Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Arczi cześć.Na łące chwila nas zatrzymała,ale kuchnia w motelu otwarta.:-) PSuju zasadniczo nie lubię się tak słodkopierdząco,bezradnie rozpływać w omdleniach,ale sprawiasz,że jest mi się to podoba.Bardzo.👄 Leśmian z maczugą z tyłkiem Adama.Skarb.;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucenty
ani palcem? ani językiem? eeeeeeeeeee idę sobie:P a Ciebie maleńka wezmę sobie na ruszt w swoim czasie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzyj frido.Tutaj to pytanie zbędne.Samowolka.Ty mnie ja ciebie on mnie i jego...masz wpływ?Nie mydło,to się nie wymydli.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialas haju, jak sie rozhulal... laka juz mu za malo. bedzie w garden upawial party. uwazaj tam na siebie psuju :) i wez prezerwatywy.. bo wiesz. moze jakis szczyt napotkasz niespodziewanie. gardeny sa rozne. angielskie, francuskie, japonskie.. a jak trafisz nie daj boze na gorski? wtedy moze byc szczyt wszystkiego.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelki duch!!!!¡¡¡¡¡¡czytam teraz utajnione wcześniej depesze....jaka bacówka!!!!😭frido odpocznij.Szczytu szukaj palcem bez lornetki.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz haju.. az tak glupia nie jestem. wiem z cala pewnoscia, ze tu nawet mydlo sie nie wymydla 😴 ale dlaczego mam nie pytac? chyba moze mi odpowiedziec. co mu szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację.Lepiej wiedzieć.Ja mówię wprost,że czekam tylko aż trawa podrośnie,bo mam ochotę wykonać gwałt z lekkim przyzwoleniem poszkodowanego.😴Po numerze w bramie bez majtek.On w plisowanej,żeby nie było po drodze widać.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalna bacowka. siersciuchowska ostoja polskosci i goscinnosci. chodze tam co rano, bo gospodarz zalewa pale i nie moze wstac powitac spragnionych mocnej kwy gosci. pracuje charytatywnie, co zamierzam umiescic w swoim cv :P:D poza tym jestem wychowaczynia zwierzaka, czyli rozwijam sie wielopoziomowo. o co ci chodzi? przeciez moteliku nei zaniedbuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad wzielas takiego w plisowanej? ja tez chce.. az mi sie oczy zasmialy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Haja ;-) z natury czlek przyzwyczajony ze ktoś kawe podaje,tym bardziej jak w gościnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj kawowy temat jest sprawą kontrowersyjną.Wolałam nie zapeszyć na początek znajomości.:-) Niestety nie dotrzymam ci towarzystwa,bo to nie moja pora na wirtualne przyjemności.Towarzystwa ciekawego jeśli zostajesz życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy wieczorem sie w pokoju zaszyl,wiec i ja to zrobie czekajac na kogoś popijać przy tej porze nektar z jagód, bo na kawe za późno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arczi to słoń z naftą, który chowa sie przed fridą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi89
poki co posiedze sam w pokoju i poczekam na kogos :D inni chyba tez zajeci soba w pokojach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×