Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

nie musisz sie zrywac z samego rana. moge ci dac tampony o.b. jeszcze gdzies powinny sie poniewierac. nieuzywane.. ani razu. zaoszczedzisz na wydatkach zwiazanych z miloscia 😴 nie jestem szkotka, ale lubie ich muzyke 😴 ide sobie.. ide.. zaraz nacieszysz sie cisza.. ciagle mi zamykaja bramki przed nosem.. nie zamierzam sie szarpac :P.. z odzwiernymi moze tez nie moga mnie sluchac????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️👄 Ledwo trafiłem (tak mnie dawno nie było) i to jeszcze o takiej porze, że nikogo już nie ma ...:( No ale pozdrowię chociaż Wszystkich i poczytam o czym było dzisiaj w Moteliku ...;) Zaznaczę też swoją obecność i w ten sposób 👄👄👄 Miłego wieczoru/nocy ...:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dziwnie ta całusy rozdałeś,skoro nikogo prócz mnie od wczoraj tu nie było.:-pMasz już luz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
To już tylko dwa bezpańskie zostały, bo zgarnełam jednego :) Oli zajrzał nawet 👄 I też z coś od siebie zostawię 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza 👄 Myślę,że te w locie rzucane nie są tak słodkie i stad nikt nie tęskni. PSuj :-p Nie marudź???A znasz powiedzenie Z jakim przystajesz takim się stajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mam nie rzucać wcale ?..ja ostatnio albo w locie, z doskoku albo w szpagacie itd.:( Może gdzieś, kiedyś, pojawi się jednak ktoś komu i takie posmakują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zgarnęłabm wszystkie Słoniku i schowała głębo, żeby mieć zawsze pod ręką jak będę "w potrzebie", ale że są 3 to od razu czuję, że wypada się podzielić z Hają i Fridą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co teraz,jak muszę ci przyznać rację?Ok,zaryzykuję stwierdzenie,że z kobietami jest tak samo.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem kompetentna:-p:-p:-p ale też nie jestem tym razem tego samego zdania.Słyszałam już nieraz,że mniej atrakcyjne są o niebo lepszymi kochankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nas Luizo w żadne rankingi nie mieszam,tylko byśmy zamieszania i wstydu innym narobiły.:-)Natomiast jakby się zastanowił,to jednak przystojnemu facetowi mogłabym więcej chcieć pokazać.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czas żeby miało i możliwości.:-DA w ogóle znów temat,który wniosków nie przyniesie.:-D Dobra,coś trzeba na ząb wrzucić po porannej kawie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profanacja lunchu....:-p ale lubię czytać,jak przy twojej powściągliwości choćby z tutką frytek zaszalejesz czasem.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×