Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćangelaaa
Okrągłe wysoki profil 325 od wczoraj lepiej dzis juz bez lekow jutro mija tydzień od oeoracji w środę zdjecie szow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Ja też bym chciała wziac większe ale niestety jestem płaska jak deska i mi sie raczej nie zmieszczą :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
cześć dziewczyny Jestem w pracy nawet nikt nie zauważyłam . GINĄ te cycuszki a chciałabym żeby trochę ich było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Ja też płaska deska, lekarz dał radę wcisnąć mi 270ml anatomiczne wyszło jak na razie ładne b, myślę że staniki push up nawet c wyjdzie z tego, zależało mi na naturalnym efekcie. Plastry silikonowe używa się jak rana się już trochę zagoi czyli jakieś 3tygodnie po zabiegu wcześniej masc z antybiotykiem.nie dostałaś zalecen od lekarza? Tam wszystko jest napisane co używać i po jakim czasie i wszystko odnośnie ćwiczeń itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Gosia abc, napewno jeszcze zmaleją. I mój doktor i dużo dziewczyn tak mówi, że sporo maleją bo na początku są opuchnięte i twarde a z czasem miękną. Dziewczyny piszą, że po 3 miesiącach wydaje im się jakie są super a po 6 okazuje się, że są jeszcze bardziej miękkie i naturalne, a potem się okazuje, że jeszcze się zmieniają opadają i miękną. Całość do roku trwa. Napewno okażesz się jedną z tych która wybrała super rozmiar docelowy i będzie super, zobaczysz. A co w ogóle masz za implanty i do jakich rozmiarów ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
gośćJustyna i super, że jesteś zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
gośćangela jak dzisiejszy dzień minął ? boli jeszcze ? kurcze zaczynam sie stresować jak pomyślę o tej operacji i bólu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Kasia2191 podeślesz mi twoje fotki ? nita82@poczta.onet.pl mam nadzieje ze tez mi wejdzie conajminiej 270ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Kasia czy i ja mogę prosić o fotki? j.ant@wp.pl Justyna no to super, że nikt się nie skapnął ja teraz duże gąbczaste staniki noszę mega wyprostowana chodzę aby duże sie teraz wydawały :P Angela jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Angela, Podeślij proszę swoje fotki - vi_ki@interia.pl Justyna, Jeśli są aktualne to też poproszę - na poprzednie napatrzeć się nie mogę :) W czwartek mam konsultację przed operacją 31.08 i chcę dowiedzieć się o rozmiar większe niż 325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
gośćpaola - nie ma co sie bać i niepotrzebnie stresować! nie myśl o tym - będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
Marcela28 ja czekam pół roku na operację bo tylko taki termin mi odpowiadał i teraz gdy już jest tak blisko zastanawiam się po co ja to robię , ale wiem że żałowałabym gdybym zrezygnowała. Z jednej strony chce żeby był już ten dzień, a z drugiej boję się. vi_ki gdzie będziesz operowana? Ja parę dni przed Tobą idę na stół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
CZeść dziewczyny ja już jutro ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Anna no zazdroszczę no ;-) trzymaj sie kochana i jak będziesz mogła pisz nam tu jak tam u Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Paola, W Warszawie u dr. Charazińskiego. A Ty w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
104 Daisy dam znac jak sie ogarnę mam te same implanty co ty Motiva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna tym bardziej jestem ciekawa ;-) i nieśmiało poproszę Cię o fotki zaś później jak już będziesz mogła ;-) a o której jutro idziesz na stół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
