Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
Witam.zabieg jutro strach u mnie niesamowity jestem bliska się rozmyslic.z drugiej strony jak teraz tego nie zrobię to nigdy proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc z 7:37 mysle ze jak pojdziesz na konsultacje to bedziesz wiedziec dokladnie jaka cene zaproponuje ... wymiana implantu zalezy od Ciebie i jakie beda piersi za 10 lat za 15 czy za 20 ... ja nie planuje... gosc z 7:56 mysle ze wiekszosc dziewczyn miala zalamanie tuz przed ... ja mam trzy tygodnie i mam obawy ... ale coz to jest do marzen ktore trzeba w koncu spelnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej! nie martw się. Wiem że stres jest przed operacją - sama to przeżywałam... Ale powiem Ci że nie żałuję! Też mi chodziło po głowie zeby sie rozmyslic. tuż po zabiegu byłam obolala, ale powtorze jeszcze raz - niczego nie zaluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - kurcze, ja to bym nie ruszała sama tych szwów.. jesli o takie kwestie chodzi to ja zawsze wole zostawic to specjalistom, bo sama to pewnie tylko bym sobie krzywde zrobila;p no ale dobrze, ze nic sie z tym nie dzieje. tylko obserwuj, jakby cos bylo nie tak to od razu specjalista!:) Rosa - ja mam to samo z postami ;/ albo znikaja albo po kilka razy, cos im szwankuje zdecydowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - nie rezygnuj ! panny mlode tez maja stres przed slubem, nawet kiedy sa pewne swojego wybranka : D to tak pol-zartem. tak jak sama napisalas, jak sie teraz rozmyslisz, to bedziesz zalowac. kiedy lapie Cie stres pomysl o wszystich powodach, ktore pchnely Cie ku tej decyzji i o tym, jak szczesliwa bedziesz juz po zabiegu. : ) be strong girl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
aduuular - nie mogłabym nie zgodzić się bardziej! nie warto dać się powstrzymać strachowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Talka i jak ? Wszystko gra?? Zadowolona? :) Mnie tez ciągną szwy mimo ze zdjęte mam to jakby ciągnęło. Piersi narazie równe. Tylko ja juz sie nie moge doczekać kiedy zmiękną :/ ze trzy miesiace poczekam ... Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kejsi jeżeli można wiedzieć dlaczego powtórzyć chcesz jesteś niezadowolona ? Znajoma ma implanty 15 lat teraz miała kontrol wymiana nie jest potrzebna jest ok . Wszystkim dziękuję znów nie mogę się doczekać wkoncu będzie można spalić wszystkie gąbki i wychodząc z basenu wiadra wody nie wyciskać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a co wam mówili wasi lekarze w temacie późniejszej wymiany implantów. Jedni mówią, że jest dożywania gwarancja i nie trzeba, jeżeli jest oczywiście wszystko ok, inni za to w kwestii tych samych implantów mówią, ze wymiana po około 10 latach :) Ja chyba na wszelki wypadek zacznę do skarbonki odkładać, żeby później wydatek mnie nie powalił :) tak jak zresztą teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Mojcion dzieki ze pytasz. U mnie ok, wszystko super, sa troche wieksze niz bylam psychicznie nastawiona ale to nie jest problem, musze sie przyzwyczaic :) u mnie zaczely miek ac od 10 dnia, wczesniej jak skaly. Bola jeszcze biedactwa ale juz tylko z wierzchu no i te ciecia bola. Ale goi sie wszystko ladnie. A u Ciebie jak? Jak sie podoba wogole? I jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
