Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Lady OD 350
kejsi_ja po jakim czasie wygladaly juz fajnie u ciebie ? odezwe sie po konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Lady wymieniałyśmy się fotkami? Co się dzieje z twoimi bliźniakami? U mnie jutro mija 6 tygodni. Jeszcze 2 i żegnaj pancerniku z pasem:) oprócz tego że mogłam zrobić większe to uważam że wyszły ładne naturalne może też dlatego że mam anatomiczne. Kształtem przypominają naturalne piersi Mój email bez spacji: zyrafa2003@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kala
wkładki anatomiczne to marketing, lekarz mi mowil, zeby sie tym nie sugerowac. Wkladka okrągla jesli sie nie przesadzi z rozmiarem moze lepiej nawet wygladac od anatomicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Gosc Joasia ja mam okragle 345 vhp problem w tym ze sa za wysoko jedna nizej druga wyzej i ksztalt maja jajowaty .... jestem 5 tygodni po zobacze co mi pani doktor na konsultacji powie moze sie obniza ... oby fotki podesle tobie wieczorkiem konsulatcje mam o 16 normalnie stresuje sie bardziej niz przed operacja masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Kurcze Lady może one się jeszcze ułożą. Dziewczyny pisały że one układają się nawet do trzech miesięcy. Napisz co tam po konsultacji. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Lady od350, czy mogę też wymienić się fotkami z Tobą? u mnie też różnica w piersiach (jedna jakby mniejsza, wyżej...), a zabieg miałam 28.04. no i czekam aż się wyrównają, mój lekarz nie zalecił mi noszenia pasa (bo nie uznaje wogóle)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Hej Dziewczyny bylam na konsulatacji pani doktor zalecila mi noszenie pasa nadal do nastepnej konsultacji, powiedziala ze mam jeszcze obrzek pooperacyjny i szwy ktore mam pod skora jeszcze nie puscily wiec powinny sie jeszcze piersi ulozyc mam 3 lipca konsultacje kolejna ale mam zle przeczucia podejzewam ze bedemusial robic poprawke bo jezeli moje piersi sie nie uloza :-( gosc M podaj meila wysle ci zdjecia gosc Joasia dzieki za wsparcie kochana jestes ps jakie macie implanty dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
pytanie czy ktos sie orientuje jak wygladaja koszty przy poprawkach ??/ czy za duzy implant bo u mnie tak jest jezeli sie nie uloza / jakie koszt ponosi pacjetka a jakie lekarz czy tylko pacjetka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Lady nie zawracaj sobie głowy za wczasu poprawkami. Może faktycznie masz jeszcze obrzęk to przecież możliwe. Jesteś 5 tygodni po operacji. Daj im troszkę czasu a zobaczysz że jeszcze "wskoczą" na swoje miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Dokładnie lady. Nie myśl o poprawkach. To dopiero 5 tygodni. Trzymaj się zaleceń i będzie dobrze. A piersi nie masz wcale za dużych, są idealne do twojej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Lady prześlij fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Joasia wyslalam Dziekuje za wsparcie kochane jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
lady...mój email to pagula@poczta.fm mam nadzieję, że Twoje żelusie się jeszczeułożą...tak jak i moje, czekam na zdjątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoscM To ja pytalam o Dr Kasprzyka. Bylam juz u niego na konsultacji, zaproponowal mi 335 ml anatomiczne polytechy albo 360 ml silimedy. On mi najbardziej pasuje bo jestem z Krakowa. Polecasz go? Moj email tanja1@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaEwelinaaa
Witajcie, Pisałam na innym forum ale dziś odkryłam że tu ogromna grupa dziewczyn przed i po. Ja mam operację w najbliższy poniedziałek. Już mnie strach paraliżuje, że mam mdłości na myśl o jedzeniu. Do tego wczoraj powinnam dostać miesiączkę a tu nic i przeraża mnie to, że jak do jutra nie dostanę to idę na stół z miesiączką :((( U mnie lekarz doradził implanty włożone całe pod mięsień, firma mentor. Jeśli dobrze pamiętam 345. Biust miałam wcześniej mocne B ale zrobił się naleśnik po karmieniu. Na szczęście są równe i brodawki też na równym poziomie więc powiedział, że do jednej i drugiej ten sam rozmiar. Boję się strasznie. Dziś już wszystkiego - i narkozy i bólu. Jutro muszę zadzwonić do mojego doktora co w razie czego z tą miesiączką. Jejku, mam nadzieję, ze to mnie nie zdyskwalifikuje bo jak teraz się nie uda to dopiero późna jesień bo mąż nie da rady wziąć wcześniej dłuższego urlopu. Miałyście takie doświadczenia że wbrew planom miesiączka się zbiegła z operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego, co się orientuję to nie operują podczas miesiączki (choć nie jestem pewna czy wszędzie tak jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Hej. Nie operuje sie 3 dni przed miesiaczka, w trakcie i 3 dni po. U mnie dr takie zasady ma. Ja bym do ginekologa udala sie szybko na Twoim miejscu. Ja tabletki na zatrzymanie okresu bralam, bo mi tez na operacje wychodzilby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Hej Dziewczyny jeszcze raz pieknie dziekuje wam za wsparcie jestescie najlepsze :-* pytanie do dziewczyn ktore nosza/ nosily pas jakie mialyscie zalecenia , jak dlugolekarz kazal wam nosic pas? ktos sie moze orientuje wogole do jakiego czas jest sens noszenia pasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi28
