Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

No też zajęcie...😴 Na manowcach powinno się dziać,a ty chcesz mieć mak między zębami.I może czarować uśmiechem?:-p:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na manowcach muszą być zakręty obstawione snopami słomy.Wyobrażam sobie,że jazda jest bez hamulców.A wy o cieście i wodzie. Nic nie wiecie.Nic.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nic? :D na manowcach snopy stoja w wodzie. splyw lodziami bez hamulcow :P .. i wszystko sie zgadza :D czesc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.Głodnemu to wiosło od razu w rękę.:-D:-p Ja mam zboczenie motorowe na konie między udami.To stąd.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest rozwiązanie.Z zakrętu do tego nie da się wypaść do rowu.:-D Aż żal,że lato się kończy.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awaterem
Pcham w ciemno ..taki erotyczny początek dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nareszcie zobaczylam ten korzen :D ... gietki, bo spragniony. szuka wody zycia :P dzien dobry wszystkim :) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam i wstyd mi,że tylko raz się przyczyniłam do tego sukcesu. 👄 Czekam na zasłużoną karę.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mnie poniosło. Frida,tutaj czekam na karę i nie pisz,że nie jest konieczna.:-D Już PSuj z propozycji nie skorzystał.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz o czym pisać? A gdzie twoje udo na łące,by głowę położyć i Leśmiana posłuchać?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciiii....daj leniwie poleżeć głowie,dodać powiekom ołowiu,za to wyczulić słuch... by rozpłynąć się w męskim głosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szłabym PSuju jak burza za takim wieszczem...mimo kolan z waty.Tak z przekonaniem opowiadasz,że już wiem,że to nie udo.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slysze jakis glos z krzakow.. ale to chyba nie moze byc slon, bo on siedzial w pokrzywach, ktore juz dawno temu zjadly gesi z prywatnej hodowli ojca dyrektora. eeeee.. strasznie glupi ten glos. to nikt z naszych znajomych. sio glosie.. bo zawolam gesia ;) x nieeee.. no prosze.. prooosze prooooosze.. nie do wiary. czlowiek sie do konca zycia uczy. po wymacaniu spragnionego korzenia, mozna wyladowac na romantycznej lace.. fju fju fju.. szczerze. nie wiem czyj byl ten korzen.. ale laka mi sie podoba. nie wymierzam kar. zdjelam biale rekawiczki :P:D rozmarzylam sie.. ta laka przypomina mi.. https://www.youtube.com/watch?v=p4rI0pgHuaY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudnie jest,to fakt.Rozmarzyłam się,cofnęłam się aż po beztroskie dziecięce czasy...szukam smoczka.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×