają dobrze. Kurwa jak mnie to w*****a. Takie porównywanie niszczy dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, pełno w tym kraju emerytów, rencistów i młodych emerytów-zdrowych byków z mundurówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanuje sie rodziców wiem ale ci z roczników 70,80 są dziwni to oni sie tak wymądrzają. Wyobrażacie sobie ich w mam talent albo jako peja :D bo ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie nic do powiedzenia. Jesteście nieudacznikami, zasłaniacie się emerytami, własne dzieci będą wami rządzić. Żle wam, to głosujcie, zmieniajcie. Wasi rodzice obalili komunę, a wy? Dziadkowie wam zagrażają? Nie widzicie jacy jesteście żałośni. Czy wy jesteście rodzicami? Ja nie chciałabym mieć takich wypierdków za rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie były ciężkie czasy ale zaraz po wojnie, dzieci też goniono do pracy ale nie wszystkie przecież, sielankę mieli za Gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:09 Dzieci o tej porze już śpią. Jak ci żle, idź do domu dziecka, małolacie. Nie musisz być u rodziców debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z rocznika 70 ale rozumiem wasze żale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś lekka praca w lekkiej fabryce lata 70-te (...) x Przeczytałam całość. Wiele się to od mojej k***a mać dzisiejszej roboty w fabryce nie różni. :) Tylko zamiast pyłu z wełny itp mam opary z olejów i topionego metalu. A do tego z******ta wysoka temperatura, hałas taki sam, tylko teraz istnieją stopery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, żeby dać staruchowi 50 złoty podwyżki jego emerytury rząd musi podwyższyć jednocześnie składkę na ZUS o 80 złoty. I w ten sposób systematycznie okrada się młodych z zarobionych pieniędzy. Niedawno było 1000 złoty haraczu, teraz jest już 1100 złoty. Oczywiście emeryckie rosczeniowe pazerniaki dają ciała każdemu kto obiecuje im kilka złoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obaliliscie komunę?! Kiedy?! Komuna sama padła, nikt jej nie obalal oprócz Reagana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat.... żeby dać 50 zł podwyżki emerytowi, składkę podwyższą o 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×