Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wasi rodzice za grosze wykupywali mieszkania mieli prace a teraz sie madruja

Polecane posty

Gość gość
Nie ważne że razem mamy 3600zł na 4 osoby, ale wypłaty są dwie, bo za ich czasów jeden pracujący bez problemu utrzymał żonę i dzieci. a po co ci 2 dzieci, gumki wyszłyby taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahaha, nawet papierosa w ustach całe życie! dobreee. Kiedyś jarali jak kominy, nawet w robocie nie wypuszczali peta z gęby. Pet za petem, bo nikt jeszcze nie wiedział że to szkodliwe. No i w towarzystwie nie wypadało nie palić. No czasem wypuszczali peta z ust- żeby się napić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roszczeniowość wobec innych ludzi jest niczym innym jak domaganiem się złodziejstwa w imieniu uzbrojonego państwa. Trudno zmienić mentalność roszczeniowca który żebraninę traktuje jako jego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kochane babcie i wredne staruszki, co uważają że już tyle przeżyły, więc wszystko im się należy. Są młodzi ludzie, którzy ciężko pracują na to co mają, a są i tacy co wolą żyć na garnuszku u rodziców. Nie generalizujmy, bo to bez sensu. Teksty o młodych narkomanach jest tak samo idiotyczny jak o menelach w pracy za czasach prl. Jestem młodą osobą, nie pale, nie pije, uczyłam się teraz pracuje, ale to w żaden sposób nie zmienia faktu że ciężko się żyje w naszym kraju. Często trzeba zrezygnować z opłat, bo wypadną inne wydatki, chciałoby się odłożyć, ale nie ma z czego. Z urlopu nie korzystam, bo boje się że wywalą mnie z pracy, dostaje ekwiwalent, na zawołanie szefa zawsze, bo jeszcze przyjdzie ktoś na moje miejsce i tak życie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
gość dziś My z mężem uczciwie pracujemy płacimy składki podatki, wiec mamy pod górkę. W modzie jest cwaniactwo i krętactwo. Niektórym się opłaca być takim narkomanem i alkoholikiem na RENCIE. Za dzisiejszych młodych odpowiadają nie tylko rodzice, ale i cały system zwany bezstresowym wychowaniem. Spróbuj wziąć dziecko za fraki spod szkoły kiedy nie słucha, to niebawem jakiś strażnik moralny zwany pracownikiem inst. publicznej zapuka do twych drzwi. Puść dziecko do przedszkola z podwórkowymi siniakami to już dopadną cię dziwne sugestie... My sami chcąc czy nie chcąc jak w totalitaryzmie mamy wychowywać bezstresowo! Ale nikt nie powie jak to zrobić. Nie radzisz sobie z dzieckiem nasiąkniętym tym systemem i idziesz do psychologa - to tam prześwietlą cię najpierw wzdłuż i wrzesz czy aby patologią nie jesteś. Nie możemy nie mieć jednocześnie nic, bo jak nie mamy nic i wszechwiedzący rząd uzna nas za nędzarzy to zabierze nam dzieci. To już nie kapitalizm tylko coś co podchodzi pod totalitaryzm. Rodzice się boją wychowywać własne dzieci, do tego doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
gość dziś A interesuje cię to tak bardzo czy chcesz sobie ot tak po trollować, żeby odreagować własne frustracje i kompleksy? Nara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twój mąż wie, że wyzywasz od rana jego matkę za to że tak umiała zakombinowac , że miał gdzie mieszkać jako dziecko i co zjeść? Też ma o to żal do mamusi, ze ja było stać i nie mieszkał w chlewie? A h*j cię obchodzi czy wie. I gdzie ty tu widzisz wyzywanie? Wtedy nie trzeba było kombinować ani być zaradnym, każdy wszystko miał bo mu się należało i tak się życie toczylo w atmosferze spokoju i przyjemności. Tu nie chodzi o to jak ktoś kiedyś żył, tylko o to żeby teraz nie być hipokrytą, nie twierdzic jak to kiedyś się ciężko tyrało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego pokolenia lata 70 prawie wszyscy chlali. Wszyscy mieli ciężkie dzieciństwo i chorych psychicznie rodziców. Do tej pory jest taka tradycja żeby skoczyć na piwko. Inaczej nie potrafią rozmawiać. I to ludzie po studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka prawda,moja matka po technikum załapała się od razu do budzetówki,świetna kasa,wszelkie benefity,tylko mieszkań nie dawali,o tym nie słyszałam,ale zarobki były takie ze szło spokojnie sie powoli budować i moja matka tak zrobiła,ojciec był nieudacznik bo był za uczciwy na tamte czasy to go zostawiła. Do tego moi dziadkowie nie pracowali i miała 24h opiekę nad dziećmi. Teraz siedzi na emeryturze,wysokiej z dodatkami ,wszak to budżetówka i sie madrzy że trzeba zrobic tak czy tak,dzieci wychować tak a nie inaczej,wszystko wie najlepiej,a najśmieszniejsze jest to że ona w ogóle nie zna życia i jest po prostu głupia,nie wiem jak to się stało ze skończyła technikum skoro potrafi sie wykłócac że w kwietniu nie było żadnego powstania w warszawie,ona zna tylko powstanie warszawskie,a do chrztu daje dziecku obrazek z życzeniami "z okazji chrzestu św"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Tak