Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Oh jak ja bym tego doświadczyć chciała osobiście a nie tylko w podświadomości...👄 ......choć ten motyl ma powiem ci kopa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ty nie masz guziczka nad przecież!Do czego miałby ci taki gadżet służyć? :-D Szlak mnie trafia,że nie mogę się tu na dłuższą chwilę zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi długo nie trzeba,więc jeśli tu zaraz nie ruszy włączy mi się przedfinalny wulgar.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe czuję strach między linijkami.To przecież ktoś tu wpadł i o wściekłej pszczółce z żądłem.:-D Ptaszniku mój z rajskim ogonem 👄👄👄ze mną kojarz wyłącznie przyjemności proszę.Słabo się kontroluję podczas godów,ale to akurat mogę zrozumieć.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmm czyli tak jak ja.:-p....tfu pisałam,że rozumiem.:-p PSuju ty wiesz jak mi ślinka cieknie i nie tylko?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mnie ta twoja sprężyna za bardzo wybiła :-( Chcę się z tobą umówić po pracy.Koniecznie.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny zwal z konia, zaiste prymityw z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj feromonie 👄 i jeśli ktoś zajrzał jeszcze 🖐️ A czy ty sobie zdajesz sprawę z tego,że ta brama istnieje naprawdę?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Syzyf.Dzięki,za twoje biodro,czy ty tradycyjnie rencami?:-D PSuju mało ci o niej jeszcze opowiedziałam.Tak spokojnie byś nie pisał....a ja tam dziś będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to coś co mam to jest ban?:-D Dowcipne to jest,ale wolałabym jednak zostać zhakowana przez tego,kto wiem,że mi dobrze zrobi.PSuju 👄 ...ewentualnie dziewczęta ze sprzętem 👄👄 Gadam do szafy,bo pozwolono mi tylko pisać,bez wglądu na f8. Emocji nie ma,bo sobie w międzyczasie poradziłam,by je przyjemnie rozładować.;-):-p Jest git.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać.:-) Moja zieleń w sprawach techniki komputerowej miała wczoraj bujny rozkwit przyznaję ale chyba już doszłam.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuj zahacz mnie,bo tu nie dotrę.:-pInformatyki chcesz mnie uczyć?:-) Kurcze już się ucieszyłam na widok fridy słonia boskiej....a to otworzyła mi się pierwsza strona wątku tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jestem pewna,że nie jednego byśmy się od siebie nauczyli.Co tam nauka,rozmowa zwykła już by radość przyniosła.Zahacz mówię!:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne.Środa była w środę.:-p Myślałam raczej,że strategicznie położysz się na mojej trasie.Strategicznie,czyli najpierw nogi...żebym miała o co orła wyciąć a potem też miło by było gdyby coś zamortyzowało upadek.:-D Ja nie wiem,czy sobie możesz po takim skrócie to wyobrazić.Może opisz dla pewności?:-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu lekko wargami a ja bym chciała istnej profanacji.No co zdążę tylko wargi wystawić w twoim kierunku to mnie ktoś goni. Wychyliłam się wchodząc tu na tematy...co tu się dzieje na f8?Pytanie retoryczne oczywiście.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...uj PSuj...to ja o innych wargach chyba...:-) daj trochę swojego czasu to chętnie zostanę nad tobą.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×