Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
No będę. :) Mam w planach sprzątanie, gotowanie, drożdżowe, serial, stertę gazet, kawę, koktajl truskawkowy, kawę, kilka książek chyba się nie doczeka :D ;) Będzie tak jak lubię i niech nikt mi o pracy nie wspomina ;) Jacenty ? A Ty chcesz w głowę chyba. ;) Ja i Duda ? Prędzej ja i Monika Olejnik :P Koncert na wczesne popołudnie https://youtu.be/5iayiZ8vJRQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,staram sie jak potrafie,burzyć Twój harmonogram porządku i ogłady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedlem na chwile choc rzec dzien dobry bo z daleka slyszalem turkot tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
O jakie ładne uśmiechy. Wiadomo. Do kogo ? No do Kredki :) Jacenty ? Porządek musi być, po to żeby móc docenić jego brak jak przyjdzie odpowiednia chwila. :) Na Kolację https://youtu.be/-ycOABMpIyE ;) Mam dzisiaj zlot czarownic. Zaczynam się bać. Co to będzie, co to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam odświeżyć sobie dziś piosenki, w których mowa o maju:-O i nie wiem czy wrzucić taka o której już dawno zapomniałam:-O wrzucę, chociaż... ech, po prostu wrzucę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Kocham czarownice, a jakże :) Cóż byłby wart świat bez czarownic ? Lana do kompletu https://youtu.be/bYrD_l3juoU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała czytaczka 2015.05.21 Jezus Maria, co mnie tknęło, żeby zaczynać temat wyborów. Pozdrawiam wszystkich zwolenników strony przeciwnej. Co do wpadek naszych polityków, to widziałam gorsze i ... nie traktujcie zbyt poważnie moich deklaracji. Tak jak napisałam, jestem bardziej przeciw, niż za i mam za małą wiedzę, żeby dyskutować, co nie znaczy, że nie potrafię słuchać i przyznać komuś racji jeśli ją ma. Jeśli mnie to interesuje oczywiście. A teraz jak na ignorantkę przystało przyznam, że bardzie mnie interesuje obecnie, co tam Madzialenka znowu wymyśli, dlatego proszę o niezaprzątanie sobie głowy uświadamianiem mi, między kim muszę wybrać w niedzielę. x aż się rzygać chce jak się czyta taki bełkot :O i właśnie to jest przekrój naszego społeczeństwa. lepiej włączyć tvn i chłonąć debilizmy, niż zainteresować się czymś pożytecznym, choćby tym co do powiedzenia ma Sumliński na temat Bula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Aż się rzygać chce jak się czyta taki bełkot ? Proszę, nie krępuj się, może po zwróceniu treści żołądka wraz z nagromadzoną żółcią, zejdzie Ci trochę ciśnienia. I o tym właśnie myślałam dokonując wyboru. Szczucie, plucie i szczekanie. Jeszcze mi przypomnij na którą jest msza i powiedz co mam myśleć, bo samodzielnie nie potrafię. Czy traktując innych protekcjonalnie i z pogardą czujesz się przez to ważniejszy ? Na zdrowie w takim razie. I może rozszerzę moją poprzednią wypowiedź. Wiem kim jest Sumliński i jakie ma zdanie na temat Bronka. Mieszkam w tym kraju, słucham, czytam rozglądam się i .... zamiast zakłamanej publicystyki i bezproduktywnego bicia piany, wybieram program kulinarny. Czy mam do tego prawo ? Czy może powinnam zapytać o pozwolenie, albo lepiej ? Nie przyznawać się, żeby przypadkiem nie dostać po głowie pustakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Zainteresować się czymś pożytecznym.... ta . W sumie miałabym chęć napisać Ci, żebyś mnie uprzejmie w dupę pocałował :) , ale nie zrobię tego oczywiście, bo wiem, że wynika to z tego, że mi cukier spadł i tak naprawdę później będę tego żałować i trochę też z tego, że nie chcę Ci dawać satysfakcji, że patrzę Ci w oczy z Twojego poziomu. Kawę za to zostawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojoj, niestała jakaś monndra, a co chcesz od Madzialenki, bo nie jestem w temacie? Wszyscy już się na tobie poznali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Od Madzialenki ? Oglądam co czwartek, jeśli mogę. :) Jeżdżę do jej restauracji albo w miejsca, które reaktywowała. Polecić coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij tę mordę czytaczko! stul ten jepany pysk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
hahah przepraszam ale ta dupa mi Tuwima przypomniała. Nie bierzcie do siebie, ale muszę to przypomnieć :D https://youtu.be/EdmZYu9Lths :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
zamknij tę mordę czytaczko! stul ten jepany pysk! Gościu ? Nie denerwuj się tak. To tylko forum. Nie szkoda Ci zdrowia ? Zawał to nie jest tylko hasło w wiki. To idę. Daj spokój, poważnie mówię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczko,oceniając na chłodno,owszem Duda jest niewiadomą ale Komorowski kiepską wiadomą.Njalepiej rządy tej władzy pokazał Cejrowski w swoim spocie,bez słów.Nie dotrzymali żadnej obietnicy,pełno afer,podsłuchy naliczniejsze w Europie. Tak ma wyglaąć wolność? NIeważne czy mnie żyje się dobrze,bo faktycznie nienajgorzej-cieszęsiejeśli i Tobie żyje się dobrze. Polska jednak to nie tylko Ty,nie ja.Polska to nie tylko warszafka,duze miasta z perspektywami, to nie tylko Karolak Polska to całość.Komorowski to hipokryta,tak naprawdę nie zrobił NIC dla zwykłego obywatela.Jak bardzo odleciał od rzeczywistości wskazuje rozmwoa z chłopcem który mówi że siostra zarabia 2 tysiące a prezydent proponuje wzięcie kredytu.W Warszawie,kredytu na mieszkanie,za 2 tysiące...Z takim zarobkiem nawet nie wchodzi sie do banku po hipotekę. .Tego nie rozumie Karolak,który zyje z chapanego,tego nie rozumie Holland,owszem ,ludzie niemałego nieraz sukcesu ale żyjący tak naprawdę obok Polaków,nie wsród nich.Nie rozumieją że że nie wszyscy ciągną profity z rządów PO.A miało być lepiej WSZYSTKIM ; nie celebrytom czy wybranym grupkom.Swoją droga,to otaczenie się prezydenta celebrytami,czasem wątpliwej reputacji,nie wyjzdie mu na dobrze.Ludzie nie są głupi,widzą zakłamanie kiedy ktos ma trzecią żonę,szósta kochankę ,bierze koks co częste wsród tych komitetowych honorowych albo robi za opiekuna "panienek" jak Fibak nie może być autorytetem.No sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
cieszy mnie, ze ogladanie smieci odbylo sie bezglosnie. fakt.. przeciez smieci glosu nei maja. wybaczcie. nie sympatyzuje w panu odsmieciowym od ponad trzydziestu lat i niestety nie moge tego zmienic. byc moze dlatego, ze nie robie niczego w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×