to prawda, z trollami się nie gada. Teraz ci frustrat będzie pyskować i się podszywać. Gimbaza to też stan umysłu. To stary chwyt kafeteryjnego trolla. Masz dzieci i nie masz wysokiego dochodu to cię zbluzga od bezmózgich dzieciorobów, ale nie warto tego brać do siebie bo taki troll jest pozbawiony wyobraźni i racjonalne myślenie mu szwankuje i myśli że jego "idealne" życie będzie takie zawsze, bo zrządzenia losu przydarzą się innym, a nie jemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budżetówka nierobów to pozostałość z komuchowatej mentalności. Budżetowcy sa przekonywani przez biurokratów że są nam niezbędni, a to nic innego jak zwykłe żerowanie i złodziejstwo na produktywnych podatnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"myśli że jego "idealne" życie będzie takie zawsze, bo zrządzenia losu przydarzą się innym, a nie jemu" Coś w tym jest :D Facet wpadł pod samochód na pasach na zielonym świetle. Normalny człowiek zrozumie, że to ewidentna wina kierowcy. Troll nie zrozumie tego nigdy :D Przecież facet mógł przewidzieć tą sytuację, wybrać inne przejście, inną ulicę, inne pasy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie. A teraz urzędasów jak przybywało dalej przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry temat z licznymi konstruktywnymi opiniami i jak najbardziej aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,2,3... up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś k***in zlikwiduje podatek dochodowy i składkę na zus, czyli połowa pensji zostanie w kieszeni, wtedy będzie można wreszcie odkładać konkretne pieniądze x tej polowy pensji nigdy nie ujrzysz, ona zostanie w rekach polaczkowego przedsiebiorcy xx Nie będzie mogła zostać poniewaz automatycznie najniższa krajowa będzie wynosiła prawie 1800 zł Mniej nie będzie mógł zapłacić. A co do leczenia, już teraz są firmy zatrudniające pracowników oraz zapewniające ubezpieczenie i dostęp do lekarzy nawet specjalistów. Sa firmy ubezpieczeniowe a jesli to się uda to powstanie i rozwinie się jeszcze więcej, a więcej firm to większa konkurencja i na tym zyskamy my, poniważ zniknie monopol pod tytułem NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:07 Nue p*****l... Przyzwoitych? Chyba nie wiesz jak kiedys lekarze "gazowali" ja akurat wiem bo pracowalem w szpitalu pielegniarki opowiadaly co sie dzialo sami zreszta tez doili 80% walilo takie mieli czasy a teraz udaja swietych to nie bylo tak dawno temu lata 90 to 1/3 kraju jezdzila wstawiona po ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emeryci wyciskają z nas ostatnie grosze, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:00 ... "poprzednie pokolenie jedyne co wypracowało, to długi, które teraz spłacamy" Kochane trolle, macie rację, my poprzednie pokolenie tylko długów narobiliśmy i wydaliśmy na świat was [ za co niech Bóg nam wybaczy]. Mamy wszystko, mieszkania, domy, wczasy na Kanarach, baseny, fury, kawiory i jednego czego nie mamy , to żadnych wyrzutów sumienia. Całe szczęście, że w necie można poznać wasze prawdziwe oblicza i dzięki temu wiemy, że swój dorobek lepiej wydać lub przepisać na Fafika niż zostawić wam w spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie strasz nie strasz bo sie zesrasz, emerycka dziadygo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeżyłem komunę, stan wojenny, demokrację i MARS NA WAS [ nie jestem emerytem ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
III Rzeczpospolita Geriatryczna :) Stare dziady na emeryturach wybierają nam młodym patologiczny syf, malarie, stagnacje i skansen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile lat ma autor tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:19 To prawda, fundujemy wam także play station, komóry, amfę, spodnie z obniżonym krokiem, sex shopy i Wardegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:19 a na dodatek jesteśmy waszymi pracodawcami, ha.ha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:19 To prawda, fundujemy wam także play station, komóry, amfę, spodnie z obniżonym krokiem, sex shopy i Wardegę. x lepiej zwróć wszystko to co ukradłeś za komuny z państwowych zakładów zapijaczona dziadygo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emeryci nie tacy wcale biedni. Jak się okazuje, mają średnio 1415 zł dochodu miesięcznie, a także często komputer, komórkę i samochód. Biedy wśród emerytów jest coraz mniej – czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej". http://wiadomosci.onet.pl/emeryci-nie-tacy-biedni/mvnwv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porównaniu z młodymi którzy nie mają pracy, albo pracują na 7/8 etatu za 1200 to przy nich emeryci są bogaczami, a nawet milionerami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×