Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pc2

Chcę przestać tęsknić...

Polecane posty

Gość gość
chętnie zamiast mocy poczułbym coś innego :p 278 a wpis z 20:54 zupełnie mnie osłabił, wykończysz mnie kiedyś wspólnie z moimi urojeniami.. ze swoją kobietą.. wyspać się.. oj pc2, wygląda na to że tylko kobiety myślą o innych facetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chetnie zgłosiłbym się do Ciebie na serwis skoro taka łatwa jest ta obsługa dla Ciebie króliczku :p 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypij szklankę wody jak Ci słabo, albo załatw sobie jakąś ładną lekarkę w celu reanimacji, gdybyś całkiem zasłabł :p Wiesz, bo my kobiety jesteśmy bardziej zboczone od was, tylko lepiej się z tym kryjemy. ;) pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymam rękę na ruterze i czuję Cię pc2 :p 278 czuję Twoje ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pc2, jak wy to robicie że jesteście 'tam' zawsze ciepłe :p pomimo że wszędzie dookoła chłód.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje urojenia też mnie wykańczają. On niczego nigdy ode mnie nie chciał. Taka jest prawda. Wypuścił mnie z rąk.:( pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby czegoś chciał nigdy by do tego nie dopuścił. Dążyłby do spotkań. Proponowałby coś. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty jaka jesteś w obsłudze :p 278 zadowolona jesteś z obsługi póki co :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam, czyli na ruterze? :D Nie do mnie takie pytania. Moja znajomość elektroniki zaczyna się i kończy na włączeniu i wyłączeniu komputera. ;) pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypuścił Cię z rąk.. trzeba było krzyczeć 'trzymaj mnie trzymaj' :p 278 a wy tylko potraficie krzyczeć 'puszczaj puszczaj' :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ponoć trudna w obsłudze. ;)pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na cieple chyba się znasz :p chociaż troszeczkę :p 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:13 ponoć sugeruje że to nie Twoja opinia.. a jaka jest Twoja :p 278?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idę coś zrobic do picia a Ty mi tu napisz na wszystkie moje pytania bo piszesz dziś jak z trzema facetami na raz :p 278 łącza Ci się przegrzeją :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafię krzyczeć "trzymaj" wiedząc, że jestem zajęta i on też. Na cieple też znam się w wąskim zakresie. Potrafię włączyć i wyłaczyć kaloryfer. Moje zdanie na mój temat jest takie samo. Jestem trudna w obsłudze i nie tak łatwo do mnie dotrzeć. "z trzema facetami na raz". Kolego 278, przywołuję kolegę do porządku to forum uczuciowe, a nie erotyczne! :p pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:p poważna prawie cały czas jak zawsze.. w swej tęsknocie :-( nauczysz mnie jeszcze czegoś :p :p 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie nazywaj mnie kolegą.. nie jesteśmy kolegami :p 278 o samochodach tutaj nie dyskutujemy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy mogę Cię jeszcze czegoś nauczyć. W pewnym wieku faceci twardo obstają przy swoim i nie zmieniają się. 278, jakie są szanse, że on dojrzały facet złamie swoje zasady? Nie mówię, że całkowicie, ale chociaż w małym zakresie? pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a połączenie ciepła z wąskim? pewnie też jest nieprzypadkowe? :p 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czy się zmieniają zależy od czynnika powodującego zmiany :p 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jako potencjalny czynnik mam za mały wpływ na zmiany. :( Wiedziałam, że mu nie zależy. Gdyby zależało zaproponowałby coś. Wprowadził zamiast tego dystans. Czuję to. Niby ostatnio fajnie nam się rozmawiało, ale czułam ten uprzejmy dystans.pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu odpowiadasz na co drugie pytanie.. a jak ja ci nie odpowiem to pytasz drugi raz.. taka jesteś.. manipulantaka.. jak wszystkie kobiety.. :p 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy się zobaczycie?278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się sprowadzić dyskusję na tory uczuciowe. ;) pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproponowałby coś.. mężatce z żelaznymi zasadami.. nie osłabiaj mnie,, w życiu.. kompromitacja na całej linii.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kiedy się zobaczymy. Tak oficjalnie to za dłuższy czas. Nieoficjalnie może być szybciej. Pisząc "zaproponowałby" miałam na myśli chociażby sprawy, które nas łączą. Miałby jakby chciał jakiś pretekst. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały czas mam wrażenie że dzisiaj oprócz pisania robisz jednoczesnie coś jeszcze, może skup sie na jednej czynności :p :p 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, jak sobie przypominam ostatnią rozmowę to był w niej element flirtu, błysk w jego oku, zadziornośc i przekomarzanie się. Gdy to się pojawiało patrzył na mnie takim wzrokiem, że aż... A zaraz gasił to szybko inną gadką. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie myślę juz o pretekstach, wiem że nic z tego już nie będzie :-( wiem że mógłbym podejść do Niej i po prostu z Nią pogadać, wiem że nigdy już teraz tego nie zrobię, nie po to tak oddaliłem się od Niej, gdybyś była Nią napisałbym Ci nie czekaj już się nie łudź szkoda Twoich uczuć :-( :-( 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×