hej lepetitprincesse :) musiałam sama wyciagnąc ten szw bo zaczelo sie paprac a były swieta wiec niie mogłam czekac,ale wszystko chyba ok,bo juz sie goi:),gdyby jednak cos sie działo to napewno pójde do chirurga.Dziewczyny nie stresujcie sie ,nie ma czym.napewno nie bedziecie załowac jesli wszystko pójdzie bez komplikacji.ja jestem bardzo zadowolona.jedyna moja dobra rada to wezcie większy imlant niz zamierzałyscie,szczególnie jesli robicie pod miesien.ja mam 350 a miałam miec 370 i teraz sie zastanawiam czy jednak lekarz nie powinien był mi dac ten wiekszy bo jaksie patrze to wcale nie sa duze.owszem nie chiałam duzych ale chciałam jednak zeby cos tam miec.a teraz jak patrze to sa takie powiedziałabym nawet małe :).do tego moze jeszcze zmalaeja,jak zejdzie opuchlizna i sie ułożą :( ,ale tego nie wiem , mam nadzieje ze beda ok ,tym bardziej ze jestem juz 20 dni po czyli prawie 3 tygodnie :) pozdrowionka dla wszystkich po i wszystkich przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz pokazał implant wyjęty po 13 latach został tylko wymieniony na większy i był nienaruszony.moj lekarz daje mi 10 lat na swoją usługę a implanty ponoć mają gwarancję dożywotnią tylko jak coś się stanie to ponoć trzeba wysłać i czekać czy uznają reklamacje "troszkę śmiesznie jak z butami "wiec troszkę pieniążków trzeba odłożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
no, prawda, że zanim zmiękną to trzeba poczekać :) ale z czasem się układają ładnie :) a rozmiar...najlepiej 10 razy go przemyśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy rozmiar można przemyśleć rozmiary implantów nie odpowiadają rozmiar bielizny i jeszcze nasza anatomia trzeba chyba zaufać .W czwartek zabieg i dalej nie wiem czy dobrze wybrałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Rosa187 ten ryz to naprawde super sprawa- wsypuje ryz do ucietej nogawki od rajstopy, zawiazuje i gotowe :) Kupilam sobie o rozmiar wiekszy stanik bez gąbek i wkladam "implanty" do niego. Chodze z nimi wszedzie- akurat nikt nie zauwaza roznicy bo chodze w luznych swetrach. Ogolnie powiedzialam sobie, ze bede chodzic juz do operacji z ryzem. Ludzie sie przyzwyczaja i nie zwroca uwagi ze cos bylo robione. Oczywiscie nie bede tego trzymac w wielkiej tajemnicy, ale na poczatku wolalabym uniknac zbednych komentarzy w pracy. Tam tez w sumie bedzie troche z gorki bo pracuje w laboratorium i chodze w kitlu caly dzien ;) wiec w oczy nie bede sie rzucac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Gość cofnij sie pare stron wszystko napisałam :) linea corporsis, dr Stańczyk .cennik jest na stronie kliniki i jest aktualny, żadnych dodatkowych kosztów 11300zl. Talka u mnie wszystko jest ok:) czekam tylko az w pełni bede korzystać. Rozmiar idealny nie za duze nie za naje. W ubraniu nawet @male@ No takie jakie miałam w grubych stanikach, natomiast na golasa to czasem sie ich boje HAhahaha :) nie przywykłam do takich bomb ;) Czuje sie naprawde fantastycznie. Dziewczyny przed sama operacja tez sie bałam :) a decyzja naprawde podjęta spory szmat czasu. Bol kazda ma inny - mnie nic nie bolało :) a teraz- po tygodniu No bajeczka :) widok w lustrze mi Poprawia humor za kazdym razem .. Nawet dzis gdybym miała iść jeszcze raz to lece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika vgosc
