Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość karolina
Usssia jestem jestem tyle ze ostatnio troche zabiegana. Nie martw sie wszystko bedzie ok. .. ja jestem bardzo zadowolona i nie moge doczekac sie pierwszego stanika ;) juz nie push up a leciutkiego koronkowego;) Piersi rownaja sie, nie bola i sa coraz bardziej miekkie :) Zuza ja tez pamietam twoje wpisy ...ciesze sie ze masz sie dobrze i ze jestes zadowolona z piersi:) ja mam implanty 390cc ale miseczke maxymalnie D... tak sadze;) ...przekonamsie po pierwszym po op. zakupie stanika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Hej Marzenaaa !!! no a to troche tu a to tam ;-) Do Hollywoodu sie nie dostalam :-( Hahaha :-D u nnie wszystko super a u Ciebie?? Jak tam cycuchy ? ja to jedynie teraz mysle co kupic nowego na blizny bo stosuje Sutricon plastry .niby cos bledsze ale jednak są. i mysle zeby dokupic jwszcze jakas masc dobrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza u mnie też wszystko ok. Cycochy się sprawują. Nawet byłam na weselu w kreacji bez stanika. Kiedyś bym w życiu tak się nie wystroila. A blizny mi się już prawie wygoily, ju są takie cieniutkie kreseczki. Jeszcze tylko w niektórych miejscach są grubsze. Wysmarowalam 1 tubke żelu bliznasil i już nie smaruje tylko je masuje codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Magda żeby sprawdzić jaki masz rozmiar to zmierz pod i w biuście , zobacz na internecie tabele rozm. Ja myślałam ,że mam pełne B bo takie kupowałam a tu po zmierzeniu A :( więc może u Ciebie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Ussia Teraz to ja już w ogóle nic nie rozumiem.. po zmierzeniu rzeczywiście wyszła mi miseczka "A" Jak bym miała kupić taki stanik jaki mi z rozmiaru wyszedł,to bym tam połowe cycka tylko wsadziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Ussia Teraz już jestem kompletnie zdezorientowana i zaniepokojona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Ja wczoraj byłam na kontroli. Minęły 4 tyg. Piersi coraz bardziej miękkie. Pasa nie musze już nosić. Smaruje cały czas linomagiem. Żeli na blizny nie mam stosować bo mam w cenie zabiegi laserem. Teraz mam zalecenie masować piersi - do dołu zeby implanty zeszły jeszcze ok 1 cm w dół. Ale zapomniałam spytać o basen...kiedy zaczelyscie chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kala
Podłaczam sie o pytanie o basen, ja jestem 8 tygodni po i moje piersi jeszcze nie opadły tez. Aha , a jak na basen za wczesnie by bylo to czy na saune mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też niedawno przeszłam zabieg z piersiami i jestem bardzo zadowolona :) teraz stosuję żel, który leczy skórę i łagodzi ból i świetnie nadaje się po zabiegu, kupiłam go na www.pozabiegu.pl i jestem bardzo zadowolona, bo inne maści nie dawały rady, pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziewczyny (te które musiały) gdzie kupowalyscie staniki po operacyjne? I jaki był mniej więcej koszt? Pytam bo nie mieszkam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Magda Ja kupilam od lekarza ale moglam tez od kliniki tylko one troche sie roznily. Cena chyba 150 zl jak dobrze pamietam:) wczoraj zakupilam staniki! 70F w hunkemoller nie wiem czy w pl taki sklep maja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patt89
a mi zostalo 16 dni do operacji i sie mega stresuje...jest tu ktos kto tez bedzie w klinice szczyta 21 wrzesnia?:D moze bedzie razniej hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny,za okazaną pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
patt89 Nie stresuj się będzie dobrze! Myśl pozytywnie,bo już za 16dni będziesz miała swoje nowe cycuszki! Ja też bym już chciała,ale niestety muszę czekać do 8 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dziewczyny, wiem, że taki temat był ze 100 razy, ale bardzo potrzebuje jak najwięcej potwierdzeń i odpowiedzi.. Ile czasu zajmuje mniej więcej po operacji takie dojście do siebie, żeby można było np. iść na caaały dzień na zajęcia na uczelnię itp.?? Coś ktoś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
