Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość kasiejka_lodz
Hej dziewczynki doradźcie z tym rozmiarem wyjściowe AA czyli bardzo małe, po 2 karmieniach i zrzuceniu wagi. Propozycja allergan TSX 340 ml bądź 375 ml. Muszę do poniedziałku podjąć decyzje chciałabym osiągnąć ładne D bo jestem wysoka mam 170 cm ale szczupła 54 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Kasiejka na D wybierz 340, na wieksze bedzie 375

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelaS
Kasiejka_lodz_ Ja mam wszczepione Allergan 410MX (325 g). Przed operacja moje wymiary to 73 pod biustem/82 w. Teraz w trzeciej dobie mam 90cm w biuście, ale piersi są jeszcze opuchnięte, wiec pewnie o 1-2 cm wymiar mi spadnie. Stanik pooperacyjny ma rozmiar 75C, ale ja oceniam biust na D. Dodam, że mam 165 cm wzrostu i jestem razem szczupła na gorze, ale mam szerokie biodra, duża pupę i uda (59kg) i ten niwy biust wcale nie jest za duży. Porównaj projekcje implantów moich i Tych zaproponowanych przez Twojego lekarza i moze będziesz w stanie jakoś przeliczyć ile Tobie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
HelaS wyszlo Ci tylko 90cm z projekcją 5,7, powiekszyla Ci TAKA PROJEKCJA piersi o niecale 8cm w obwodzie ??? ja majac implant 260 z projekcja 5,3 mam 88cm juz bez opuchlizny (z opuchlizna mialam 92/93cm) przed operacja w piersiach mialam 75cm a pod mialam 72cm (czyli zero)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_luczak
Rosa87 byłam dziś w klinice rozmawiałam z dr. bo się tak spotkaliśmy nie na wizycie i mowil żebym brała większe bo 99% kobiet które maja wybór i biorą mniejsze po pół roku przychodzą i mówią:" dlaczego pana nie słuchałam są teraz małe " mówi ze przez pierwsze pół roku bedą wydawać się większe z racji opuchlizny a pózniej zmaleją trochę. Mówi ze jak już robię to takie żebym pózniej nie żałowała ze za małe ... A ja nie umiem tego sobie wyobrazi i dlatego proszę was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Kasiejka ja mialam wybor i wzielam mniejsze jestem mega zadowolona :) sa boskie :) trzeba bylo powiedziec mu zeby dal Ci na przymierke :) albo zrob sobie woreczki z woda czy ryzem dla sprawdzenia jakie wyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30wiktoria, nie oglądaj takich programów bo się nakręcasz, jak lekarz Ci powiedział, że masz czekać, to czekaj ;)masuj i sprawdzaj, kontroluj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Hela S projekcja twoich to 5,7 czyli tyle ile ma moje 375 ml dokładnie taka sama. Faktycznie dziwne żeby tak mało cm poszło ci w biuście ale skoro mierzyłas to widocznie tak musi być, uważasz nie nie są przesadzone??? Rosa 87 ... Czyli startowałeś podobnie jak jak ja mam 3 cm więcej w obwodzie ale w biuście raptem może 77 cm czyli tez zero niestety. I u Ciebie sporo poszły...a jak patrzysz na swoje to wydają się duże czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelaS
Rosa87 _ to mnie zmartwiłaś, że u Ciebie po opuchliźnie ubyło aż 4 cm. Przypomniało mi się, że mój wyjściowy obwód (82) był mierzony w lekkim pochyleniu, jak teraz zmierzyłam w ten sposób piersi po operacji to wychodzi 92 cm. Ale nadal w porównaniu do Ciebie mi przybyło mniej w obwodzie. Ciekawe jak to będzie wyglądało za kilka tygodni- bo podobają mi sie takie jakie są. Ja w każdym razie wybrałam większe (lekarz proponował jeszcze 290g).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no pewnie się ułożą i zmiekną wiec w obwodzie moze ciut ubyć...ale nie są to diametralne ubytki także nie powinnaś się martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Powiem Wam , ze już nie rozumiem jak to jest z tymi rozmiarami... Ta sama projekcja i rożne rozmiary po wychodzą... Jak to możliwe...czyli tak naprawdę nigdy nie jest sie pewnym ostatecznego wyboru.to jak mozna w miarę dopasować do siebie ten rozmiar implantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa87
Helas ja mialam mocna opuchlizne po bokach bo mialam wieksza blizne niz normalnie stad pewnie wiecej jej zeszlo ... od dwoch tygodni nic sie juz nie zmienia po zejsciu opuchlizny i nie mierzylam na pochyleniu a normalnie Kasiejka_lodz jak patrze na swoje sa swietne :) nie za duze nie za male ... mam pelne C ... w ubraniu nawet luznym widac ze sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Rosa87 czyli obstawiasz ze te 375 ml z projekcja 5,7 mogą byc przegięciem.? Kurczę dawno nie miałam takiego dylematy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
375 moze to byc blizej E niemniej moge sie mylic :) jesli lekarz mowi ze spokojnie mozesz wlozyc 375 wymiarem implantu czyli nie bedzie za duzy i zmiesci sie to wkladaj 375 :) mi lekarka dala do zrozumienia ze bedzie lepiej jak wlozymy 260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
a no i ja mam anatomiczne a Ty bedziesz miec okragle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_luczak
