Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Mójcion, dużo się martwisz, niepotrzebnie :) na pe1no będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dziewczyny - co za ULGA :D Udalo się..nawet nie musiałam brać Xeny. 2 pomarańcze i łyżka płatków owsianych zdziałały cuda. Z tej euforii pierwszy raz umyłam włosy < jjeeeejj!> :) Za 2 dni planuję umyć wreszcie górę i będę full hapi. No, jeszcze to nieszczęsne spanie na siedząco..to jest zmora ale ciesze się małymi rzeczami :P Mójcion: Nie martw się , mi te 5 dób po oiperacji zleciały nawet nie wiem kiedy. Zobacz w sumie dopiero dzisiaj marudzę pierwszy dzień,hihi ;) Beti: Lekarz dał mi leków na jakiś tydzień do 7-10 dni max, ale ja nie czuje potrzeby brać, bo mnie ogłupiały lekko -w sensie zaczynałam widzieć rzeczy, których nie ma i mieć stany lekowe ;) także wesoło..ale to pewnie po częsci dlatego, że nie dało rady spać więc w połączeniu z tabletkami działającymi na układ nerwowy mogło dać taki efekt.OGólnie myśle, że 3-4 dni brania tabletek jest optymalnie i wystarczająco i nic się nie dzieje złego, ale dłużej nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćKarolina ____ super , cieszę się razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz dluugo na forum i zauwazylam, ze bardzo duzo dziewczyn (w sumie to chyba wszystkie) narzekały na opuchliznę w okolicach brzucha, więc nie ma się czym martwić. po jakimś czasie znikała. w sumie to się zastanawiałam, jak to "działa" i czemu właśnie tam się gromadzi obrzęk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
GośPp __ świetnie ,że u Ciebie wszystko ok :) napisz mi proszę czy te ręce do góry można podnosić np. tak aby sobie kitkę czy koczka zawiązać na głowie , czy nawet to jest za wysoko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Czesc, jestem juz po konsultacji. Mam termin na początek marca. Wybrane wkładnki - Silimed natural 20637 360 MO - choć nie do końca wiem co to oznacza. Niestety mam pewne wątpliwości co do chirurga. Oczywiśnie nie oczekuję że będzie mnie głaskał po głowie, ale był bardzo szorstki i kazał sobie szukać info w internecie. Zastanawiam się czy nie pójść do kogoś jeszcze na konsultację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gość Kasia. Tej nazwy Silimed nie znam. Skąd taki wybór.? .. Płacimy kasę i jeszcze nie stać doktora na odrobinę kultury i poszanowania Może miał zły dzień. Albo idź jeszcze do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćKasia _ myślę ,że powinnaś zasięgnąć konsultacji u innego lekarza ... konsultacja , podejście lekarza , jego zainteresowanie problemem , jego współpraca z Tobą to dla mnie podstawa _ nie wyobrażam sobie , aby dr. mnie nie wysłuchał , był szorstki , mało komunikatywny i niecierpliwie odpowiadał na moje pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dzięki dziewczyny, dzwoniłam jeszcze do kliniki, żeby podpytać o gwarancję itd. Ponownie odesłał mnie do strony internetowej. Faktycznie poszukam jeszcze. Szkoda tylko bo tu już mam termin na marzec a na same konsultacje tu w Warszawie czeka się ponad m-c. Chciałabym zrobić operację w marcu, żeby być gotowa na sezon letni :) Czy któraś z Was słyszała o tych wkładkach - Silimed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Co do lekarza to powiem, że lekarz ma dobre opinie (nie wszystkie oczywiście, bo takiego jeszcze nie znalazłam), ale w W-wie jest jednym z lepszych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gość Kasia. Myślę kochana że sama musisz podjąć decyzję co do lekarza. Ja tez się wahałam. Jeśli coś Cię do niego przekonało to się tego trzymaj i wierz że będzie ok. Oni chyba czasem też trochę na masówke idą. Może i trzeba tak samo myśleć... Myk, Pyk i już są cycki. Następna proszę.. Ja mam konsultacje za dwa tygodnie i myślę że też będzie na szybko. Mi też zależy żeby do lata się wykurowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, najważniejsze to mieć zaufanie do lekarza. Oczywiście każdy może mieć gorszy dzień, ale kurcze - musi traktować Cię z szacunkiem i poszanowaniem. Dobrze że wybrałaś specjalistę z dobrymi opiniami - może przy kolejnej wizycie będzie