Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Na zboczeńców masz oko? hmmm ale pamiętaj brak zboczenia jest najgorsze. Co do sexu i zboczeń to brzmi kusząco , intrygująco i podniecająco , wyuzdanie. mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i tak i tak.Dokładnie jak piszesz.:-)Czym jest zresztą normalność?:-) A teraz trzeba zniknąć w ciemnościach.Wprawy nabierzesz,jak zechcesz.;-)Do miłego.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midssssummmwr Ewwwweeeee
Haja Hejti od rana siedzi i napoerttttala posty głupia dzifffką zazdrosna o Psujka :-P Nie dziwie się że nikt tu nie pisze. I rób te przecinki po spacji burdeeeelllmamuso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetmajer mi się przypomniał.Niech pilnuje feromonów.;-) Kazimierz Przerwa Tetmajer, "Lubię, kiedy kobieta…" Lubię, kiedy kobieta omdlewa w objęciu, kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu, gdy jej oczy zachodzą mgłą, twarz cała blednie i wargi się wilgotne rozchylą bezwiednie. Lubię, kiedy ją rozkosz i żądza oniemi, gdy wpija się w ramiona palcami drżącemi, gdy krótkim, urywanym oddycha oddechem i oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem. I lubię ten wstyd, co się kobiecie zabrania przyznać, że czuje rozkosz, że moc pożądania zwalcza ją, a sycenie żądzy oszalenia, gdy szuka ust, a lęka się słów i spojrzenia. Lubię to - i tę chwilę lubię, gdy koło mnie wyczerpana, zmęczona leży nieprzytomnie, a myśl moja już od niej wybiega skrzydlata w nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak leżąc i czytając to co napisałas to robię się głody wrażeń sexualnych wszelakich unesień i uciech. A najgorsze że chwilowo nie ma z kim się unieść w nieziemskich cielesnuch doznaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówmy się System to System,lubię rozpierduchy i w wielu brałam udział.:-)Koncertowe glany zakładam znów dopiero w listopadzie...ale czym jest czas?:-) Wątek zastępczy nie wiadomo kiedy 3 tys postów przekroczył.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awaria Uległa Hejti od rana przepycha ale grunt do 17 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie System...ale koncert jak najbardziej do pogo się nadaje...no i nie mogę ci przecież zabronić tam być.;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam płyta,ja sobie ciebie tylko z akustyczną w tym numerze wyobrażam.Możesz mieć jeszcze najwyżej krawat.:-D👄 Usta Leśmiana recytujące,potem pałer z gitarą i jakby grę wstępną możemy odhaczyć.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh jakbyś mi taki występ obiecał i jeszcze bym w to uwierzyła :-D:-D:-D to zadarłabym kiecę,by dolecieć pod twoją scenę... Krawat ma cię poddusić.Lubię,jak facet ma duże oczy i język na brodzie.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.Gardłowo przecież mówiłeś,że głośny jesteś! PSuju ty się jednego trzymaj,bo się po autograf nie wystawię.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hę?jak to się dzieje,że znów ktoś pisze tutaj zamiast na temacie,w którym głos zabiera?Czytują te nudy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzę się w język...ale z wielką dumą i satysfakcją....bo to raczej do mnie nie podobne w realnym świecie.Wirtual stopuje skutecznie wszystkie emocje.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz,ja jestem kobietą...więc ci tutaj nogę wystawiam,zresztą aż po szyję :-D:-D:-D Ty natomiast masz już z wystawianiem większy wybór.Muszę zasłużyć?:-p Chętnie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się rozerwał w tym szpagacie.PSuju,ale chyba się przejaśnia na erotycznym niebie,już się wszyscy wykończyli prawie...czytam i ten tekst nasuwa się sam: Dzisiaj patrzę z daleka, wiem, że na gruzach tego co zniszczyli wyrośnie nowa bestia i tylko kwestią czasu jest to kiedy zacznie wysysać z nich soki, całe piękno i energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nooooo.Naprawdę nikt nie związany z gorącymi aferami tu nie zagląda?Inaczej:wszyscy są zamieszani?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem.Ostraszasz rozmówców potencjalnych i jeszcze jesteś uszczypliwy.A to forum jest,choć jak oddział zamknięty wygląda.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko mi poszło a na dworze tylko 17.:-( Muszę zdjąć stanik w drodze do domu,by odwrócić uwagę od gęsiej skóry na nogach.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu bierze kasę za moderowanie,czy tylko za reklamy? Strasznie się popsuliście tam w górze.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×