Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
mam mentory 375 wysoki profil 2 rok po zabiegu piersi sa miekkie a rozmiar mam 70 f zalezy jakie sa naturalne piersi wiem ze dziewczyny z takimi wkladkami jak ja osiagaja mniejszy albo wiekszy rozmiar. wszystko zalezy od tego co bylo przed operacja. jesli bym miala kiedykolwiek zrobic zabieg raz jeszcze bez wahania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
Hej dziewczyny. Kilkanaście lat zastanawiania się,męczenia ze stanikami wypchanymi gąbką i w końcu zdecydowałam się na zabieg. Ogolnie czekałam 2 lata,robię w klinice dr Szczyta. Bedzie mi robił dr Potocki. Termin 19 września. Zestem osrana,ale zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
Nurtuje mnie jedna rzecz. Na usg wyszly mi torbiele w cyckach. Lekarz,który robił usg powiedział że nie mają znaczenia. A ja sie zastanawiam czy na pewno? Byłoby kiepsko,gdyby sie jedna okazało to przeszkodą,gdy jestem ciut od spełnienia marzenia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
Derbinka nie rozmawiałam. Jadę za tydzień,mam już wszystkie wyniki,niech dokładnie to sobie przejrzy. Mam nadzieję,że małe torbiele nie są przeciwwskazaniem do zabiegu :-/ Lipa będzie jak wrócę z kwitkiem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
tw10290 ja mam już zabieg za tydzień,19 wrz. Nie kazali mi wcześniej z wynikami przyjeżdżać. Jak z wynikami jest coś nie tak,to wracasz z kwitkiem do domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
Dziękuję :-* Dam znać po wizycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
Dzięki :-* Dam znac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
Dzięki :-* Dam znać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzi89
Ja mam zabieg 21 września. Wybrałam implanty mentor 325ml. Bardzo się stresuje. Nawet mam koszmary w nocy. Czasami się zastanawiam czy się jeszcze nie wycofać. Dziewczyny, które są już po: jak radziłyście sobie ze stresem przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia - będzie dobrze. Ja tez sie obawiałam swoich wyników ale okazało sie ze wszystko jest w porządku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Za miesiąc mam mieć operacje. Byłam już dwa razy na wizycie u mojej pani doktor. Na pierwszej zaproponowano mi 275 cc wysoki profil i doktor powiedziała ze maksymalnie może włożyć mi 300 cc, ponieważ jestem drobna osobą mam 164cm wzrostu ważę 53kg. i mam wąską klatkę piersiowa(72cm pod piersiami). Większe implanty będą mi wychodziły pod pachami. Na drugiej uzgodniłyśmy ze wezmę 300 cc. Chce mieć ładne pełne piersi ale nie za duże takie małe C mi wystarczy. Moje obecne piersi są rozmiaru zero niestety nigdy nie miałam pełnej miseczki A , a po wykarmieniu dwójki dzieci to już nic nie mam. Proszę doradźcie mi czy 300 cc wysoki profil będą małym/średnim C ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy byłyście intubowane podczas operacji ? Ja cholernie boje sie tego ze maszyna ma oddychać za mnie ;/ i ze rurki nie wprowadza na czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngie
Mam pytanie: co oznacza cc przy rozmiarze implantu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngela
Mam pytanie do dziewczyn które sa już po operacji: czy którąś z Was bolała jedna pierś bardziej? Jestem 4 dni po zabiegu i od samego początku prawa pierś boli mnie bardziej, a właściwie to bardziej z boku piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćAngela, wiadomo, że po operacji jest się obolałą (na szczęście już zdążyłam o tym zapomnieć), ale jeśli coś budzi Twój niepokój to zgłoś się do swojego lekarza prowadzącego. Na pewno na spokojnie wyjaśni Ci co jest "normalne" tuż po operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no na pewno lekarz powie co i jak :) nie bać się pytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
Hej. Dziewczyny napisałam w Biustowym Pojednaniu bo tu ciągle sie coś cięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
gośćAngela ja mam to samo. Lewa w ogole nic nie boli a prawą czuję. Lekarz powiedział że nie ma powodów do niepokoju. Tak czasem jest ze jedna boli bardziej. W sumie to nie ból tylko takie pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak lekarz uspokoił, to nic tylko się cieszyć :) teraz jesień, zimę można przetrzymać, a na lato - nowa jakość plażowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
ŚlicznotkaNR1 dokładnie :-) w koncu bez gąbczastej góry,ktora schła cały dzień! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90kasia
Hej :) czy któraś z Was miała po operacji większa jedna pierś? Ja mam prawa dużo większa od lewej. Przed operacja tez miałam asymetrie ale nie tak duza. Lekarz mówi ze to się z czasem wyrówna. Czy któraś z Was tak miała i po jakim czasie się wyrównało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
hmm a miałaś dwa różne implanty? może to jednak opuchlizna jeszcze Ci nie zeszła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90kasia
Miałam takie same implanty. Jestem dwa tygodnie po zabiegu i lekarz twierdzi ze to opuchlizna. Jestem tylko ciekawa jak to wyglądało u innych i po jakim czasie się wyrównały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altaga
Eolka a miałaś zakładane implanty tej samej wielkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi tylko naturalne reszta to ohyda. Również dziewczyna która takie coś robi ma pusto w głowie i pozbawiona jest uczuć dla chłopaka typowa egoistka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11 - s********j stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×