miał lepszy humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Jola, Kasia bez pośpiechu. To jest poważna operacja i doświadczony lekarz to podstawa. Musi wszystko wam wytłumaczyć, w końcu od tego jest a nie internet. Trzeba być pewnym swojego lekarza, sprawdzić jego, klinikę i implanty na których pracuje. Bez pośpiechu, czasem warto poczekać. Jak się nie uda zrobić piersi na ten sezon letni to będą przecież następne. Tu chodzi o wasze zdrowie i efekt końcowy. Kasia może watro poszukać innego lekarza skoro z tej wizyty nie jesteś zadowolona. Muszę się pochwalić, dziś minęło 3 tygodnie od operacji :-) wczoraj w końcu jeździłam samochodem :-) już prawie w ogóle nie czuję ciągnięcia i napięcia w piersiach. Tylko poranne wstawanie nadal jest trudne :-) ale to też minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
MeGi - a jakie wkładki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gosc Megi. No bo my biedne przed chcialybysmy być juz po. I ta niewiedza napędza działanie.. Zrobiłam dziś wyniki i mam słabą krew. Co jest na tyle skuteczne żeby poprawić ten wynik? Bo zapewne z tym wskaźnikiem nic nie wskóram.. Jeszcze podpytam ile trzeba wziąć zwolnienia..jak długi czas rekonwalescencji jest przewidziany. Jest jakaś średnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gosc Megi. No bo my biedne przed chcialybysmy być juz po. I ta niewiedza napędza działanie.. Zrobiłam dziś wyniki i mam słabą krew. Co jest na tyle skuteczne żeby poprawić ten wynik? Bo zapewne z tym wskaźnikiem nic nie wskóram.. Jeszcze podpytam ile trzeba wziąć zwolnienia..jak długi czas rekonwalescencji jest przewidziany. Jest jakaś średnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
MeGi1985 __ zgadzam się z Tobą w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćjola , jaką masz tą krew , co jest niepokojącego ??? ja mam zawyżoną hemoglobinę i hematryt __ wysłałam dr. fotki parametrów i kazał pić więcej płynów do operacji _ operacja za tydzień __ pojutrze anestezjolog i mam zamiar go dokładnie wypytać o ten hematryt , bo za bardzo nie wiem o co chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
GośćBeti. Ogólnie ilość i jakość tych składników jest licha.. Żelazo i chrom kiepsko. A ten Hematokryt-Jest to wskaźnik jaki procent krwi wskazują elementy morfotyczne czyli erytrocyty.u mnie poniżej normy. A nie musisz nic wziąć żeby unormować?. A wogole coś bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Jola _ nic nie muszę brać _ jutro mam anestezjologa , więc myślę ,że mi wszystko powie :) nawiasem mówiąc 4 lata temu miałam bardzo poważną operację ginekologiczną i wczoraj analizowałam wyniki z wypisu szpitalnego to powiem Ci ,ze były one gorsze niż te obecne i nikt się nad nimi nie zastanawiał , niczego nie brałam , więc myślę ,że jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Dziewczyny, mam pytanie do tych co już lub tuż przed zabiegiem- czy do operacji ściągałyście tipsy, zmywałyście lakier z paznokci itp? Pytam bo na swojej płytce noszę żel z hybrydą zarówno na stopach jak i dłoniach, w klinice powiedzieli,że tips lub lakier z jednego paznokcia musi być kompletnie usunięty do zabiegu, bo czasem urządzenie jakieś tam nie łapie..czego, o co chodzi nie wiem. Ale pytanie czy to samo dot hybrydy i żelu? Czy wystarczy jak np będę miała w dn.operacji hybryde/żel french- czyli podkład jasny? z góry dziękuję za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Dziewczyny, czy do zabiegu musiałyście usuwać paznokcie (tipsy,kolor etc)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Beti. Czy ta wizyta u anastezjologa jest w ramach całego zabiegu, czy coś tam płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mania
Asylwetka. Paznokcie powinny byc zmyte bo w czasie znieczulenia ogolnego obserwują rowniez ewentualne zmiany koloru pod paznokciami, ktore mogą swiadczyc np o niedotlenieniu. Tak mi to zostalo przedstawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Jola _ ja mam wszystko w ramach ceny zabiegu _ wszystkie konsultacje były darmowe { pierwsza była płatna 100 zł } , ale jest odciągnięta od ceny , anestezjolog , stanik pooperacyjny , dwie doby w klinice ... właśnie dr. do mnie dzwonił , upewnić się o roz. implantu , który wybraliśmy na konsultacji :) ja zdjęłam hybrydy z paznokci , nikt mi nie kazał , sama tak profilaktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
