Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Przynajmniej naturalne. Ja wiem, że Ty plastik wolisz ;) Ale nie może być tak, że każdy obrazek dla Ciebie :D Podziel się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, ktos cos napisze a ja potem zastanawiam sie nad piatym znaczeniem. To jakas choroba juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ja poradze. Z jednej strony jakas zagadka, z drugiej pikantka wypowiedz lub fotka. Potrafisz motywowac i pobudzac na roznych plaszczyznach. Nie mozna sie nudzic. Wieczny wysilek umyslowy. Ale ja to lubie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz LK znęcać się nad słabszymi?:) Jedziesz do Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jadę do Szczecina. Lubię się znęcać nad silniejszymi ;) na ich życzenie :P x To miło Gospoś ;) Nie lubię nudy. Szybko się zapalam do nowych pomysłów. Część płonie już wiecznie. Inne szybko gasną :) W każdym razie nudno chyba nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy z tym Szczecinem? Nigdy nie bylem, co oczywiscie nie powinno dziwic. Kiedys mam nadzieję pojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kajak jest do odbioru w Szczecinie ;) Było tylko, że wystruga. O dostawie przezornie nie wspomniał :D Jak trzeba będzie tym przewiosłować to raczej zrezygnuję z nagrody. Zamachałabym się na śmierć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak z droga wodna ze szczecina do Ciebie. Odra a potem? Cholera wie. No chyba ze morzem ale nie wiem czy bylabys solidnym obciazeniem na morskie fale ale raczej nie. No a w ogole to nie wioslujesz, holowac by trzeba bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daj Pan spokój :D Same kłopoty z taką wygraną ;) Nawet się nie ośmielę sprawdzać drogi wodnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odra brdec, notec i warta .... to tak na poczatek i juz jestes w srodku polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa Sis do Ciebie to chyba bym rok płynęła z tego Szczecina :D x Na szczęście aż tak nie musiałabym się wysilać Kotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opłacić to na pewno nie :D Chyba, że mnie później przechowasz przez kolejny rok :D Aleście się uparli na mnie w tym kajaku dzisiaj no :P :D Proszę następnym razem lepszą nagrodę w konkursie ustanawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowia ze szczesliwych chwil ktore minely doceniamy dopiero po czasie i wiecznie oczekujemy ze bedzie lepiej. Lepiej cieszyc sie codziennoscia. Ja tam juz sie ciesze z jutra. Dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leżeć i sadło łapać a później 20 kilo nadwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurgot
Ufffff ..... Jeszcze 3 machnięcia dłutem i bedzie i bedzie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×