Dziewczyny czy możecie wpisać po kolei gdzie robiłyście zabieg,u kogo,ile od konsultacji do operacji,jakie miasto i ile finalnie Was ta impreza kosztowała.Najbardziej interesuje mnie Warszawa i Łódź. Dziękuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaMW - ale Ty tak serio chodzisz na co dzień? :D myślałam, że w domu tylko, żeby sobie sprawdzić jak to tam będzie wyglądało. a nic Cię nie uwiera, nie boisz się, że to wypadnie, jak będziesz się schylać czy chodzić po mieście? kurcze, zaintrygowałas mnie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny załamana jestem.W piątek operacja a mnie choróbsko rozkłada :( Miałam wczoraj stan podgorączkowy :( A moje implanty już zapewne na mnie czekają. Wczoraj dzwoniłam do dr. powiedział,że muszę być zdrowa. Normalnie beczeć mi się chce,całą zimę się trzymałam bez kataru nawet, a tu taki pech :( Urlopy pozałatwiane,wszystko,nie wiem jak ja teraz zorganizuję inny termin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaMW niezła aparatka z Ciebie :) Rozbawiłaś mnie w tej mojej rozpaczy.Ja sobie włożyłam dodatkowe wkładki do stanika,ale na ryż bym nie wpadła :) A jeśli chodzi o miękkość piersi,to dostałam od mojego dr.książeczkę firmy mentor.I jest napisane:"Zależy od wielu czynników,rodzaju wszczepionych implantów i stopnia zaciskania torebki łącznotkankowej wokół implantu" Z tego co zrozumiałam jednej ta torebka obrośnie bardziej-grubiej,i wtedy pierś będzie twardsza,i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosia
hej co sądzicie o dr grazyna nasińska - jurek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Aneta79 wiesz nie zawsze można wybrać sobie samemu większe implanty. Przecież od czegoś są Ci lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Aneta79 wiesz nie zawsze można wybrać sobie samemu większe implanty. Przecież od czegoś są Ci lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Aneta79 wiesz nie zawsze można wybrać sobie samemu większe implanty. Przecież od czegoś są Ci lekarze. ja byłam u 4 i każdy z nich nie chciał mi włożyć więcej niż 310. Podobno bezpieczna wielkość aby uniknąć w przyszłości komplikacji jest 275/295 w moim przypadku i co tu zrobic? Marzylam o dużym biuście a tu będzie "tylko" C. Teraz mam małe B. Moje koleżanki też radzą aby brać większe niż lekarz każe ale lekarz pow.aby poczytać o komplikacjach i pomyśleć dlaczego są. I że lepsze rozm.mniejsze i ładne na 10lat niż większe i z komplikacjami na krócej Chyba muszę się pogodzić z wkładkami 295.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiększenie piersi to moje marzenie od zawsze...jednak teraz gdy mam miec zabieg koniec kwietnia mam wątpliwości mój strach jest ogromny :( boję się,że coś może pójśc nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
implanty eurosilicone są również dobre jak mentory?Któraś robiła zabieg u dr Agnieszki Żurada-Zielińska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Iwona 83.ten rozmiar wkladki nie jest zły. Ja mam 300 anatomiczne i w ubraniu a zwłaszcza w tym staniku sportowym to efektu żadnego ale jak zdejmuje stanik to jak to napisała Mojcijon to aż się ich boje. Myślę że gdybym wzięła większe wszyscy by zauważyli a tak to są takie moje i w sam raz. Nie mogłam pokazać w mojej społeczności ze mam zrobione cycuszki. Tym bardziej że przed zabiegiem nosiłam push up i tym bardziej nawet moja siostra się nie dokapowala. Mojcijon to fajnie ze jesteś szczęśliwa. To tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
JOLA, teraz zobacz jest dużo dziewczyn PRZED SPANIKOWANYCH- więc trzeba to podkreślać, że naprawde nie ma czego się bać, człowiek szczęsliwy chodzi, choć oczywicie to bardzo powazna decyzja, wiazaca sie i z komplikacjami zdrowotnymi, i w zwiazku z tym nakładami finansowymi, a nie kazdy wyłoży 15 tys … Iwona te 295 to 300 można by rzecz.. to już jej cyc to jest 1.5 rozmiara większe.. i uwierz mi jakie C!!?!?!? co ty pleciesz! ja teraz sie zmierzyłam to mi wychodzi 91 w biuście 70 pod(patrzac na te poprawne mierzenie) to mi wytchodzi D-E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×