Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PerwersjaX

Wolne!. Ktoś poda jakieś dobre winko i umili wieczór?

Polecane posty

Gość gość
uważaj na fanki naja, bo znów Ci żyć nie dadzą :D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałabym, że mogą mnie w duuupę pocałować, ale wolałabym by zrobił to jakiś Pan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naju tu nawet nie zajrzy... Jest zbyt inteligentny na to...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A ty tu jednak zajrzałaś/łeś. Więc chyba z inteligencją u Ciebie kiepsko. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co oferujesz poza cudzym tyłkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre wino
a słodki masz ten tyłeczek bo ja mam dobre wino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Miłą rozmowę, nawiązanie znajomości wirtualnej jak i realnej, kieliszek wina (jeśli ktoś ruszy po nie swój szanowny tyłeczek) i wszytko co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie to dobre winko masz? ;) Żeby się dowiedzieć czy mój tyłeczek jest słodki to trzeba go najpierw spróbować. Nie sądzisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakal1
Nie starasz się. To oferuje tu każda dupa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o super... kolejna dziewoja w stylu pewnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szakal1 - Aż tak muszę się starać by być lepsza od "każdej" tutaj? ;) Nie czuję się ani lepsza, ani gorsza i nie mi to oceniać. Nie mam zamiaru oferować czegoś czego nie będę w stanie dać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre wino
mam wino z Chile Pinot Noir, wino wytrawne idealne do twojego słodkiego tyłeczka, bedzie się balansować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre wino - Cóż wolałabym półwytrawne, ale i Twoim wyborem nie pogardzę. Może akurat uda Ci się przekonać mnie do nowych smaków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doope pewnej podlizywałaś to teraz już ci na temat nie włazi no i jakoś hejtów mniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakal1
Skarbie niczym się nie wyróżniasz, Jesteś taka jak wszystkie laski. Czy to źle? Ależ skąd ;) Piękna Pani z piękną duuupą. Szczęściarze z nas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szakal1 kotku aż tak Cie zawiodłam? Wyrabiasz sobie zdanie na mój temat już po kilku moich wypowiedziach? Ahh jakie to męskie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no bez kitu... Nagle zazdrosne hejterki ci odpuściły? komu musiałaś tyłek wylizać? pewnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja chcę wiecej posmakować ciebie niz tylko d**eczkę:) mam ochotę smakować cię całą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakal1
Ależ Skarbie :( Nie miałem nic złego na myśli. Tyle tylko, że wciąż tu klimat taki sam. Jeśli wiesz co chcę powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D cześć Perw🖐️ wiedziałam! Wiedziałam, że ci/pka zacznie mącić:O a może to fiutek? Oto jest pytanie.. To jest mój pierwszy i ostatni wpis na Twoim temacie, a pomarańcze sobie mogą kij w beret wsadzić🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem fanem Kuszy, ale kiedy ona pisze, to widać, że ma inny styl. Podobnie jak kilka innych osób. A takie cienkie erotyczne pitu pitu już tu czytałem nie raz, tylko nick się zmienia. Te gadki, chociaż o dupie, niestety nadal nie są ani seksowne, ani nie prowadzą donikąd, nawet do dupy. Tylko autorka zadowolona z siebie i swojego flirtowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szakal Koteczku to forum Erotyczne więc i klimat każdego tematu będzie podobny. Mimo wszystko chętnie dowiem się jakiego Ty klimatu poszukujesz i jakiej kobiety. ;) Pewna 🖐️ Spokojnie, wpadam tu tylko czasami umilić sobie samotne chwile. Tak więc i pomarańcze mi nie straszne :D Jakby była jakaś bójka w mojej winiarni to dam znać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna napisała i już pocisk pod spodem :D:D LOOOOOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Perwersja nie jest tutaj osobą nową :D Bez obrazy, no ale nie, nie jesteś :) Kwestia nr2 No i ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę jeszcze jeden post zamieścić? Perw, wal w temat obok jakby ktoś miał ścisk zwieraczy. Mam sprzęt do lewatywy:D & A Pomaranczki poproszę o jeb/niecie się w łeb, najlepiej z rozbiegu o ścianę. Dziękuję za uwagę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakal1
Skarbie Jesteś w błędzie ale to nic, masz prawo nie rozumieć i choćby dlatego nie zaprzątaj Sobie główki moimi poszukiwaniami. Baw się dobrze, zadbaj o każdego z Gości jak przystało na otwartą Gospodynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuchwała - Czyżbyś była kolejną osóbką , która wtrynia się w temat tylko po to by podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat jakiegoś użytkownika? Wiele osób już pisało to co Ty. A ja wiele razy pisałam, że jestem tu (może) raz na tydzień i to tylko po to by zabić czas.. Mimo wszystko dziękuję, że mi w tym pomagasz;) Pewna - Co Ty się pytasz głupio? Pisz śmiało. Temat nie jest ani prywatny ani zamknięty. I nawet złośliwe pomarańczki lampkę wina by dostały jakby chciały ;) Niech znają me dobre serce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×