Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćelmo
Ojeju zuzza jak sie ciesze ze sie odezwalas.super ze masz ladny biust teraz.as I dochodz do siebie szybciutko kochana.a ja mam dostac antybiotyki do domu.a jak sie teraz czujesz.chodzisz czy lezysz caly czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
elleni1 To mnie zaskoczylas.. No nic bedzie musial lekarz kombinowac cos z tym co mam ;) dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Dzięki dziewczyny za wsparcie. My tutaj to jak wielka cycata rodzina. W sumie to od wielu lat było to moje marzenie ale nigdy nie sadzilam ze się spełni. Zawsze tylko o tym myslalam. Dzięki wam dziewczyny się zdecydowałam. Jutro o 11 wyruszam w trasę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena trzymam kciuki bądź dzielna ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka odezwij się po. Trzymam kciuki. Kamila tez miałam być na 9 i operacje mialam o 13. Trzymam kciuki i daj znac. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
zuza bardzo sie ciesze, ze juz jestes po ! teraz oby jak najszybciej szybko sie goiło, oszczędzaj się, trzymam kciuki, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość marzena ja nawet nie wiedziałam że to tak łatwo dostępne jest ! nieźle, co ? żeby nie moja koleżanka która robiła w zeszłym roku to bym była dalej ze swoimi pryszczami ;) pamiętam, że jeszcze byłam na andrzejkach w restauracji i tak rozmawiałysmy sobie z przyjaciółką że może za kilka lat bym zrobiła sobie piersi, a tu proszę .... w listopadzie wpadł mi pomysł do głowy, a w marcu leżałam już na stole operacyjnym więc wystarczyły 4 miesiące :P długo nie zastanawiałam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena wiem ze mi dobrze gadać bo jestem juz po ,ale spokojnie . Wsadza zaszyja bedzie dobrze . O ktorej masz jutro ??Bede myslec o Tobie ,nie martw się dostaniesz przeciw bolowe w kroplowce.Zreszta stałas przy operacjach to masz juz pewne doświadczenie,ja pojecia nie mialam jak to wygląda wiec szłam w ciemno totalnie nie mając pojęcia . Jakie wybralas implanty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Leniaa .Oszczedzam sie, uwazam jak moge i nic nie dotykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Marzenka trzymaj sie kochana.zobacz asi I zuzza juz po,I juz z nami sie pisza.ja tak sobie tlumacze ze gdyby to bylo takie straszne to by dzewczyny szybko tutaj na forum nie wracale.tylko sie boje ze moje cialo I moja psychyka dosntana szok termiczny.Cale zycie bez biustu a ty buuuuuumm.hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Mam na imię Kasia i mam 28 lat. Jeszcze rok temu ważyłam ponad 90 kilo przy wzroście 170. Tak wiem byłam grubasem Smile Jednak wyjechałam do Anglii i tam poznałam fajnego faceta ale wstydziłam się z nim iść do łóżka choć on chciał. Spotykaliśmy się już dość długo i on cały czas naciskał a ja cały czas zwlekałam. Chciałam szybko schudnąć. Poprosiłam koleżankę o pomoc. Poleciła Mi African Mango. Naturalny Suplement diety który wtedy robił furorę w Anglii. W dwa tygodnie schudłam 5 kilo. NIby nic ale przy mojej wadze zawsze coś Smile Po 3 miesiącach byłam o ponad 15 kilo szczuplejsza i dużo bardziej szczęśliwsza gdyż nie tylko nie wstydziłam się iść do łóżka z facetem ale jeszcze mogłam mieć prawie każdego. Każdej dziewczynie polecam African Mango. Zresztą Same Sprawdźcie Smile http://nplink.net/BOxuJOW8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczynki a mialam sie zapytac,czy powinno sie wszystko kupic przed operacja,chodzi mi o plastry przeciwbolowe,kremy,the plastry na blizny????nawet juz nie pamietam co style tego jest.ja bym prosila dzewczyny taka liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
GoscElmo ta zmiana tylko na plus. W koncu kobieco poczujemy sie. Marzy mi sie wyjść na basen, wyrzucic push-upy ;) Dobrze,ze Marzena ma u tego samego dr jutro operacje- bede miala informatora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Goścelmo ja mam zabieg w czwartek i nic nie mam ze sobą brać.Wszystko w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elmo .Plastry na blizny kupilam juz po operacji (tej pierwszej).jedynie cos do psikania kazali kupic ocanisept?Jakos tak sie nazywa i podkladac gazik pod stanik zeby plamek nie zostawial. Ale to nie odrazu. Odrazu po zabiegu to recepte na antybiotyk dali i na przeciwbolowe. Chyba ze chcesz w Polsce kupic te plastry czy masci na blizny to jak bedziesz juz w Polsce to podejdz do Apteki ,bo za granica pewnie duzo drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam zdecydowanie klinikę sankowskiego,ten pan na konsultacjach przytakiwał wszystkim moim bzdurnym