Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość Joasia
Sunshi.. spokojnie u mnie też tak było że jak podniosłam rękę to jakby żyła pod piersią była naciagnieta bolało. Te same objawy miałam o których piszesz. Poxa tym też jrdna pierś wydawała mi się większa od drugiej ale to wszystko się unormowało. Nie powiem ci po jakim czasie bo nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może robiłaś u sankowskiego bo u niego dziwne przypadki wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
dziekuje Ci Joasiu kochana. Dzis zauwazylam tez ze pod lewa tak jakby cos sie odznacza i boli. Nie wiem, moze to implant. Poczekam do kontroli i zobacze co dr powie. Gosciu nie, nie robilam u Sankowskiego tylko u dr Potockiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
gosc aga moze byc ja tez dostalam okres za wczesnie. Twoje cialo przeszlo powazna operacje i musi sobie wszystko poukladac na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dostalam okres wczesniej i trwal on rowne 8 dni, dzien w dzien sie ze mnie lało jak z wiadra :/. Zazwyczyczaj po 3 dniach juz nie mam okresu, tez mysle, ze to wynik operacji. Nawet w najwieksze upaly nigdy tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Kala
Dziewvzyny ja jestem 4 tyg po operacji i piersi sa jeszcze twarde, sutki patrzą da dół, jedna piers ma dziwny ksztalt jest wyzej, nie podobaja mi sie moje piersi, wczoraj sie az poplakalam, tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Kala spokojnie kochana nie placz. Piersi sa jeszcze nowiutki! do 6 msc sie ukladaja a nawet do roku ostateczny rozmiar i ksztalt. Daj sobie skarbie czas. Ja tez na poczatku jak zobaczylam to takie stozki male dziwne. Nawet pytalam dr Potockiego czy takie male beda a on sie zdziwil jak male hehe. Moja tez wyzej prawa jeden sutek w gore drugi w dol , prawa wieksza i ten nerw mi dokucza ale bede cierpliwa. Cieszmy sie ze mamy to za soba i ze nie mamy powiklan ze wszyskto dobrze, dziekujmy Bogu. A efekty beda piekne zobaczysz, zaufaj dr jezeli oczywiscie dobrego chirurga wybralas. Otuchy kobietko i trzymajmy sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki podobno do 3 miesiecy sie ukladaja..pozniej te 6 mcy to juz chodzi o blizny, ale moze zle zrozumialam doktorka to mnie poprawcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie-a kiedy piersi robią sie miękkie? ja jestem tydzień po i też są mega twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
ja wyogladalam chyba kazdego lekarza i zagranica ze Stanow mowia ze tak 6 msc tak widocznie a do roku sa mikroskopijne zmiany juz nie tak zauwazalne golym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kala
Sunshine dziekuje za slowa pocieszenia.....Mi doktor mowil, ze po okresie ok 3 miesiecy jest efekt koncowy, pozniej te 6-12 miesiecy to juz chodzi o blizny i zmiany wewnetrzne, obrastanie tkanka implantu, robienie sie "blizny" wokol tego.....Na stronie dr Szczyta tez jest podany okres 3 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
tak kochana ale wlasnie ta blizna wokol implantu moze jeszcze sie obkurczyc powodujac obkurczanie torebki lacznotkankowej wokol implantu i wtedy czesto trzeba poprawek. Lekarze podaja 3 msc jako ten okres po ktorym mozemy znowu normalnie w miare funkcjonowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty gadasz Sunshine...Funkcjonowac to juz mozna normalnie po uplywie 2 tyg, a do sportu mozna powrocic 6 tyg po. Chodzi ogolnie o ksztalt piersi do 3 miesiecy, one sie ksztaltują i nie zmieniaja juz pozniej wielkosci itp, jezeli wszystko jest ok oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
ja mowie o calkowicie normalnym funkcjonowaniu kochana czyli dzwiganie silownia wszystko a nie to ze sama sie moge umyc czy zrobic jedzenie wiec prosze wyluzowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
