Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pc2

Chcę przestać tęsknić...

Polecane posty

Gość gość
Raczej myślę dłużej nad odpowiedziami ;) pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslę że jak to trwa tak długo to po prostu się wypala, to jak gra wstepna po której nie ma finału pozostaje rozczarowanie i niesmak :-( 278 nie myslałem że znowu zacznę dziś pisać na poważnie.. kolejny błąd, przeciez w swych urojeniach powiedziałem już 'żegnaj' tak.. nie do zobaczenia.. żegnaj :-( 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pewnie zauważyła, że się oddaliłeś. Takie coś się wyczuwa. Wiem, że nie chcesz form pośrednich typu koleżeństwo, ale może czasem warto w coś takiego wchodzić? pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22222
Pc2 Dziękuję, już mi nieco lepiej. Czasami trzeba wiadra wylanych łez, by mogło się zrobić lżej na sercu. 278 Gdybyś był nim, zabiłbyś mnie takim wyznaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On z jednej strony trzyma ten dystans. Z drugiej patrzy tak, że mi gorąco. Zagląda, spogląda. Wprowadza lekki flirt. O co chodzi? pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
278, ona i tak siedzi w Twojej głowie i będzie tam siedziała. Nawet jak milion razy napiszesz, że zniknęła. Nie pozbędziesz się Jej tak łatwo. 22222, super :) Cieszę się, że dzisiaj lepiej. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I on jest w mojej głowie. Niezależnie od tego co myślę. Powraca zawsze. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:59 pc2, to nie jest tak że nie chcę, po prostu nie wierzę w to, wiem że jeśli pozwoli mi się do siebie zbliżyć może stać sie wszystko.. w bardziej lub mniej kontrolowany sposób.278 witam Cię 22222 nie wyciągaj pochopnych wniosków, może to Ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bezbarwna
Kotku ile razy będziesz mi wypominał tą moją głupia pomyłkę?Nie chcę się "żegnać ",chcę mówić ci -Do zobaczenia.Kocham Cię i jesteś dla mnie bardzo ważny o ile nie najważniejszy.Uwierz.Wiem że to był błąd,jednak do końca nie wierzyłam ze wtedy ...ze to faktycznie byłeś Ty.Wybacz proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno zauważyła, ale raczej nie wie czym to jest spowodowane.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22222
Pc2. Miła z Ciebie dziewczyna :-) No cóż, na mnie już pora. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo bym chciała spotykać się z nim tak zwyczajnie, bez dalszego ciągu. Posiedzieć metr od siebie, pośmiać się, pożartować. Uwielbiam, gdy tak z sobą gadamy. Uwielbiam ten błysk w jego oku, ten ściszony głos, to wpatrywanie się. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nawet nie chce się Jej pozbywać, wyrzucać Jej ze swych marzeń, będzie miała tam zawsze swoje miejsce, w świecie rzeczywistym.. nigdy.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22222
278 Nie sądzę. Na 2 str. napisałeś, że nigdy do niej nie dzwoniłeś, więc to nie mogę być ja. Spokojnego wieczoru Wam obojgu! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam nadzieję, ze w świecie rzeczywistym kiedyś mi dane będzie być z nim bliżej. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22222, Tobie też miłego wieczoru i nocy. :) pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam obawę, że w świecie rzeczywistym nigdy nie będzie mi dane być z Nią bliżej.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość bezbarwna, kim jest kotek?278 kotka tu jeszcze nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jestem zbytnią optymistką, ale wierzę w to, że to nie koniec naszej znajomości, że to początek czegoś fajnego. Czekam i czekam aż to sie jakoś rozwinie i mam nadzieję, że się doczekam. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no patrz króliczku wszyscy Cię komplementują a Ty się oceniasz jako 'trudna w obsłudze' :p musisz nabrać wiary w siebie :p 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niego też jestem miła, sympatyczna i to wszystko. Niestety. :( Chciałabym usłyszeć "jesteś seksowna, zmysłowa, kobieca". Czasem jakiś dyskretny komplement padł z jego ust, ale nie tak odważny. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coż.. tak się gra jak przeciwnik pozwala :p 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Ale jego spojrzenia i pewne gesty zdradzają nieco więcej niż jego usta :p pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też czesto kieruje się intuicją.. do pewnych kobiet mówię pewne rzeczy na luzie trochę poświntuszę a do innych nigdy bym tego nie powiedział chociaż teoretycznie łączą nas takie same relacje.278 mamy swoje preferencje, wy kobiety i my faceci też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
278 czasami wydajesz mi się bliski.. Czytam Cię od jakiegoś czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sęk w tym, że on kiedyś potrafił ze mną inaczej rozmawiać niż teraz. Kiedyś było więcej luzu. Teraz czasami też się wyluzuje, ale zazwyczaj jest jakiś spięty. Mija dłuższa chwila nim się wyluzuje. I jeszcze jedno. Bywa, że do innych zwraca się zdrobniale, do mnie nie. Mimo, że wiem, że mnie lubie. Jak myślisz dlaczego? pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bezbarwna
Nie wierzyłam ,że ten numer to On.,więc napisałam że to pewnie jakaś pomyłka.-"z kim mnie pomyliłaś"?-""z kotem ,skarbem i słońcem"-"mogę być Twoim kotem a nawet psem"-najważniejsze dla mnie są...."a ja kim dla ciebie jestem?-nie pamietam odpowiedzi.do dziś nie wierze że to z nim pisałam.jak głupia napisałam"zegnaj"-żałuję .-myślałam że to podszyw a to chyba był On:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×