Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

masz racje haju. oda do pokrzyw ;) oooo moje pokrzywy, rosnijcie wysoko, jak moja piczka, lezy gleboko, w pokrzywach :O no nie.. chyba mi cos z ta oda do pokrzyw nie wyszlo :O czas start.. wlasciwie meta ;) 🖐️ ps. psuju.. zgadles. lesmian to to nie jest i nigdy nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po łące biegałam, Słonia wyglądałam, motyle latały w blasku słońca igrały. Zapachem polnych kwiatów odurzona zamknęłam oczy.. i wpadłam wprost w jego płonące ramiona.. Otwierając je w końcu rozanielona poczułam ogromny żal w sercu .. bo to była pokrzywa p********a !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo:-D To i ja ze wsparciem dla słonia :-) Fragmenty Musi gdzieś być ten lepszy świat Gdzie taka pokrzywa jak ja to też jest kwiat Musi gdzieś być ten lepszy świat Gdzie taka pokrzywa jak ja to też jest kwiat Czy jest ktoś w tym Babilonie jeszcze Dla kogo słoń i jego uczucia to nie jest powietrze Czy może jest gdzieś ta słonica dla słonia Którą słoń mógłby trzymać w swych niezdarnych dłoniach Myślisz słoń, kto to słoń, popatrz i sobie wyobraź Że nie wypiłem piwa, żeby się nie oblać Po co męczyć? Dosyć cyrków i co dziwi trąba słonia? To nie jest życie, lecz agonia Gdy słoń siedzi, duma, myśli i pisze kolejny wiersz Zastanawiasz się czy ktoś jeszcze jest Czy jest ktoś w tym Babilonie Kto zaprzyjaźni się z człowiekiem słoniem / x2 Ponad murami Babilonu Z małego pokoiku w domu Gdzie w ciszy i spokoju Słychać słonia, który jazdy miewa Kiedy ekscytuje się to śpiewa Kiedy senny jest to ziewa A gdy gniewa się to nie da tylko wtedy gdy zajdzie potrzeba No po prostu człowiek słoń Podaj mu dłoń I już rzuć głębi toń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz ja moge powiedziec.. poczulam sie jak mrowka przy sloniu. jestes wielka haju 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spadajcie na drzewo( oprócz Luizki oczywiście)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.. nie dam rady. nie jestem hydraulikiem. poza tym brak mi doswiadczenia w przepychaniu slonia przez rury kanalizacyjne.. potrzebna straz ;) .. straz!straz! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiam na oslode... nie tylko awarii 👄 👄 👄 .. na lace kwiAtki kwitna.. la la la ... acha. jeszcze kartka z informacja UWAGA! ZATKANA KANALIZACJA. GOSCI ZAPRASZAMY W POKRZYWY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
popchnę ..chloe love story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała pewność,że obecnością swą nie spłoszę słonia to bym tu przycupnęła.Co za sens z trzema osobami się na dwóch tematach witać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jednak tutaj zostaję.Kto ma czas uczestniczyć w rozmowach na całuskowie proszony jest o kablowanie,jak na mnie znów coś będzie.Zwłaszcza zły humor słonia.:-D Pozdrawiam,zapraszam,nie preferuję grzecznośc i chowania się w krzakach,ale inne poglądy poznam chętnie.A porządku robić nie będę i tak.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×