Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
Czy startujesz w miss polania z gołymi cyckami i wtedy je porównują wielkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aba
Hej Dziewczyny! Mam problem, zamówiłam biustonosz kompresyjny z lipoelastic pl active variant ( https://eshop.lipoelastic.pl/produkty/biustonosze-kompresyjne/pi-active-variant ) Po wyciągnięciu i zobaczeniu go okazało się ze jest za mały( nie był nawet mierzony) Po otwarciu nie podlega on wymianie ani zwrotowi. Zapłaciłam za niego wraz z przesyłka 214zl chciałabym go sprzedac za 160zl.Może któras z Was byłaby zainteresowana kupnem go a przy okazji uratowaniu mnie z opresji ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aba
Hej Dziewczyny! Mam problem, zamówiłam biustonosz kompresyjny z lipoelastic pl active variant ( https://eshop.lipoelastic.pl/produkty/biustonosze-kompresyjne/pi-active-variant ) Po wyciągnięciu i zobaczeniu go okazało się ze jest za mały( nie był nawet mierzony) Po otwarciu nie podlega on wymianie ani zwrotowi. Zapłaciłam za niego wraz z przesyłka 214zl chciałabym go sprzedac za 160zl.Może któras z Was byłaby zainteresowana kupnem go a przy okazji uratowaniu mnie z opresji ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 430polytech
Hej dziewczyny :) Śledzę to forum juz od jakiegos czasu i postanowiłam w koncu napisać :) Jestem po op 10.10. Implant 430ml polytech okrągłe, szerokość 11,5 projekcja 5.9 - chciałam mieć sterczące i widocznie piersi :) moj doktor zaproponował mi 380 lub 430, wybrałam 430 i oczywiście sama wybrałam implant okrągły. Moja wyjsciowka to było 75B w kształcie łezki, płaska klata aż tu nagle leżakowały cyc :p. Mam 174 wzrostu i waga między 58-59. Dzisiaj czuje sie juz coraz lepiej i z dnia na dzień widze różnice w samopoczuciu. Piersi widziałam tylko z góry przy zmianie opatrunków. Dziwie sie bardzo ponieważ większość z was sama zmienia opatrunki - u mnie nie ma o tym mowy, mam wizyty w klinice. Pobyt po operacji trwał 3 doby i przez ten cały czas miałam dreny. Lekarz mówił, ze nie leci mi z nich dużo. Dziennie miałam Ok 40ml płynu z krwią. A 3 doby to norma w mojej klinice. Operowana byłam u Sirka w Bielsku Białej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 430polyech
Hej dziewczyny :) Śledzę to forum juz od jakiegos czasu i postanowiłam w koncu napisać :) Jestem po op 10.10. Implant 430ml polytech okrągłe, szerokość 11,5 projekcja 5.9 - chciałam mieć sterczące i widocznie piersi :) moj doktor zaproponował mi 380 lub 430, wybrałam 430 i oczywiście sama wybrałam implant okrągły. Moja wyjsciowka to było 75B w kształcie łezki, płaska klata aż tu nagle leżakowały cyc :p. Mam 174 wzrostu i waga między 58-59. Dzisiaj czuje sie juz coraz lepiej i z dnia na dzień widze różnice w samopoczuciu. Piersi widziałam tylko z góry przy zmianie opatrunków. Dziwie sie bardzo ponieważ większość z was sama zmienia opatrunki - u mnie nie ma o tym mowy, mam wizyty w klinice. Pobyt po operacji trwał 3 doby i przez ten cały czas miałam dreny. Lekarz mówił, ze nie leci mi z nich dużo. Dziennie miałam Ok 40ml płynu z krwią. A 3 doby to norma w mojej klinice. Operowana byłam u Sirka w Bielsku Białej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkc
Hej dziewczyny :) Śledzę to forum juz od jakiegos czasu i postanowiłam w koncu napisać :) Jestem po op 10.10. Implant 430ml polytech okrągłe, szerokość 11,5 projekcja 5.9 - chciałam mieć sterczące i widocznie piersi :) moj doktor zaproponował mi 380 lub 430, wybrałam 430 i oczywiście sama wybrałam implant okrągły. Moja wyjsciowka to było 75B w kształcie łezki, płaska klata aż tu nagle leżakowały cyc :p. Mam 174 wzrostu i waga między 58-59. Dzisiaj czuje sie juz coraz lepiej i z dnia na dzień widze różnice w samopoczuciu. Piersi widziałam tylko z góry przy zmianie opatrunków. Dziwie sie bardzo ponieważ większość z was sama zmienia opatrunki - u mnie nie ma o tym mowy, mam wizyty w klinice. Pobyt po operacji trwał 3 doby i przez ten cały czas miałam dreny. Lekarz mówił, ze nie leci mi z nich dużo. Dziennie miałam Ok 40ml płynu z krwią. A 3 doby to norma w mojej klinice. Operowana byłam u Sirka w Bielsku Białej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Dziewczyny ja jestem już rok po powiekszaniu 450 w jednej 425 druga piers ze względu na asymetrie rozmiar jaki noszę to 65 G ale szczerze to teraz żałuję że nie zrobilam większych ponieważ nie wyglądają na duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda ma inne cyce i obwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, obserwuję forum już jakiś czas. Jestem umówiona na operację u dr świątkiewicza w Bydgoszczy dopiero na początek czerwca :(. Szkoda, bo miałam nadzieję na styczeń i mocno się rozczarowałam (długie terminy - dobry chirurg mam nadzieję). Jestem bardzo zadowolona, ponieważ nie mówiąc lekarzowi o moich preferencjiach, dobral mi idealne implanty. Bardzo boję się dużych, okrągłych implantow. Przejrzałam tysiące zdjęć głównie z zagranicznych klinik, gdzie mogłam porównać, jaki biust mi odpowiada i zawsze trafiłam na teardrop (łza, anatomiczne). Lubię jędrne, sterczace i średniej wielkośc****ersi, bez efektu push up. Dziwi mnie, że większość kobiet na tym forum doradza, aby wziąć większe. Mnie nie przekonuje to, że jak robić to konkretnie. Wiadomo każdy ma inny cel jaki pragnie osiągnąć. Jestem wysoka 173cm i dość szczupła 57kg. Mam małe A, marzę o pełnym sterczacym B, ewentualnie małym C-absolutnie nie większe. U innych mi się podoba jednak znam siebie i wiem, że byłby to dla mnie dyskomfort. Będę miała implanty anatomiczne, wysoki profil, 315ml z powłoką, firmy polytech. Drogie forumowiczi, czy któraś z was miała u dr robione piersi? Zastanawia mnie, czy Dr stosuje jeszcze dreny? Ciekawi mnie również fakt, czy bezpośrednio przed operacja można jeszcze dokonać jakiś zmian zw z wielkością implantu. Zastanawia mnie bo mam jedną pierś leciutko większą i nie wiem czy nie poprosić o wyrównanie. Chociaż z drugiej stron nie sądzę żeby była jakaś znaczna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12ala
Witam, czy znacie moze lekarza w Pl ktory jest specjalista od robienia duzych piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to każdy lekarz zrobi Ci duży biust jeżeli będziesz tylko chciała:) także bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest jakiś dobry sposób? bo w sumie dla mnie to nowość, ja mam implanty i jestem bardzo zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem piata dobe po operacji powiekszenia piersi. 325cc mentor pod miesien. Bol juz z znikomy, jednak dzis przy ubieraniu sie I wkladaniu bluzy chyba zbyt mocno podnioslam lewa reke do gory I poczulam w piersi pod pacha cos w rodzaju g***townego naciagniecia, silnego pieczenia, ktore czesciowo utrzymuje sie do teraz... jak sie okazuje po kilku godzinach mam w tym miejscu siniaka. Dzwonilam juz z tym do kliniki I powiedziano mi ze mam sie zaczac niepokoic dopiero wtedy gdybym dostala wyskokiej goraczki (ponad 39stopni) czy ktoras z Was spotkala sie z podobna sytuacja ? Z takim jakby naciagnieciem miesnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altaga
Do gosc, jestem juz 1,5 miesiąca po operacji i juz kilka razy zdążyło mi sie tak naciągnąć mięsień. Jakieś dwa tyg po zabiegu za dużo dzwignelam na zakupach, jakieś 2-3 kilo. Potem 3 dni mnie bardzo bolało i dopiero jak się położyłam do łóżka na pół dnia to przeszło. Trzeba uważać na siebie. Gorączki nie miałam ani siniaków. Na tym wątku mało osób pisze. Więcej osób jest na wątku "Jestem po zabiegu powiększenia piersi" tam zaglądnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Altaga nie powinnaś dzwigać - wręcz powinnaś uważać na siebie:) no ale czesto człowiekowi wydaje się ze jest już ok a jednak nie jest do końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, tylko u niektórych kobitek dłużej a u niektórych krócej. także różnie z tym bywa...nie ma jednej zasady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deliszysss
Sprzedam biustonosz pooperacyjny kompresujący z pasem stabilizującym marki mainat, zakupiony w klinice za 320 zł. Gratis pończochy profilaktyczne przeciwzakrzepowe. Cena 150 zł. Zdjecia prv. daga2000@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karikari86
Hej Kobietki, mam pytanie do tych, ktore robily druga operacje bo przy pierwszej okazalo sie, ze to jeszcze nie TO ;). Napiszcie prosze jak sie czulyscie, jak wrazenia po drugim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karikari86
niestety nie moglam miec od razu za duzych. Teraz mam 400 ml a przy mojej szerokiej klatce nie ma takiego efektu jak powinien byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślę ze jest sporo chętnych dziewczyn które będą w stanie pomóc w kwestii wyboru lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślę ze jest sporo chętnych dziewczyn które będą w stanie pomóc w kwestii wyboru lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno któraś z dziewczyn pomoże - myślę ze jest wiele tutaj dziewczyn chętnych do pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny jak bardzo zmieniły się wasze piersi po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgoscA
Cześć dziewczyny jak bardzo zmieniły się wasze piersi po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela94
Cześć dziewczyny jak bardzo zmieniły się wasze piersi po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Jestem 9 dobę po zabiegu lifting z implantem 320 dostałam bezszwowa bieliznę zaraz po zabiegu i zamówiłam od razu na potem specjalny biustonosz w którym będę chodziła do okolo 2 miesięcy po. Ta bezszwowa bielizna nic nie trzyma i bardzo ciazyly mi obrzekniete piersi więc po tygodniu założyłam ten drugi który bardziej ściskal i utrzymywał je stabilnie. Nie bolało mnie jakoś specjalnie ale wieczorem zauważyłam ze przesiakl mi opatrunek czego wcześniej nie było. Rane przemywam octeniseptem i smarowalam alantanem maść nie wiem czy dobrze .Lewa wygląda super prawa natomiast boli bardziej i rana tez wyglada dużo gorzej .Jest możliwie że goja się nierówno? Miałyście podobnie? Czy mam się martwić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×