oczekiwaniom,więc od razu się kapnełam,że chodzi o pieniądze,tylko to jest tam ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Witam wszystkie kobietki po operacji biustu. Dziś mija 3 tygodnie od kiedy miałam operacje wszystko ładnie się goi, mam tylko kilka pytań: jak szybko zaczęłyście prowadzić auto, po jakim czasie można podnosić już ręce do góry i jak z podnoszeniem ciężkich rzecz, oraz jak pielęgnowałyście swoje blizny? Ja puki co natłuszczam je alantanem plus,czy polecicie coś inneg? Kupiłam plastry sylikonowe ale zastanawiam się po jakim czasie można je zacząć stosować, dodam tylko że strupki już odpadły:) bardzo prosze bardziej doświadczone dziewczyny o pomoc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Jaaami u mnie w klinice beda wypisane recepte I sama bede musiala kupowac.AAA juz glowa I boli od tego myslenia.w sobote jeszcze duza impreza w domu.a tydzen po w samolot I bez moich ukochanych trzy tygodnie.bede napewno za nimi plakac w tej polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Marzenka odezwij sie jak bedzesz po.bardzo sie ciesze jak dzewczynki sie odzywaja po operacji.to znaczy ze wszystko dobrze.asi opowiadaj Tam w miare mozliwosci jak co dzennie sie czujesz.bo nie ktore dzewczyny niby dobrze a po tygodniu cos sie dzeje.a mi bardzo zalezy na tym zeby po dwoch tygodniach moc wziasc w samolot I wrocic do moich xxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBB
Do Melissam Ja już jestem miesiąc po . Możesz już stosować maść na blizny mawt 3 razy dziennie. Mi lekarz powiedział że plastry są dobre ,ale tylko gdy nie mamy możliwości smarować blizn w ciągu dnia. Nic nie zastąpi masowania blizn maścią. Chodzi o to by :-) je rozmiękczać i podstawa to masowanie . Ja zakupił am w klinice maść, ale tak naprawdę to może być Contratubex. Dźwigać nie możesz przez dwa m-ce nie więcej niż dwa kilo. Ręce po mały możesz podnosić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
O rany to już jutro. Całą noc się wierciłam, myślami byłam w klinice. Mój mąż też przeżywa, nie chce żebym robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo pierwsza nocka w domu za mna. Spałam na płasko żeby mnie na dodatek nie bolał kręgosłup. Ale w nocy mnie bolały te piersi i wzielam szybciej ketonal niż to miałam w rozpisce, po 20 min znów mogłam spać. Rano wszystko w porządku , ten pas ciśnie ale nie boli. Buźki Marzenka i kamilka jesteśmy z wami , to już dziś. Bądźcie dzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Joasia ja tez jutro,w nocy nie spałam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
U mnie chyba córka 8 miesięczna przezywa haha,bo pół nocy ostro płakała,koszmar,nic nie pomagało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
GośćBB a jak ze spaniem na boku?? Szczerze mówiąc piersi mnie już nie bolą ale boję się położyć na boku bo boje się że coś może się stać, a co do smarowania blizn, to czy maść natłuszczająca alantan plus może być? Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena. Odezwij sie jak tam sie czujesz. Napisz jak bedziesz mogla. Nie denerwuj sie ,spokojnie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Czesc dziewczyny. Mam pytanie do wszystkich juz po zabiegu. Dzis mija mi 3 tyg od operacji. Poza nadal gojacymi sie ranami na jednej piersi po plastyce nadal utrzymuje się twardość piersi. Niepokoi mnie i tu pojawia się pytanie do was czy gdy dotykacie piers to wyczuwacie implant? Na prawej piersi gdzie nie mialam robiobej plastyki czuje z zewnętrznej strony i z boku pod piersią implant. Wrażenie dottkania jakby miekkiej poduszki, woreczka z wodą. .. piers ta jest tez taka odretwiala jeszcze. Prosze ododppwiedzcie czy tez tak mialyscie? Czy to minie czy mam sie martwic? Mam anatomiczne wkladki i zaczynam panikowac a wozyta kontrolna dopiero za 8 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Dodam ze piers nie zmoenila ksztaltu ani wielkosci. Nie jest tez ciepla. Jednak przeraza mnie to wyczuwanie tej miekkiej konsystencji i nie jest to z pewnością sama piers. Prosze wypowiedzcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscBB a jaki stanik nosisz? Ja we wtorek bede miesiac po, ale u mnie jeszcze nie pogojone ;( polowy ubran nie moge nosic ;( i w czwartek lece na wakacje to moge zapomniec o plazy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość sylwia ja do dzisiaj tak mam. Jak dotykam pod spodem to jest inne wrażenie jak na górze, właśnie takie miękkie są piersi ale też odrętwiałe. Wydaje mi się, że tak powinno być bo wsadzając dużą wkładkę nie starcza na całą powierzchnię nam mięśnia dlatego pod spodem czujemy go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×