Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Zapchało się pomidorówką? :D A podobno tym się najeść nie sposób :P x Dowód? Ciekawe na co :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kierowca kojarzy mi się ze słynnym polskim hydraulikiem, którym we Francji straszono, etam, żigolo taki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juelz Ventura dobra dupa. Nie skusiłybyście się na kolorowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, na 90% to straszny d**ek ale popatrzeć na ten uśmiech miło ;) Czarny penis za to mnie nie kręci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej to tak wyglądać i łączyć jeszcze przymioty charakteru, czyli być chodzącym ideałem i być tak szufladkowanym ;) Całe szczęście ja nie mam takiego problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu taka wygolona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłeś, mówiłeś :P Już wiem dlaczego się Panom damskie imiona podobają :D Kojarzą się wam z seksbombami :D Ja wrednie napisze, że ma za małe cycki :D Ale podoba mi się jej wyraz twarzy ;) ładnie ją rozkosz maluje... No i oczywiście ten język w odpowiednim miejscu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż już miałem napisać że dziwne że takie małe. Ale fajna jest i tak, a wygolona tak jak lubię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Alina kojarzy mi się z "Tajemnicy Zielonej Pieczęci", postać negatywna. Widać ciągnie mnie do złych kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale była super kumpelą Konie mozna była z nią kraść :-) Pozdrawiam Cie jak tu zaglądasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo małe :D I tak nie wierzę w pochodzenie Twej lubości dla imienia Aliny ;) Ciekawe jakie jest pochodzenie tego imienia... Moje od męskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michalina? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Dr, skojarzenia z dzieciństwa są najsilniejsze. LK, pal 6 imię, nic nie znaczy ;) A zresztą wyobraź sobie inne imiona męskie gdyby przerobić na kobiece, to by była krzywda ;) Zawsze może być gorzej Moje byłoby wielką krzywdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×