Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Co nie zmienia faktu,że bez mrugnięcia okiem zamieniłabym te nasze rozmowy pisane w pracy na powiedzmy 3 godzinki intensywności przy wszystkich zmysłach i bez rozsądku.:-) Zgódź się,zgódź się.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamują mnie bardzo okoliczności.Te przyziemne trzeba przełknąć jakoś,ale forumowe klimaty nie sprzyjają carpe diem wcale. Spokojnie ze mną w każdym razie nie ma.:-DChyba,że dopiero po.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli udało się pchnąć słońce do ciebie.To daje nadzieję.:-D Dlaczego przełknąć?No jak już się doprowadzi do rozlewiska to jakoś ten problem trzeba rozwiązywać.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie kierujesz w stronę tych sutków,że zapytam.A tamto lizanie takich twardych,ssanie ich przy jednoczesnym masowaniu dżojstika z przyległościami było?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A już się bałam, że to mnie coś oczy zalewa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!!!No i tu cię mam!!!:-D Widzisz,to jak z kobietą.Wypełniasz ją,rozpychając się dziko ;-) z jajek aż ubita piana a ona i tak jeszcze twojego choćby kciuka nad wszystkim.:-DWtedy nie ma,że mogłoby się nie spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!!!No i tu cię mam!!!:-D Widzisz,to jak z kobietą.Wypełniasz ją,rozpychając się dziko ;-) z jajek aż ubita piana a ona i tak jeszcze twojego choćby kciuka nad wszystkim.:-DWtedy nie ma,że mogłoby się nie spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rezerwację w Byczeniu mam dopiero od momentu,gdy jesień zrobi się paskudna.Szkoda pogody.Jestem nienasycona również jeśli chodzi o zabierające oddech widoki.Tym razem to będą Alpy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hajabuza - Bajora ??? :-o Przy piątku to pot ma mi zalewać oczy ;-) :-P Ojj, mam ja wyobraźnię, mam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pot?Bajor ze swoim drżącym głosem i ekstazą wymalowaną na twarzy działa na mnie nieco inaczej gdy opowiada.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyliłam temat, wybaczcie. To wszystko przez Wielkopolskę i wycieczkę z Łodzi :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, w weekendy mam się maksymalnie męczyć ;-) Mnie Bajor jakoś nie bierze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże gdzie ja się wpisała, wpadłam do hotelu,,, Sorry juz idę.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju zostałam po pracy,wygodnie wreszcie rozłożona w fotelu,Bajor napina gacie,akordeon w tle a ty gdzie?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×