Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PerwersjaX

Wolne!. Ktoś poda jakieś dobre winko i umili wieczór?

Polecane posty

niedosyt to mało przyjemne uczucie więc po co się z nim męczyć :D? Grey o tym wiedział, dlatego kupił Anie (czy jak ona tam się zwała) nowe auto. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptysiu kochanie kąsać będę gdzie tylko pewna zezwoli ;) Chcesz popatrzeć? To kup bilet i idź na film 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perw, auto rzecz nabyta, Ale ugryzienie w szyję..no emocje są;) Kuzwa zaraz będzie, że chcę Cię przelecieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perwersja to chyba juz ma niedosyt :D Dajesz maleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna ok... Będę udawać, że się opieram :D Ręką o łóżko.. Czy coś tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu napiszę, że z gościa napisałam, bo kompa pod tv podłączyłam, żeby mieć ekran większy. ;) Ale już widzę te domysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćptysiu
Biletu,filmu nie chce wole real, w którym długo i namietnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miałam taki kontakt, ale było to ze dwa lata temu i to po pijaku więc raczej się nie liczy. Bynajmniej nie dla wszystkich :P O niebo lepiej niż z mężczyzną choć śmiem twierdzić, że ogiera w domu nie trzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę was dwie wziąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćptysiu
Dobry ogier nie jest zły,ale czy moźna w 100% powiedzieć źe jest dobry jak tylko dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna widocznie z kimś mnie mylisz ;) To było jakieś dwa lata temu o ile mnie pamięć nie myli. A co z Tobą? Tylko mężczyźni? ;) Pochwal się. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurwiają mnie te przebieranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, masz rację..pomyliłam Cię z pewną Panią;).. Chyba:P Jestem Bi i mam "doświadczenie"..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnaa no i tu mnie masz.. Greya całego nie przeczytałam to i mało oczytana jestem więc i słów mi brak. A tak na poważnie to ile tego doświadczenia masz i jak to się ma w praktyce? Wiem gdzie lubię być całowana, gdzie lizana gdzie znajduje się w moim ciele magiczny punkt G. Ale czy u wszystkich tak jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćptysiu
Wiem, miałem tak źe zaspokojenie partnerki sprawiało mi bardzo duźą rozkosz,satysfakcje,choć sam miałem tą rozkosz minimalną. Po prostu zaspokojenie partnerki jest proste,normalne,na 1-ym miejscu,a nie kaźdy to rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptysiu nie każdy myśli tak jak Ty. Tym bardziej, że zaspokoić kobietę to nie rzadko trudna sprawa. Takiego jak Ty to ze świecą szukać i odwdzięczyć się należycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perw..wiesz u kobiet to jest różnie z tym punktem G. Ale zazwyczaj w tym samym miejscu..;) ile lat? Czy ile partnerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiet wiek się nie pyta więc nawet nie śmiem prowokować :D Ile partnerek.? I dlaczego tak mało :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćptysiu
Widzisz moja partnerka pod tym wzgledem bardzo wymagająca była,ale jak ktoś jest wart, jestem wstanie podjąć wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćptysiu
Ano mało wole sie miałem,a koleźanki dziwią sie dlaczego...poświecić tej jednej,jeśli warta...,a to źe starsza była to miałem arcy satysfakcje źe jestem w stanie zaspokoić pod kaźdym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptysiu kochanie o takiego to tylko dbać! Seks nie jest najważniejszy, ale jest ważny i pokazuje czyje potrzeby stawia się na pierwszym planie. Udany związek to gdy mężczyzna dba o potrzeby a kobiety a kobieta o potrzeby mężczyzny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna ja 26 ;) Partnerek - 1. Jakoś ciężko mi przełamać się w towarzystwie kobiet które mnie pociągają ;) Z mężczyznami nie ma tego problemu, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćptysiu
Kochanie,...hm nie mogłem sie z nią kochać przez 3 m-ce a mimo to wystarczała mi ona,jedna taka najwspanialsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptysiu mimo wszystko o niej myślisz. wspominasz ją.. Jeśli mogę zapytać.. Co takiego się stało, że nie jesteście razem? Jeśli ją zaspokajałeś to nie powinna zdradzić, jeśli dbałeś o nią tak jak w łóżku nie mogła tak po prostu odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam wolne. Właśnie wróciłem po czterech tygodniach tułaczki i przez tydzień zamierzam odpoczywać od przygód. Póki co otworzyłem piwo a w mikrofali się pizza obraca. Wasze drowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×