Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość usssia
Joasia napisz mi proszę ile masz teraz w biuście i jaki rozm. biustonosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Rozm. biustonosza 75D 70E zależy od firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Dzięki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Usssia ja na konsultacji mówiłam lekarzowi że chcę uzyskać duże B małe C nie chciałam doznać szoku z zerowej wyjściówki. Mówiłam też że nie chcę mieć balonów jak Doda:) wyszedł mi rozmiar D/ E. Teraz mogłabym mieć nawet rozm.F:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Ja właśnie też nie chcę ,,Dody,, tak jak piszesz ,żeby nie dostać szoku:-)ale ,mąż się wscieka że mam wahania :-(ale jak nie masz cyca i pojawia się możliwość zmiany to jak w 40 minut(tyle trwała wizyta)mam zdecydować jaki chcę rozmiar:-Dja całe życie kupowałam 75B a tak naprawdę to chyba nawet B nie ma! Jeszcze Joasiu jak z ćwiczeniami nie przeszkadzają cycunie?czy jeszcze nie miałaś okazji ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Jeszcze nie mogę ćwiczyć. Dopiero za miesiąc mogę wskoczyć na rower ( po trzech miesiącach?). Myślę że moje bliźniaczki nie powinny przeszkadzać, ponieważ nie wchodzą mi pod pachy. Mam naturalną wielkość. Ktoś kto nie wie że miałam operację sam się nie domyśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Witajcie dziewczyny, u mnie troche obeszło się z komplikacjami organizacyjnymi co do terminu, najpierw ze strony kliniki. Termin mialam ustalony na 2 lipca i zostal przelozony na 6 lipca. Później ja ze stresu chyba hahaha dostalam okres tydzien wcześniej :/ i upaly sie do tego przyczynily. Suma sumarum pojutrze mam zabieg, trzymajcie kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, u mnie to samo. Tylko moje najbliższe koleżanki i rodzina bliska wiedzą co i jak. A tak to głośno światu nie krzyczę, chociaż wcale się tego nie wstydzę :) Wyglądają jak naturalne i pasujemy do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Rozmarzona a jakie masz wkładki i wymiary? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina822---> ja myślałam, że jesteś już po zabiegu! O której masz zabieg? Będę mocno trzymać kciuki. PS Sierociński bardzo fajny lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Ja tez myslalam,ze o tej porze bede po zabiegu....do 3 razy sztuka. Aż pojechalam na 4 dni z przyjaciólką w góry, by nie myśleć o tym wszystkim. Taki trochę przymsowy urlop, ale chyba dobrze sie stało, bo pewnie po zabiegu szybko bym nie pojechała nigdzie.... O 8-ej mam przyjechac do szpitala, a o 10-ej zabieg. Odezwe sie jak bedzie po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina822---> trafiasz w dobre ręce, więc będzie bardzo dobrze; nie inaczej. odezwij się koniecznie, jak będziesz mogła i nie stresuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Joasia a co powiedział lekarz na temat wymiany implantów bo mój powiedział ,że teoretycznie nie trzeba ich wymieniać i można z nimi żyć do końca ...chyba,że jakaś komplikacja lub wypadek a czytam na stronie Mentor ,że po kilku latach trzeba je wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Ja mam Allergan one są dożywotnie. Jednak tez po 10-15 latach zaleca się wymianę bo mogą stracić kształt itp. Ja jestem blisko 40-tki więc za 15 lat nie będzie mi się opłacało wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Joasia nie przesadzaj :) za 10 lat będziesz jeszcze w kwiecie wieku, a przynajmniej Ci tego życzę bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Mentor tez daje gwarancję dożywotnią no ale jak pisałam wcześniej zalecają wymianę czyli tak samo:) rozmarzona a jakie Ty masz wkładki i wymiary po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy mozna tanczyc po operacji?, tydzien temu mialam operację, za 2 tygodnie moja siostra ma slub, myslicie,ze bede mogla co nieco sie poruszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Gość 3 tygodnie po operacji to za wcześnie na tańce. Co prawda 40 to cyferki na które absolutnie się nie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAicha1985
Ewelina szkoda ze sie przesunelo, mialysmy miec operke z ten sam dzien, ja wczoraj mialam kontrole tydzien po i jest ok juz mnie prawie nic nie boli, trzymam kciuki bedziesz zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, Jak wybieracie lekarza?? Jestem juz zdecydowana na operacje, przegladam fora I nie wiem na kogo sie zdecydowac. .. Sirek, sierocinski, kasprzyk , potocki mam metlik w glowie :( Jestem ze slaska Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie za offtopic, ale coś dla urody, fryzjer i kosmetyczka w cudnym salonie w Białymstoku, salon w centrum, Studio2a. Fajna obsługa, najlepsze kosmetyki, normalne ceny :) https://www.facebook.com/studio2afk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Sierocińskiego. Byłam u Wilgusa, Olender i i Sierocińskiego; ostatni zdobył moje największe zaufanie. Kuzynka robiła nu niego nos- wyszedł bardzo ładny, a ja powiększałam piersi. Początki były ciężkie, ale szybko się zapomina o trudnościach...uwielbiam swoje piersi. Idź do kilku na konsultacje i wybierz tego, który najbardziej Ci odpowiada. Ja tak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 20.45 Jakie masz wkladki? I ile zaplacilas za op? Kiedy robilas? I czy biust wyglada naturalnie? Czy chlopak moze sie zorientowac ze masz implanty? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie dzieje z tym forum? Czemu nie da sie dodawac postow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Też myslalam że coś mi się dzieje z tabletem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tyle sie naprodukowalam, zaraz po operacji nawet piszac do Was, a tu problemy z forum :). Ja juz jestem po, pierwsze 40 minut po operacji byly dla mnie najgorsze i jeszcze poranek, poszłam rano do wc i prawie zasłabłam z bólu, w nocy tez wymiotowałam 2 razy, a więc się umeczylam trochę :(, ale ogolnie leki przeciwbolowe dały rade. Dzisiaj mija 2 doba, a ja normalnie chodze, nie umiem lezec, bo mnie plecy bolą, brrr:/ Czuję sie dobrze, a jesli chodzi o efekt to cycki mam jak swoje, czuje jakby były moje od początku, wyszły baaaardzo naturalnie. Doktorek wsadził mi implanty 280 ml, sredni profil, okrągłe. Miałam miec 300 ml, pytalam czy to nie za mało, ale on powiedział,ze wie co robi, bo te 300 ml maja wyzszy profil, a nie chodzi o to,zebym miała piłki. Powiem Wam, ze efekt jest rewelacyjny, mam stanik pooperacyjny C\D. Chcialabym miec pelne C i chyba tak sie stanie, jestem szczesliwa i zadowolona,ze juz po wszystkim. Aha moje piersi są dość ruchome jak 2 dni po operacji, miękkie u spodu, tylko u góry twarde, lewa troche ma jajowaty kształt, ale wiadomo, ze to potrzeba czasu az sie wszystko ułoży. Fotek narazie nie bede robic, bo mam plastry na sutkach wielkie i na ranie po drenach, to efekt foto bedzie nie za bardzo. Za tydzien cykne , jak zdejmie mi szwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×