Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Jak ja lubię te pomarańczowe niespodzianki,jak wracamy do tej wiejskiej karczmy....o 5.00 po dożynkowym festynie....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajabuza93
Odwzajemniam👄 z trasy,bo babie lato to idealny czas,by zachwycić się naturą.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midssumer Ewe
Z trasy pisząc na pomarańczowo stara dzifffko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujjj :-( a już się napaliłam,że tyle nowych ikonek mam. I widzę że się z wizytą wstrzeliłam w c***jowy przedział. Dajcie sobie spokój i tak mam to w doopie czy to podszyw,czy nie.Nie warto energii tracić.Nie reaguję i to jedyna odpowiedź moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loguj się na Uległa Hejti :classic_cool: pomarańczowa hejyerko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajabuza93 zapodałaś wczoraj muzę i przez ciebie dopadła mnie nuta kalibra i zakonu Marii oraz ezoteryczne bramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Piszę nie zazdrość....to ten żałuje. A ja nie,bo tu jest tu a tam to tam.Zresztą bądź uczciwy i pomyśl,gdzie my już nie byliśmy.;-) Olin zajrzałeś.Ja też magików w muzyce cenię.;-)Jak twoje obserwacje? Luiza,frida i znajomi 👄 Udanego startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie przez pogodę.Jesień wyciągnęła farby i pędzle,do tego słońce pełne, ale mniej już agresywne...tylko żyć.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to właśnie twoje wnętrze prognozę pogody uaktualnia PSuju.I w strugach deszczu radość można mieć.;-) I już przestań,bo z feromonami ściągnęłam sobie chmury.:-D:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie ma wczorajszego mojego wpisu??? o co tu kaman??? Poranna wizyta u lekarza i uziemiony na tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się powstrzymać....PSuju ty widzisz w środku czego my tu siedzimy?To nie jest las.:-D Egzorcyzmy,CSI,czarna magia i jasno widzenie...:-D Jak dobrze,że moja miotła mnie stąd podrywa...na czas.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olin witaj.Przy przechodzeniu na kolejną stronę blokuje się na ileś tam postów.Potem wyświetla wszystkie na raz. Zdrowia życzę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuj2015 Ty to masz sczeszczcie że ktoś Cię tu rozgrzeje przytuli wymasuje, a ja samotnie siedzę :-( wszystkich z domu wywiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju ja ogrzewam najwyżej ciepłym słowem...to ty sobie moje uda wtedy wyobrażasz.:-p👄 Olin jeszcze nie wie...więc niech nie chodzi nigdzie taki do tego chory.;-):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli liczysz,że się zawstydzę i zarumienię to ...licz na coś innego.:-D:-D:-D Do lawy daleko,to nawet wstęp do gry wstępnej nie jest.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę ci szczerze przyznać,że komplementy mnie rozleniwiają raczej...to dobre dla niedowartościowanych kobiet może...ale ja jestem głodna polowania....zdobywania i tego wszystkiego,co między linijkami się doczytuje.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajabuza93 lubi polowania i wyzwania ciekawe i kuszące. może stąd moje skojarzenie z ślicznotką o 2 kołach. piękna, nieokiełznana, narowista i porywcza :) - z hayabusą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×