Dziewczyny a kiedy można wrócić do biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Hej dziewczynki:)) dziś mija mi 6 tygodni, jak dobrze, wreszcie.Jutro wracam do biegania za którym tak bardzooo mi się tęskniło.Szczerze powiem że mam stresa, powiedzieli mi że po tym czasie mogę robić wszystko ale i tak czuję się jakoś niepewnie.Czy któraś z was też tak miała??? proszę odpiszcie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Lady ja gorset z pasem muszę nosić 2 m-ce. Co lekarz to inne zasady:) Dziś mija mi 6 tygodni więc te 2 tygodnie jeszcze wytrzymam. Zdążyłam się już do niego przyzwyczaić:) Przez pierwsze tygodnie strasznie mnie uciskał, ale jak opuchlizna zeszła to już mi w nim lżej:) Staniki z fiszbinami dopiero po trzech miesiącach. Kupiłam jeden z triumpha z silikonowymi fiszbinami i ten jeżeli nie uciska doktor mówił że za 2 tygodnie mogę go nosić:) JaaAmi szybko doktor pozwolił ci biegać:) Ja do sportu wrócę po trzech miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Jaaamii wiem o co ci chodzi. Też tak mam. Takie mam wahania czy nie za szybko coś robię, czy nie zrobię sobie krzywdy. I nie chodzi mi o bieganie czy inny trening bo ją niestety nie jestem typem sportowca.... Zazdroszcze wam. Ją najdłużej cwiczylam regularnie może 3 tygodnie. Nie mam takiego zapału a przydalby się. Teraz do fajnych cyckow pasowalby jedrny brzuszek. Jak wy to robicie że się nie zniechecacie? Mam piłkę do ćwiczeń, hantle i inne gadżety które się kurza... Nie jestem grubą ale brzuch już nie jest taki piękny jak bym chciała. Probowalam z chodakowska i wymiekla przy mnie po 2 tygodniach hi hi. Dajcie jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Marzena jeśli chodzi o sport to uwierz że mi się też nie chce, jestem trochę leniem.Nie zależy mi żeby schudnąć, ale zauważyłam że jeśli biegam np co drugi dzień to lepiej się czuję,jest mi lżej itd....Z Ewą Chodakowską też trochę ćwiczyłam, ale widzę że sport na powietrzu lepiej na mnie działa.Marzenka a przypomnij proszę ile Ty jesteś po zabiegu?10 razy pytałam czy po 6 tyg mogę ćwiczyć to odpowiedziano że mogę robić wszystko, tyle że przy opalaniu trochę przysłonić piersiątka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
U mnie wczoraj minęło 6 tygodni. Jedziemy na tym samym wózku kochana. Ją nigdy nie lubilam biegać. Jeśli już to wolę przed TV smigac z Ewa te scyzoryki... Zawsze to można trochę przymulic. Lubię jeździć rowerem i czasem nawet jadę do pracy a mam 18 km, to jest wyczyn prawda? Uklony dla cioci marzenki hi hi. Tylko jak dojade to nie dosyć że mam włosy jak bym przyjechała na motorze to jeszcze czuć ode mnie feromony i muszę się oplukac. Także taka sytuacja że mną jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Marzena ja tez nie jestem typem sportowca a przed operacja chodzilam 3-4 razy w tygodniu po 2 h na silowinie spinning jest super klucz do sukcesu to uprawianie sportu regularnie tak aby to weszlo w nawyk po miesiacu wchodiz w krew i nie mozesz juz zyc bez aktywnosci fizycznej ja juz sie nie moge doczekac az bede mogla pojsc na rowerki ale mega sie boje w obecnej sytuacji to chyba nie predzej niz we wrzesniu zawitam na silowni oby sie ulozyly wkoncu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Ja na rowerze też lubię jeździć. Marzenko a Tobie po jakim czasie pozwolili uprawiać sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Dowiedziałam się że przy implantach okrągłych i o gładkiej powierzchni może o wiele szybciej wrócić do wszystkiego:sportu, masowania piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Ja gram w tenisa, ale pewnie bedę miała stracha grać po upływie 6 tyg pomimo gładkich, okrągłych implantów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczynki ja to uwielbiam aerobik I silownie.nie moge sie doczekac kiedy wruce.ale pewnie to bedze dopiero we wrzesniu.doctor mi powiedzal ze pas od stanika moge odciac po trzech tygodniach od ostatniej wizyty.czyli juz minal jeden,zostalo dwa tygodnie.a tak mi uciska pod pachami ze masakra.dzewczyny tez wam w nocy place u rak drentwieja przez ten cholerny pas??????czy tylko ja tak mam??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×