Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

u mnie wlasnie zaczelo lac.. a slon, prosze bardzo.. nie dosc ze ozyl, to jaki rozkoszny 😴.. do tajemniczej skrytki 😴 najwyzszy czas sie pozegnac 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju przy takiej muzyce to granice trzeba nawet przekraczać,więc wszystko co się z tym łączy musi być naj.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale slodko nie wygladam.. wcale, a wcale. lepiej na mnie nei patrzec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem w stanie znalezc 13 minut. owszem. zdjecia super. muzyka tez. oprocz miasta z lotu ptaka, sceny nie dla mnie. nie wiem ile minut zdolalam obejrzec... do pierwszego popchniecia czarnego zajaczka. chyba jednak niewiele widzialam.. i nie chce widziec. haju, wcale nie dlatego, ze nie mam humoru.. to nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Hejka 🖐️👄 No ja znów w locie (chyba bardziej niż Boska dziś ;) ) , i znów mogę tylko poczytać co tu dziś się działo ...:( a zdecydowanie wole uczestniczyć w zabawie niż ją oglądać ...;) Wiem, że Haja też tego nie lubi...i sie irytuje ...;) no ja rownież, ale nie mam innego wyboru, a będzie jeszcze gorzej (Real i robota na maxa), wiec będzie lepiej jak i dla Was jak sobie zniknę w swoim świecie ...;) Boska 👄 dziękuje, że wyłapałaś mój wczorajszy wpis ...;) to miłe ;) Haja 👄 Ty inteligentna bruneto ;) Twoja inteligencja jest bardzo sexi...;) i nawet jak się złościsz wyglądasz uroczo ;) (PSuju wybacz jeśli coś tam gdzieś, ale to po koleżeńsku zawsze) Słoniu 🖐️ dbaj tu o Luizkę ...(jest naprawdę Boska i niesamowita 👄 ) bo jak na razie, to Ona bardziej o Ciebie ;):D (tak mi sie wydaje) PSuju 🖐️ faktycznie te chmury (i to mega ciemne) wiszą do dziś nad Trójmiastem...:( miałem okazję dziś je tam widzieć ...:) a samochód to co chwile był myty w strugach ulewnego deszczu ...:) frido 👄 jesli dalej aktualne ...;) :D ...no fajnie było zobaczyć dziś na radiu w samochodzie napis "radio Gdańsk" (tyle lat na to czekałem) choć przez chwile ...;) Miłej zabawy i bądźcie grzeczni inaczej ;):D (conajmiej jak do tej pory...;) Do miłego (bo wrócę jak czas pozwoli ) 👄👄👄 ;) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie takie łatwe Oliver. Mój problem polega na tym, że jak staram się o nią bardziej dbać, to zaraz mi się obrywa. Jestem chyba postacią tragiczną w tej "bajce" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja wiedziałam,kiedy z trasy zjechać.:-) Oli 👄❤️ dziękuję za tak miłe słowa.Będę wracać do tego posta,dopóki nie ucieszę się kolejnym.:-)Nikt z nas nie spędza tu zbyt wiele czasu,ale zabawnie (pomijając fochopłodnych):-D jest zawsze.A dzięki tobie wyjątkowo dzisiaj przyjemnie. Słonik nie marudź.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Ale się czepiają tego słonia, no i jak mam być sloniem z trąbą w górze :p Ja nie jestem Awa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki haju, teraz dla odmiany poczulam sie fohoplodna :O FOHOPLODNA 😭 wszystko przez slonia... 😭 😭 😭specjalnie mnie denerwuje.... i tez nie jestem z 3miasta 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zeby nie bylo.. tak wlasnie to czuje.. nienormalnie.. dlatego to jest FOH.. SLONIOFOH :O dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu na mnie wszystko. Dosyć tego, słoń opuszcza motel i udaje się w podróż na "czarny ląd", pobiegam sobie po sawannie, albo zjedzą mnie jakieś szajbusy nad ogniskiem, a z kości zrobią sobie naszyjniki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze tego nie zobacze. nie lubie zabijania.. i naszyjnikow z kosci sloniowej. czarny lad.. tam go jeszcze nie ogladali ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Dzień protein,najlepiej zwierzęcych.:-D:-D:-DBrać,dawać-kto jakie ma możliwości. frido,ja tu bardziej w roli prowokatorki ironistki i trochę w ramach spa.:-DCiężko trochę nawiązać rozmowę,bo a.nie wiem o co wam chodzi b.jestem z innej bajki.Bardzo was lubię i prosiłabym,żebyście więcej banana a mniej cytryny wystawiali.:-D 👄👄👄👄 z długim :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
O jak milutko z rana w moteliku 👄👄👄 Haja przez te Twoje awatarki to już powoli zaczynam się we własnej orientacji seksualnej gubić :P Frido z uśmiechem Ci najlepiej do twarzy ;) Oli tak jak Ty potrafisz dbać o kobietę/kobiety to ze świecą szukać 👄 A propo płomienia ..jak tam temperatura nafty od rana ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×