Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pc2

Chcę przestać tęsknić...

Polecane posty

Gość gość
cd 22:21.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
278, seks w ogóle nie wchodzi w grę. Dla mnie to nieprzekraczalna granica. To akurat wiem na pewno. Jestem złakniona zwykłej bliskości. Może przyjacielskie przytulenie, dotyk dłoni, zwykłe subtelne okazywanie sobie przyjacielskich uczuć. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, wiem pc2 ja też zamykam się coraz częściej z swoimi myślami uciekam przed wszystkimi i przed samym sobą i na pewno ONA nie jest niczemu winna i nie zrobiła nic złego, też mam poczucie bezradności że nie mogę z tym nic zrobić :-( 278 piszę że byłbym strasznie zdołowany na sama myśl gdyby ONA płakała przeze mnie, nie dlatego że miałbym zrobic JEJ coś złego.. jeśli juz to dlatego że czegos nie zrobiłem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cor33 - czyli on nie wie nic o Twoich uczuciach? Długo to już u Ciebie trwa? pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cor33 jeżeli chcesz wiedzieć jeżeli Ci zależy to z nim porozmawiaj naprawdę zachęcam Cię :-) 278. masz moje uśmiechy na zachetę :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromnie śmieszą mnie sytuacje a wręcz doprowadzają do szewskiej pasji, jak może zajęty mężczyzna marzyć o zajętej kobiecie. Marzyć i ciągle o nie myśleć burzyć jej spokój wewnętrzny. Wie doskonale czego chce i co może zrobić lub nie w tym kierunku a wylewa żale na kafee palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie myślę, że ona nawet jakby chciał coś zrobić, to wie, że ja do niczego nie dopuszczę. Może dlatego nawet nie próbuje. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę mi ulżyło oczyściłam swoje pole mentalne.Przepraszać nie będę nie mam tego zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze kilka takich akcji i zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:33 sztuka czytania ze zrozumieniem jest Ci widać obca, nikt nie burzy spokoju tej drugiej osobie, zachęcam do uważnego przeczytania choć kilku wypowiedzi o potem zabierania głosu krytyki, jezeli jeszcze raz uzyjesz obraźliwego określenia otrzymasz w zamian słuszną wiązankę, pozdrawiam i życzę miłego wieczoru. 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo po prostu niczego ode mnie nie oczekuje dlatego nie chce.. Pamiętam jak kiedyś delikatnie mnie dotknął.. Pamiętam przytulenie, pamiętam przekomarzanie się, jego uśmiech, pamiętam cieplo. To musi mi wystarczyć:( pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie ma się nic do powiedzenia na swoje usprawiedliwienie to najczęściej wytyka się drugiej osobie brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.Atak najlepszy na wszystko...śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cor33
Nie trwa to jakos dlugo ale mecze sie strasznie...nie jestem w stanie z nim porozmawiac boje sie podobnie jak wy osmieszenia jestem kobita nie moge nic zrobic...278 jestes facetem zadzwon do tej dziewczyny znajdz pretekst zeby sie z nia zobaczyc ja Ciebie zachecam:) kto wie moze ona czeka jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) śpij dobrze pc2 278, pamiętasz pisałem Ci już kiedyś że wirtualnie bardzo Cię polubiłem :p no i targają nami podobne uczucia :-( kolorowych snów pc2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cor33, jesli widujesz go często to masz kiepsko. Trudniej to chyba znieść. Czy raczej rzadko? On nie domysla się niczego? pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cor33
Nigdy nie sadzilam ze Bede sie spowiadac na jakims portalu a jednak...ale czytalam wasze wypowiedzi wiem ze jestescie osobami o duze wrazliwosci i ze zdrowymi zasadami. ..zwierzanie sie w takiej atmosferze dodaje otuchy. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cor33
Nigdy nie sadzilam ze Bede sie spowiadac na jakims portalu a jednak...ale czytalam wasze wypowiedzi wiem ze jestescie osobami o duze wrazliwosci i ze zdrowymi zasadami. ..zwierzanie sie w takiej atmosferze dodaje otuchy. ..teraz nie widuje go wcale. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Wam rowniez co do snow to nie mam wymagan sukcesem bedzie jesli zasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci jest z tym, że go nie widujesz? Łatwiej, czy trudniej? Ja bardzo tęsknie, gdy go nie ma, ale wszystko się wycisza. Natomiast, gdy go zobaczę to cała się cieszę i wszystko wraca..pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cor33
Pc2 chyba lepiej ze go nie widuje..nie wiem czy ja rapresentowalam dla Niego to co on dla mnie ( fatalne zauroczoni e :)). Wiem ze powinnam zapomniec i liczyc na to ze zycie po raz 3 skrzyzuje nasze drogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cor33, czyli już dwa razy mieliście okazję na jakieś zbliżenie? Coś Ci dała ta znajomość? Znalazłaś jakiś sens tego, że go poznałaś? 278, jak samopoczucie dzisiaj? 22222, lepiej już? witajcie wieczorową porą:)pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pc2 witaj mój króliczku, moja laseczko kochanico wirtualna :p zróbmy to wreszcie przez światłowód :p 278 dlaczego zawsze pytasz o nastrój wtedy gdy jest podły, nigdy nie zapytasz gdy jest jako tako,drażnisz mnie tą wiedzą na mój temat, wkurzasz mnie czasami tymi bezproblemowymi pytaniami.. jak samopoczucie.. dzisiaj.. dlaczego nie zapytałaś o to ostatnim razem.. co Ty sobie w ogóle wyobrażasz.. pewnie za chwilę spytasz skąd ta zmienność nastrojów.. pewnie to też wiesz, słucham Twojej teorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i dobra z Ciebie dziewczyna pc2, ale co Ty wiesz o facetach? 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj 278, wepchnij coś w wejście usb i poczuj moją moc :p Zapytałam o samopoczucie, bo wczoraj miałeś kiepskie. Jako tak się złożyło, że mamy podobne te nasze urojenia i może stąd wiem co tam może się u Ciebie dziać. Serio, gdyby nie to, że kiedyś napisałeś post, gdy go widziałam to do dzisiaj myślałabym, że możesz być nim. Nawet niedawno napisałeś coś o czym z nim rozmawiałam. Jasnowidztwo? ;) pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś tam.. po drugiej stronie światłowodu.. czuję że jesteś.. odezwij się.. króliczku.. czekam na Ciebie :p 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja wiem o facetach? Facet musi dobrze zjeść, obejrzeć dobry mecz, pogadać o dobrych samochodach i pięknych kobietach, pokochać się regularnie ze swoją kobietą, wyspać i ewentualnie oddać jakiemuś hobby. Jesteście łatwi w obsłudze. :p pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem, jestem ;) pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×