o 8ej rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej z rana ;-) będę myślała o tobie i będę przesyłać pozytywną energię :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Daisy dzieki napisz do mnie maila zebym miala do ciebie maila bo moze ci na maila wysle informacje bo nie zawsze przez tel udaje mi sie na forum wejsc nita82@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, faktycznie, nam kobietom nigdy się nie dogodzi, jedne płaczą, że za duże, drugie że za małe.. :D dziewczyny, poczekajcie do końca całej rekonwalescencji i wtedy dopiero oceniajcie swoje biusty. bardzo duże znaczenie ma nasza psychika. jestesmy przyzwyczajone do swoich starych piersi, dlatego trudno nam się przestawić na nowe. no a druga sprawa, że musi minąć sporo czasu, zanim zobaczymy efekt końcowy. dlatego uszy do góry i nie łamiemy sie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepetitprincesse hahahah no co prawda to prawda ale ciiii :P bo się wyda że my kobiety tak mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
vi_ki ja w żarkach będę operowana :) Anna trzymam kciuki, jutro o tej porze będzie już po wszystkim. Fajnie, że o 8 rano bo nie będziesz tyle czekać i się stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
lepetitprincesse dobrze mówi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Anna nie martw się . Ja się okropnie bałam a później przestałam o tym.myslec i nie było tak źle . Dziś 2 tygodnie po zabiegu o czuje się fantastycznie. Czasami boli a poza tym super . Dziewczyny musze coś kupić na blizny Poleccie konkretna firmę i co używacie ? Co macie sprawdzone. bo nie wiem co kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia abc
iwona 83 mam 275ml okrągłe HP ,ważę 56 kg i mam 167 cm wzrostu. Z tym,ze jak mam maleńka klatke piersiową i zero tkanki tłuszczowej w górnych partiach ciała. Na samym poczatku ustaliliśmy z lekarzem 300ml ale przed operacja ,mierzył mnie jeszcze raz i stwierdził ,że jego zdaniem 275 i ja też byłam za tym. Teraz dziękuję Bogu ,że nie wziełam tych wiekszych ,wyglądałabym jak Lolo Ferrari!!! Mam nadzieje ze efekt koncowy bedzie zupełnie inny ,teraz sterczą jak szalone,w ogóle mi sie to nie podoba i są twarde jak skała. Troche sie martwie bo jedna już mięknie ,druga nic. Miałyście tak dziewczyny? Dołączam się do pytania Justyny....jakie maści na blizny używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
podobno żeby stosować cos na blizny rana musi być dobrze zagojona, ja jestem ponad miesiąc po i mam tylko natłuszczać a po 6 tygodniach maść na blizny, czyli od poniedziałku mój lekarz zaleca Alpena, w poniedziałek mam kontrole to pewnie mi powie co i jak. gość abc nie martw się aktualnym wyglądem ja też miałam takie "rożki" i dopiero teraz zaczynają się zaokrąglać na dole i pewnie jeszcze się będą zmieniać, musimy być cierpliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia abc
gośćRudi tak? uch...to pocieszające bo już myslałam,że te ,,różki" zostaną :/ strasznie mi się to nie podoba ,jak gdzies ide to mam wrazenie ,że najpierw idą cycki ,pózniej długo długo nic a potem ja :) jakie miałaś zastosowane implanty,jeżeli mogę spytac? Po jakim czasie odkleiłas opatrunki z blizn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Już kupiłam plastry na blizny podobno najlepsze. W dzień mam nosic, a na noc bez plastrów Oczywiście lekarz Wam powie kiedy zacząć stosować środki na blizny na wizytach kontrolnych Ja mogę stosować od dziś a zabieg miałam 2 sierpnia Zobaczcie dziewczyny jak to jest , bo mi za to podoba się że są takie sterczące, jednak ja mam wyjątkowo bo moje już są miękkie Jednak giną moje piersi pod ubraniami i żałuje że nie wziełąm większych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
Justyna sterczące a rożki lub "dzioby" jak to pisały inne dziewczyny to chyba różnica ;) najważniejsze że robią się miękkie i kształt poprawia się na korzyść :) ja miałam szwy rozpuszczalne i po 2 dniach w klinice mi zmienili a potem codziennie przez 2 tygodnie obmywałam oktaseptem, smarowałam maścią baneocin, przykładałam jałowy gazik i przyklejałam plaster. na kontroli po 2 tygodniach już miałam zdjęty opatrunek na stałe i od tego czasu natłuszczam całe piersi olejkiem 2-3 raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×