Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

o motyw wedkarski haczyki brania i inne takie :-) mój dziadek mawiał że z ryb to najbardziej lubi rypanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie napiszę:co za zbieg okoliczności.Myśl lepiej jak poza firmowym kompem matrix ze mną uprawiać.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa.To ja też wieczorem będę wpadać.:-D Przecież sami jesteśmy.:-DNo nic,jak to w życiu wszystkiego po myśli to nie można mieć...ale dlaczego akurat tego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olin cześć.Nie miałam pojęcia,że ktoś za kotarą stał.:-) Co do gościa...dzięki za pchnięcie.Coś widać przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psu dzięki że jesteś na czacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty Olin.:-) To tylko forum. Wieczorem ciężej jeszcze się przebić widzę.Teraz rozumiem,skąd przez weekend tyle nowych tematów.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajabuza93 będąc nowym trzeba najpierw poobserwować wyczuć klimat itp . w Sexie też z kimś nowym nie zdzierasz ciuchów i nie ranisz pleców i nie idziesz na maxa tak w 5min. ja potrzebuję przynajmniej pół godzinki zapoznawcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. PSuju o tamtej porze byłam jednak zbyt bardzo zdekoncentrowana i zbyt daleko stąd...ale liczę,że któregoś razu zamotamy się razemw sieci i przyziemności nas nie tkną.Należy się nam chyba,nie?;-)👄 Olin skoro nowy na forum jesteś to już zmienia kolej rzeczy.Rzadko tu ktoś taki zagląda.Chłoń wiedzę o użytkownikach i wypracuj sobie opinię.Okaże się,czy przez fakt,że ten wątek nie świeci się ciągle wśród aktywnych nazwiesz go upadającym motelikiem.Ciekawi mnie to.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"upadające moteliki" mają ciekawe historie i dziwne koleje losów. Pożyjemy zobaczymy się czegoś nowego nauczymy. Może mimo wieku się jeszcze zdziwię bo jak wieść niesie "dziwny jest ten świat...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja taki szyld wystawiłam.Temat właściwie powstał przypadkiem,gdy okazało się,że usunięto inny,na którym pisaliśmy. I nie przesadzaj z tą wiekowością.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quuurwisko Awaria Hajabuza Uległa Hejti zamiast założyć 2 cz. tego upadłego burdelu to siedzi i pisze w próżnie :-O Jeden etat na niebiesko rano: drugi na pomarańczowo wieczorem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WwwwwwwwW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliskość moja?:-) Miliony lat świetlnych między nami...a niby światłowody takie szybkie :-pTrzeba na coś zwalić.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że jednak nie wszystko zza kurtyny się ukazało. PSuju pytałam,czy masz w swojej okolicy takie miejsce jak moja brama?Tzn tam,gdzie byś mnie zabrał,bez analitycznego rozmyślania?:-) I kaliber wrzuciłam :-( też nie poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×