Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wasi rodzice za grosze wykupywali mieszkania mieli prace a teraz sie madruja

Polecane posty

Gość gość
Ich mitomanstwo przekracza granice , obalili komune , wolne żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby komuna padła to wraz nią powinien upaść ZUS czyli najbardziej złodziejska instytucja we wszechświecie. Komuna dalej trwa tylko pod zmienionym szyldem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to że pracujemy licząc że sie czegoś dorobimy ale to tylko sen. Zeby sie czegos dorobic trzeba krasc jak s*******n. A z tymi komuchami z roczników 60,70,80, nie piszcie. Oni nie wiedza jak mamy cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największa podłość to podwyższanie wieku emerytalnego, a składki i tak idą na różnych rencistów, emerytów 40letnich mundurowych, albo emerytki które przeszły na emeryturki w wieku 55 lat (sama żegnałam takich kilka w pracy). Wszystko dla nich a dla nas g****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:12 ty w*********j do domu starców pusta swinia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyciele maja prawa do emerytur a mlodyn miejsce zajmuja.maja po 62lata a np sa dalej przedszkolankami.czemu? A laski ktore moga je zastapic pracują w monopolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tymi komuchami z roczników 60,70,80, nie piszcie. x wiesz ile tutaj tych starych patologicznych komucho-dziadów grasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuchy z lat 70-80 puknij się w glowe. Przecież oni zaczęli pracować juz w wolnej Polsce. Mówimy o tych urodzonych po wojnie kretynko, lata 45-60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roczniki 70-80 to komuchy? bez przesady, jak ja wkraczałam w dorosłe życie to przywitało mnie bezrobocie i zmiana ustroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tak, roszczeniowe komuchowe bydło przypada na lata 45-60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż ci co się urodzili na przełomie 60/70 jak mieli prace to mogli jeszcze kupić tanio mieszkanie za 2500 za m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:25 nie muszę, bo mam inne możliwości, ale ty już rezerwuj sobie miejsce. Żal ci d**e ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyzywajcie się, to nie nasza wina że przyszło nam żyć w takich a nie innych czasach, nie my rządzimy w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi trsciowie od 50 roku zycia bujaja sie na roznych zasilkach rentach I emeryturach I jeszcze narzekaja ze malo bo pracowali :) Gdyby przyszlo im dorabiac sie dzisiaj umarliby z glodu taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się urodzilam w 76 i jak zaczęła zarabiać na tyle żeby kupić mieszkanie to ceny juz skończyły do 7000 za m2. Tak wiec ludzie z lat 70 jeśli maja mieszkania to tylko z drogich kredytów a szczesciarze po rodzicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustaki, tak wam żle, a wszystko przed wami. Wystarczy, że wasi starzy przejrzą na oczy i wy...lą was na zbity pysk. Trochę szacunku musicie w końcu się nauczyć. Uczcie się psychologii, bo to zawód przyszłości. Kto będzie was leczył i zbijał na was kase? I znowu nie dorobicie się, najpierw na banki, później na psychologów i psychiatrów. W końcu złych rodziców trzeba terapia zwalczyć.Jesteście na dodatek infantylni, bo wierzycie w te bzdury, które wypisujecie. Może zrobię następny fakultet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż firmę to natychmiast przywalą na sam początek ZUS i nie patrzą bandyci czy zarabiasz czy akurat trafiła się niekorzystna koniunktora. I jak tu nie złorzeczyć na emerytów? ZUS jest odpowiedzialny za setki tysięcy bankructw w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
gość wczoraj Kapitalizm to ustruj dla zdolnych, wykształconych pracowitych. Mój mąż pracuje od rana do wieczora nierzadko w sobote i na ręke dostaje cztery tyś. x x rozbawił mnie ten post,a mówi do Ciebie jeszcze kochanie ,czy może panie prezesie? 4 tyś to akurat tyle żeby bez spinki utrzymać siebie i współmałżonka,a gdzie dzieci,a gdzie czas na ŻYCIE ??? Nie wspomnę juz o ustroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Komuchy z lat 70-80 puknij się w glowe. Przecież oni zaczęli pracować juz w wolnej Polsce. Mówimy o tych urodzonych po wojnie kretynko, lata 45-60 gość wczoraj dziś tak, roszczeniowe komuchowe bydło przypada na lata 45-60 xxx Dokładnie, to są ludzie w wieku 50-65 lat. Ludzie urodzeni po 1970roku to pokolenie przegrane. Sama jestem rocznik 77, nie dość, że roboty nie było jak weszłam na rynek pracy, mieszkania też nie mogłam wtedy kupic, bo to co było w sprzedaży zakładowej a później i komunalnej to było dla pokolenia moich rodziców bo tam mieszkali 15-20 lat. A kasy na tyle swojej nie miałam aby kupić na wolnym rynku. Moje pokolenie ma mieszkania za kredyty. To jeszcze będę zapierdalać 30 lat (w sumie 42, bo przecież dzieci też się rodzi, więc ten czas odpada) na swoją emeryturę, gdzie mi ostatnio wyliczono (list miłosny z zusu) 500 zł emerytury. Oczywiście wychowawcze do lat przepracowanych mnie się już nie należy, bo mojemu pokoleniu to już zabrano. O taką Polskę roszczeniowe pokolenie walczyliście? Teraz to macie wszystko w 4 literach bo większość z was jest an emeryturach. Mój teść na emeryturze od ponad 10lat, załapał się na pomostówke, a mój mąż dopiero na tą emeryture pójdzie. Ja z resztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nauczyciele maja prawa do emerytur a mlodyn miejsce zajmuja.maja po 62lata a np sa dalej przedszkolankami.czemu? A laski ktore moga je zastapic pracują w monopolowych. xx Do tego to się też odniosę. Nauczyciel przechodzący na emeryturę powinien mieć zakaz pracy w szkole. A dlaczego? Ponieważ on na swoją emeryturę nigdy nie zarobi tyle ile dostaje, więc do niej dopłacam. Po drugie jego pensja jest również z podatków, więc z automatu dopłacam mu podwójnie. Młodzi nauczyciele maja zablokowany wakat. Jeśli nauczyciel któremu przysługuje raz na 10 lat rok płatnego urlopu na podreperowanie zdrowia idzie na wcześniejszą emeryturę to znaczy, że się wypalił tak? Że nie ma siły do dzieciarni i młodzieży w szkole, że go to męczy i jest total wypluty. Niech sobie dorabia korepetycjami, czy nawet pracuje w warzywniaku u znajomego, ale do szkoły powinien mieć zakaz wstępu. I nie tylko ten na wcześniejszej, bo ten na zwykłej też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.23 a teraz rozkladacie nogi nie majac perspektyw na mieszkanie i ładujecie zady do tej tesciowej na ktora całe życie nap...cie suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.23 nawet gdyby to była prawda to w jej rodzinę weszło takie to to chamskie badziewie ktore szlaja sie po kafeterii obmawiając.Niezłe z ciebie suczysko. a moze opowiedz cos o swojej starej:) jakim cudem mieszka w mieszkaniu a nie w lepiance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.23 mamunia autorytet????? ha ha ha mieszkania zakładowe??? no moze na waszym zasranym śląski bo hanysy potrafia kombinować. mamusia pie.....li jak potrzaskana i szkoda czytac twoich chorych wypocin,von do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×