ASYLWETKA, co do paznokci to dostałam takie same zalecenia co MANIA_ BRAK WSZYSTKIEGO, nawet lakieru przezroczystego. BETI jak mialas operacje ginekologiczną, to ona jest innego charakteru- miala zycie "ratować' nie? a tu moze poczekać.. ja slysząłam aby brać kwas foliowy, i bifokar?! boze nazwe pomyliłam na bank, ale to takie żelazo dla kobiet w ciaży :) MEGI1985 ale zleciało! juz ?!?? bosko! JOLA- zgadzam się.. ta niewiedza.. krążące myśli po głowie dzień i noc.. Żeby nie było, ja nie jestem z tych co się obawiają wszelkich komplikacji. Raczej jestem nastawiona bardzo pozytywnie, aczkolwiek myśl od operacji towarzyszy mi baaardzo długo, ze 13 lat :) i im bliżej tym bardziej łapię obsesję jakąś, bo co innego mieć marzenie, w sferze "kiedyś", a co innego to marzenie mieć już na wyciągnięcie ręki :) teraz, zaraz.. za momencik :) Chcę po prostu wszystko przemyśleć, nie mieć zastrzeżeń.. KASIU, jeśli po pierwszej konsultacji ktoś ciebie odsyła do Internetu!? Heloł Ja byłam u pani "medialnej" dr, operacja u niej ponad 20 tys.. Bardzo fajna babeczka, nic nie mówie, naprawdę super.. Sle jednak coś mi nie pasowało.. POszłam do mężczyzny, o którym myślałam już z 7 lat :) że to ON mnie uszczęśliwi.. i wiedziałam, że to własnie TEN doktor, od razu.. NIe dość ze wizyta u niej z tymi bajerami #d trwała jedynie 30?40 mnut.. a u niego bez tej symulacji ponad 1.5 godziny! to też o czymś świadczy.. opinie ma baaardzodobre, robił piersi mojej kolezance, kolezance kolezanki :) i kolejna bedzie miała robione :) no plus JA :) i dodam że też robię tu, w Warszawie.. może terminy są i trzeba czekać, bo pierwotny mam na maj, ale moze uda sie przyspieszyć.. trudno, jeśli nie na to lato będę się pokazywać, to na następne :) ale chce żeby to był własnie ten facet. Nawet mężowi lepiej podpasował, no i zapewniał mnie, że w preciągu roku jesli bedą koplikcje to on bierze wszystko an siebie, chyba ze implant uszkodzony bedzie z mojej lub fabrycznej winy to wiadomo.. powiedział mi o ew. kosztach gdyby coś się miało dziać.. ale powiedział ze jego statystyki wyglądają tak, ze wraca 2% pacjentek z powodu powikłań. a reszta wraca :) ale po większe i nowe :) Podobało mi się to, ze bez krępacji mówił własnie o komplikacjach, tej jego i kliiniki odpowiedizalności. widać że nie miał nic do ukrycia i od niczego uciekać nie chciał. Może idż do kogoś innego nie odwołując tam terminu? być może kolejna wizyta bardziej Ciebie rozczaruje i zostaniesz już w "tej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
oj… i nie daje rady odp. każdej :) bo zapominam :P KAROLINA :) juz 5 dni.. ja wiem, ze zawsze pisze to samo, ale no co wam moge napisac?? o szwach nie doradze, o rozmiarze nie pogadam bo tylko mysle o swoich :P hahaha ciesze sie ze juz po :) krde no ja tez chce, zaraz dzwonię to nich :) czy się coś zwolniło bo nie wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Mójcijon - ja się całkowicie zdaję na dr.i anestezjologa , wysłałam swoje parametry wyników , powiedział ,że są dobre , nic mam nie brać tylko troszkę więcej wody przed zabiegiem pić .... ufam mu ,wierzę ,że nie podjąłby ryzyka wykonania operacji gdyby wyniki były złe , zresztą już na pierwszej konsultacji powiedział , że wyniki to podstawa i puki ich nie zobaczy żaden termin , żadne implanty nie są dla mnie wiążące ... nawet dzisiaj jak zadzwonił to powiedział , że anestezjolog podejmie ostateczną decyzję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia89
Ja miałam na paznokciach u stop hybrydę a na dłoniach żele. Pytałam, dzwoniłam do kliniki i powiedzieli mi ze u nich absolutnie nie ma obowiązku czystej płytki. Na nic to nie wpływa. Operacje miałam w klinice dr Szczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Mójcijon - dzięki. Już dziś umówiłam się na kolejną konsultację. Zobaczymy. Możesz zdradzić u kogo ty będziesz robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×