U mnie 5 dób rzeczywiście bolało i czułam się źle. .. szósta doba przełomowa. Potem coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 3 dni temu zrobilam operacje ze swoich B/C obwod 76 klatki piersiowej, po operacji zalozyli mi stanik 80 B/C wiec sie przerazilam, mam wszczepione implanty 415cc sebbin. ogladam swoj biust i powiem szczerze jestem przerazona bardzo male powiekszenie! czy ktos mial podobna sytuacje?nie rozumiem tego bo implant nie jest maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moglby ktos przeslac mi swoje zdjecie implantow powyzej 390 ml?bede miala jakies porownanie i bede bardzo wdzieczna nath2000@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lilka to faktycznie bardzo dziwne. Ją też miałam duże B a implanty tylko 360. Teraz nosze rozmiar 75 E albo 70 f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
ja mialam duze A mam implanty 345 vhp i nosze obecnie 70C/ 65 D/ 60 E odwod pod mam 68 cm wiec to zalezy nie tylko od wielkosci implantu ale rozwniez od szerokosci klatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
hej dziewczyny kochane! dawno mnie nie bylo ale pierwszy tydzien spowrotem w pracy wiec nie mialam sily pisac. Mam pytanie. Na ile po 6 tyg w miare normalnie funkcjonowalyscie? chodzi mi o prace domowe, sprzatanie odkurzanie i zakupy? dzis sprzatalam cale mieszkanie (nikt za mnie tego nie zrobi bo mieszkam sama) i czasem cos robiac glownie czulam tak jakby miesien sie sciskal. Nie wiem jak to wytlumaczyc, tj bysmy sobie miesien piersiowy zacisnely o. Czy to bezpieczne i czy ktoras tez tak miala?na ile sobie pozwalacie w noszeniu zakupow? pomozcie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ma ktos z was obwod powyzej 75 cm i jakie dalyscie implanty i jaki rezultat?\kurcze bo niie wiem co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj obwod to 76 cm pod klatka myslalam ze to nie jest jakos bardzo duzo...ale wiele dziewczyn ma ponad 60... jakie macie obwody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Sunshine, coś nam się nie udaje z tymi fotkami :/ A co do funkcjonowania to ja już od tygodnia żyję zupełnie normalnie. Po 4 tyg zaczęłam lekkie ćwiczenia, jazdę na rowerze a po 5 tyg zaczęłam trening z lekkim obciążeniem , nawet kończyn górnych więc sprzątanie , zakupy i inne rzeczy nie są dla mnie absolutnie żadnym problemem. Za jakiś tydzień planuje pójść na basen. A to , że się mięsień spinał to normalne, po prostu ćwiczył :) też tak mam a jak spojrzałabyś na gołego cycka to nawet mogłabyś zauważyć jak się napina. Ja dziś trening bicepsów i tricepsów robiłam z 5 kg obciążeniami w jednej hantli ale naramienne tylko z 0,5 kg i też czułam napinanie. Ale cycki miękkie , równe,nic się nie dzieje więc myślę, że jest ok. Kontrolną wizytę mam w październiku. ciekawe co doktorek powie. Zuza, 65 G , piękny rozmiar i faktycznie Esotiq też lubiłam kiedy nosiłam 65 a teraz niestety 60 i żałuję,że nie mają bo świetne wygodne i tanie biustonosze. No i ładne :) Fajnie, że jesteś zadowolona :) Gość Magda, mój stanik pooperacyjny był firmy Anita a kolejny Thiumph triaction. Pati, kto Cię operuje???Szczyt czy inny?? Nie martw się, klinika super, obsługa też , będzie ok :) Lilka, może Ci się tylko wydaje....415 to dużo przecież tym bardziej jeśli miałaś sporą wyjściówkę ..a jaka szerokość i projekcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Alusia kochana no cos nam nie idzie podaj mi swojego maila moze to ja sprobuje wyslac i Ty mi odeslesz co? Pati operuje Kulicki. Pati nie stresowac sie! tam jest swietnie! potraktuj to jak pobyt w luksusowym SPA odnowy ;) ja tak sie tam czulam :) Ala a Ty odwazna jestes. Ja jednak bede sie oszczedzac. Do cwiczen napewno nie wroce szybko. Slyszalam o przypadkach ze zbyt obciazony miesien piersiowy przesunal implant i trzeba bylo reoperacje zeby na miejsce do kieszeni wlozyc. Zreszta znowu dzis pisalam do mojego kochanego dr wiec zobaczymy co mi powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwi
Gość Aga ja również miałam operację u Dydymskiego ale podniesienie piersi.Powiększam sobie 16 września.Mam pytanie jaką wielkosć sobie włożyłaś i czy jesteś zadowolona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka100
Wiem tylko ze jest to wysoki profil implantow sebbin.dziewczyny oznaczenie cc to jest to samo co ml?przy cyfrze implantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
to jest to samo lilka. Amerykanskie okreslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Gość iwi. Ja mam 375 okrągłe wysoki profil allergan. Miałam małe b. Piersi opadniete. Nie miałam podnoszonych. ..sam impant sprawił że są na swoim miejscu. Przez to nie wyszły duże. .ale naturalne. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwi
Gość Aga jeśli możesz kliknij do mnie na maila chcę jeszcze zadać Tobie parę pytań..... mój mail iwi35@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×