Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

PSuju za długie na razie...ale Leśmiana biorę w ciemno...wyobrażając sobie twój talent recytatorski i majsterkowiczowski...hehehe jak nie było takiego słowa to jest.:-D Olin trafiony zatopiony.;-) Jak dreszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miękną mi kolana przez pióro tego pana.:-D Magicznie znów i wzniośle nawet bez mojej miotły.PSuju 👄 a resztę między linijki pchnę..biodrem?...językiem?...jaki to dziś dzień tygodnia?;-) Olin,ciekawe czy zechce ci się za kotarą pisać...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie ważny?W środy to wszystko co wymieniasz do moich obowiązków z przyjemności należy.:-D Nie zagaduj,już sprawdziłam,że poniedziałek.Możesz więc śmiało nad erupcją lawy pracować.Nie będę przeszkadzać.♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,to slalom jak łania wykonam,ale smocze k***iki w oczach zostawiam.:-D Tylko w końcu przebij,żebym tak nie latała jak Żyd po pustym sklepie.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korytko?Zainspirowałeś mnie,by się nisko pochylić....i k***iki szlak trafi w paszy...a takie apetycznie roziskrzone są.👄 PSuju dlaczego mi o stanie twojego ciała nic nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
👄 Ja tam chłonę komplementy jak gąbka...od razu jędrność biustu się poprawia ;) Nowy kolega w motelu ? czy tylko nick ;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza witaj szelmo.👄 Nowy jak listek w kwietniu,tylko dreszcze go dziś męczą i trochę też nieznajomość regulaminu f8. Co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajabuza93 pytasz jak dreszcze? hm jak to czytam to mam dreszcze i proszę o jeszcze, w mej głowie krąży iskierka a może wątpliwość czy nie przeszkadzam w tym miły nastroju Wać panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma postu jednego!😠 Gotowość twoja PSuju mówi mi,że to będzie p*****lnięcie,które mnie na łopatki przewróci...żebyś ten moment w porę wyczuł.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olin słówko na temat tutejszych ustawek ;-) Owszem nie wszystkich witam tu serdecznie,ale do tej pory w tych kilku skąpych postach widzę,że dołożyłbyś swój wkład w nasze rozmowy.Jeszcze chyba nie widziałeś tych co przeszkadzają.Ważne,żebyś ich twórczości radosnej tu nie komentował.Samotność,alkohol i dostęp do internetu niektórym robi kuku w zwojach,a takie kuku nie jest w moim guście.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuj moja doopa rasowa...nie jakaś tam z porcelany.Bierz mnie bez mchu i niech szyszka się wbija w plecy.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się w tym slalomie zapędziłam poza las.:-D Co?Za dobra w tych unikach jestem?Mam już przestać udawać,że nie chcę być złapana?:-) PSuju namierz i wystrzel całą adrenaliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ty te teksty bierzesz?👄 WOW Muszę sobie wszystko przeczytać jednym tchem....właśnie....powinnam go stracić już dawno...a tu miotłę trzeba między uda wsadzić a nie eruptora (taki dinozaur erotyczny był) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erektor bladod**y teraz mi się pełna i prawidłowa nazwa przypomniała.:-D:-D:-D .....aż mnie siedzenie uwiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za linka i w ogóle za obecność.👄 Ja też mam ochotę,ale ćwiczę kontrolę.Dopiero w domku.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotność + alkohol hmmm to wtedy wesoła pozytywna twórczość, wzdychanie a nie smętny i żale chyba że brakuje %%. Mi to nie grozi, na szczęście że mam barek pełen , piwniczka też blisko no i moja połówka za 3h wraca a moja druga połówka 70% się chłodzi od tygodnia. A ustawki to są u mnie przed meczem albo z koleżanka sąsiadką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymista niepoprawny do tego.Samotność plus alko tutaj inaczej się objawia.Nie będę kontynuować tematu bo też jestem nie w temacie. Ustawka z sąsiadką?Jak to wygląda?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajabuza93 , różnie się to objawia, zależnie od miejsca pory dnia nocy i sytuacji. Trójkątne spacery, rozmowy we dwoje, nocne wypady , wspólne szwendanie się po ciemnych zakamarkach ,bramach, wspólne polowania w tatrach na żubry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E to fajne ustawki masz.Szczególnie te polowania na żubry.Aż mi się tańczący z wilkami przypomniał.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już to ona tańcząca z tatrami :) |Co do wilków to ja mogę być głodny (wrażeń) jak wilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek człowiekowi wilkiem....biorąc pod uwagę głód wrażeń chodzi więc o seks.:-DWidzisz,co głowa to inne spojrzenie na stare jak świat sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czy tylko sex dostarcza wrażeń??? hmmm w znacznym stopniu masz rację że są to niezapomniane wrażenia ale są też inne wrażenia. Interpretację zostawiam Tobie. :) Nigdy nie wiadomo co czai się w bramie jakie doznanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odniosłam się do przysłowia,które nagle innego,nowego sensu nabrało.:-DWrażeń nie da się wymienić,nawet ograniczając je już do tych tylko pozytywnych.Jasne.:-) Jakoś tylko złowrogo z tą niewiadomą w bramie zabrzmiało.Na zboczeńców mam oko,przynajmniej tak mi się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×