Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

psuju masz racje :) pokrzywy absolutnie nie pasuja do romantycznych okolicznosci przyrody. za to smoczek zawsze pasuje :classic_cool: przypadkiem go nie chowaj.. :P tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nooo,dajcie się wkręcić i possać mlaskając. Oczy otworzyłam,a widok jeszcze bajeczniejszy niż gdy myślałam,że to udo.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrzeba dyplomowanego taternika aby osiagac bajeczne szczyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego ssania błogiego to aż mleko na ustach poczułam.:-) Cała się liryczna zrobiłam do tego... Miły mój, zostań dla mnie w tę noc Jedną tylko,  jak najlepszy aperitif. Spójrz, Oto ciało moje. A  w nim  łańcuszki żył i serce. Ono  jest przejęte i czeka. Miły mój,  zamknę okna Zamknę drzwi Jakbym wcale nie  tęskniła Do człowieka. Który tak samo i łańcuszki pod skórą i serce.  I blask w oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milcz. bo sie rozproszy.. i zachce maczugi :P wtedy nastapi moj koniec. nie wymysle tak od zaraz maczugi. to nierealne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucenty
joooo sem górol z dziada, toternictwo we krwi noszę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucenty
za moich czasów kawę wyciskano z dzierlatek. Najlepiej smakowały te które sie wierciły. Teraz lud boży wszystko spieprzył i aby się pobudzić parzy rośliny. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucenty
dobra męskie imitacje idźcie parzyć te rośliny ja stanę tutaj i ... a co tam postawię się i przepchnę temat albo nie:classic_cool: poczekam aż ktoś pociągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety.. u nas jedynie wspinaczka na szczyty bez asekuracji. bacowka w gorach bez szczytow. latwo trafic ;) kawe podaje zwierzak.. bylam niedawno. jest swiezo zaparzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooooooo nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.. nie tym razem. to jest najprawdziwszy szczyt szczytow. nie dla takiego lenia jak ja.. jestem zmeczona. strajkuje... narysuje sobie tylko tabliczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucenty
nie, dziękuję za bacówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×