Tak ja mam mieć okrągłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zawsze bierzcie wieksze mowie z doswiadczenia zdecydowalam sie na wieksze 375 okragle i teraz po dwoch latach jak sie ulozyly opuchlizna zeszla to zaluje ze nie wzielam jeszcze wiekszych apetyt rosnie w miare jedzenia mam okragle a wygladaja naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hela u mnie różnica była bardzo malutka, nigdy jej nie dostrzegałam, ale jak zaczęłam analizować zdjęcia przed zabiegiem to ją zauważyłam. Moim zdaniem to lekarz powinien mi o tym powiedzieć, że jest nie duża różnica i nie da się z tym nic zrobić. Twój z tego co piszesz poinformował Cię o tym. Beti48 Ja również ma 325 okrągłe mentory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa opuściła już forum :( wielka szkoda jak nie będzie się już udzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzilo mi Rosa o WIELKIE tylko o to ze jesli juz lekarz proponuje miedzy 375 a 400 to lepiej wziasc te wieksze mowie z doswiadczenia a o to chodzi na forum to raz a dwa sam zabieg to ingerencja i nie jest raczej czyms bezpiecznym jak przeklucie uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
Eolka samolotem możesz latać choćby następnego dnia tak mi moją dr powiedziała bi ja latam wiec pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajusta
Cześć dziewczyny . Także zdecydowałam się na operację . Jestem bardzo podekscytowana :) Termin mam u Dr. Sliwińskiego (Szczecin) na początku sierpnia . Mam 166 , waże około 53 kg ,mój rozmiar to A, chciałabym powiększyć do rozmiaru C . Na konsultacji lekarz doradził rozmiar C lub C/D . Powiedział, ze w trakcie operacji dobierze odpowiedni rozmiar do sylwetki, wysoki profil lub bardzo wysoki między 300 a 400 ml - okrągłe silikony. Mam także jedną pierś mniejszą, dr powiedział że można włożyć dwa różne, ale mi akurat to nie przeszkadza.W sumie stresowała mnie trochę ta wizyta , czekałam 10 lat :) dlatego oglądałam implanty, ale nawet nie wiem, jak będzie wyglądał rozmiar w rozumieniu Pana dr, tzn. nie umiem sobie tego wyobrazić. Trochę się martwię , zeby mi za dużych nie zrobił . Wiem po znajomych , że jednak duże trochę opadaja po kilku latach.Nie wiem, czy omówić to jeszcze raz na konsultacji , czy w dniu operacji. Znam kilka osób po operacji i dziewczyny nie nastawiajcie się na jakiś straszny ból, bo każdy przechodzi inaczej, na youtube są filmiki dziewczyn jak przechodzą operację i naprawdę nie ma co się sugerować innymi . Ja na przykład wiem po sobie, że to zależy od mojego nastawienia :) Głowy do góry, ja też się trzęse na samą myśl, ale na pewno będzie super :) Moze któraś z Was ma operację na początku sierpnia ... mozecie pisać na maila diamanteshop@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jednej piersi dwa różne implanty? A nie można jednego większego? Oglądałam program gdzie kobieta miała 3 lub4 implanty w jednej piersi i źle się to skończylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiejka lodz czyli doktor dobral Ci bardzo wysoki profil ja mam ten niższy inpleo 360 390 i powiem Ci ze tylko plus 9 cm mi przybyło w piersiach .. mało bardzo mało teraz splace kredyt i zbieram na kolejną powoli operację za parę lat chce 450 i w tedy będę miała swoje cyce :)) Kupuję biustonosze na rozmiar D albo C ale moim zdaniem ja mam teraz jak opuchlizna zeszła C .. są twarde bo mam silikony jak idę nie ruszają się nawet jak skacze porażka dosłownie mój facet mówi że czuje ze sa nienaturalne i wolał mnie z naturalnymi ale nic nie poradzę Nat się razem biorę 430 460 profil wysoki poziombo ten najwyższy odradzil mi doktor mówił że bd sztucznie wyglądać i będą sterczec mocno te piersi więc mówię szczezrze jak doktor chce Ci włożyć większe nawet się nie zastanawiaj i nie słuchaj innych ze bedzie wyglądać sztucznie bo moje aż za bardzo naturalnie wyglądają chciała bym nawet wraz żeby sztucznie wyglądały fakt są idealne w wyglądzie jak by grejfruta przekroić i przyłożyć bo takie miałam przed operacją ale ja chcę większych :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
gość dr. Wybrał mi bardzo wysoki profil chyba najwyższy w allergan bo to są TSX czyli przy 340 ml projekcja 5,5 szerokość 11,25 cmale za to są z silikonu i powłoki ultra soft czyli bedą ponoć dawały uczucie bardzo miękkich ale to będę Ci mogła powiedzieć po zabiegu... Zastanawiałam się tylko nad rozmiarem bo myśle ze te większe 375 ml z projekcja 5,7 szerokość 11,5 mogą być już duże bardzo jestem szczupła a nie chce efektu przyklejenia. Pod biustem 73 cm waga 53 kg wzrost 170 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zrozumiałam, że Rosa opuściła nasze forum? tak juz na stale? :( szkoda, bo wnosila duzo merytoryki do dyskusji ;) ale dobrze przyjamniej, ze widze sporo nowych twarzy! tzn w tym przypadku raczej nowych nicków ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka A ja wlasnie dzisiaj o 18 klade sie na stol, cale zycie na to czekalam, boje sie jak cholera, nie bolu, bo przerabialam to po trzech cesarkach i dalam rade, boeje sie powiklan tych wczesnych i tych poznych, boje sie jak sobie poradze w pracy i w domu, mam dziecko male z porazeniem mozgowym, mieszkam za granica, nie mam bliskich do pomocy, jedynie maz ale on tez pracuje. wiem ze nie nalezy podnosic dziecka do 2-3 miesiecy po zabiegu, ona ma 5 lat, nie chodzi samodzielnie, kurcze jak to bedzie? No i w sobote mam samolot, ale dr powiedzial ze mozna latac zaraz po operacji. Kochane trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×