i nie mowie tu gosciu o joggingu czy lekkich cwiczonkach tylko o proper silowni ze sztanga. a jak Ty sobie chcesz robic nie wiadomo co po 2 tyg to good luck ;) ja funkcjonuje normalnie od razu wlasciwie ale to nie znaczy ze nie trzeba uwazac i mozna jak idiotka sie za wszystko lapac. Z takiego wlasnie podejscia potem na wlasne zyczenie dziewczyny maja komplikacje a potem obwiniaja lekarzy phi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Joasia a jak u Ciebie? jak dajesz rade w te upaly w pancerniku? ja wlasnie sobie siedze w sportowym bo swoj piore. Ulga hehe. Juz nie cisnie tylko wlasnie ten gorac daje sie we znaki bo to gruby material jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słoneczko, to Ty wyluzuj, ja Ci tylko pisze co moj lekarz powiedzial, a on jest dla mnie wiarygodniejszy niz Twoja opinia i nigdzie nie napisalam,ze po 2 tyg nalezy podciagac sztangi. Phi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chyba bez sensu się wymieniacie w ten sposób zdaniami. :) Ja już odstawiam 75c bo jednak 75d jest rewelacyjny więc się pocieszam :) dziś kupiłam sobie fajny lekki push up Ale super się pierś układa w nim no i widać efektarz hahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samijoe
Ninka- czytalam gdzies ,na ktoryms forum ze zakladanie push up moze znieksztalcic implant,myslicie ze to prawda dziewczyny?jestem jescze przed operacja,planuje dopiero ;) i zastanawiam sie nad wielkoscia implantu zeby nie byly za duze czy za male ,wiec jak to jest z tymi push upami moze tez od lekarza zalezy czy rodzaju implantu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Sunshi ja już od prawie miesiąca chodzę bez pancernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie kupię sobie push up takiego grubego, tylko delikatny. Nie po to robiłam cycki ,żeby dalej w push upu chodzić haha. :) nie sądze, zeby of tego sie cos dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Sunshi. . pancernik nosiłam bite 2 m-ce. W piątek minie mi 3 m-ce od operacji☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
wow ale Ci zazdroszcze u mnie dopiero w czwartek bedzie 3 tyg strasznie sie ciagnie hehe. Ninka no ja tez! chyba ze na jakas mega okazje do sexy sukienki :) a tak to na codzien same t shirtowe i koroneczki hihi :) nie moge sie juz doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine Ja na codzień chodzę albo w cieniutkim z materiału albo zwykły na fiszbinie bez żadnych push upow, ewentualnie takie bondeau (chyba tak to się pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo. Gratuluje wszystkim nowym posiadaczkom cudnych atutow :) Osbiscie nadal przed ostateczna decyzja. Moze Wy mi doradzicie - mam 69 pod biustem , duze A- ksztaltne- chcialabym uzyskac pelny biust ale nie chche przesadzic - waham sie miedzy 350 do 390. Jak myslicie jaka szerokosc implantu moge max miec? co lekarz to historia - bylam u 3ech. Jeden robi co dusza pragnie- drugi tez nie gardzi rozmiarami a trzeci upiera sie ,ze 300 to max...pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Cat7777 ja mam pod biustem 75 i u mnie max to 350uhp a chciałam min 400ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Cat ja mam bardzo drobna klatke i jestem szczupla. Pod biustem mam 71cm przed operacja w biuscie mialam 82cm (maluskie A) Wzrost 168cm waga 55kg. Dr Potocki dal mi 385g i mam piekny pelny biust, idealny do mojej figury. Wybierz jednego dobrego lekarza i mu zaufaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
aha i ja mam wysoki profil. Bo to ma duze znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolina2
Dziewczyny tez mialyscie wrazenie,ze piersi po operacji byly male, a poźniej w miare jak opuchlizna schodzila jeszcze mniejsze, moja załamka :) a potem gdy zmiekly, moze po 2 miesiacach jakby znowu urosly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina Ja tak mam, jestem dwa miesiące po i staniki te co były dobre jeszcze z miesiąc temu teraz są za małe zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×