Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
hahaha :D Free 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie żegnajmy sie tylko witajmy.bo zrana wstaje jak Frida buzi daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestała ja rączki mam przy sobie a,że lubierznie patrze na Ciebie to już Twoja wina i to bez prowokowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Chyba muszę iść spać, bo jak tak będziesz na mnie patrzył, to ja nie utrzymam swoich na kołdrze i dopiero będą mieli ubaw, Ci co udają, że nie czytają. ;) Jacenty ? Dużo masz tu wielbicielek ? Chyba któraś próbuje mi dołki kopać właśnie. ;) Zero klasy. No zero. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wiem,gdzie,co i jak....głupi jestem.Niestała rozchyl kołderke i daj się porwać emocjom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Chyba obydwoje mamy dzisiaj jakiś kryzys. No to choo, zrobiłam Ci miejsce. ;) Ale pobudka o piątej trzydzieści. :) Pasi ? W sumie jaka pobudka ? Skoro już kogoś zapraszam, to raczej nie po to żeby spać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
https://youtu.be/KTFu6p5iVaA Miałam być mądrzejsza od poniedziałku. Zaraz budzik zadzwoni. :O Spokojnej nocy :) Dzięki za fajny wieczór. :) Nawet mi wkurw na gości przeszedł ;) Buziak na sen 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin to na sen mało o pieszczotach nie wspomne.tylko ja jak pies w nogach lubie leżeć więc jak tobie to nie przeszkadza to wywalam jęzor,pomacham ogonem i wskakuje do Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No dobra kusicielu. To wskakuj. I gasimy, gasimy. Pstryk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze... prooooosze.. jak sie pieknie umoscili :D a jednak trojkacik. ona, on i owieczka.. dobrze, ze pacynka :P dzien dobry mobilna perypetio :) czas na sniadanko.. w piekny (na razie) sloneczny poniedzialek.. co na to yt?.. https://www.youtube.com/watch?v=LEVd5XUT71A reklamacji nie przyjmuje.. to poniedzialek z yt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida ))) Pięknie, słonecznie ale... chłodno :( A.... że to perpetum mobile to chcę o coś spytać ;). Mam kłopot z monitorem :), od wczoraj nie załącza się.... co może być? Dać do naprawy, opłaca się , czy kupić nowy?. Monitor fajny jest 24 cale ( 4 lata) ,przyzwyczaiłam się i... trochę szkoda mi kasę wydawać na nowy :O 🌻 w starym stylu ;) zakręcę... https://www.youtube.com/watch?v=UNY0k8i0H2s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Skręcę coś na sen i podpiszę listę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Roberto :) jestem kompletnie nie techniczna. Jak się coś dzieje ze sprzętem to idę w łaskę do sąsiada jednego albo drugiego albo kogo bądź kto deklaruje, że wie więcej niż ja. Dlatego nie pomogę w kwestii monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Trójkącik wyszedł całkiem zgrabny, prawda ? I kto by się spodziewał, że ja i moja owca, damy się uwieść całkiem nieznajomym w końcu Panom ;) Wskakujemy w pidżamę ? https://youtu.be/QUTeCh9MOfw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
Nie sypiam w pidżamie,więc nie zabaluje nocnie ....Dobrej NOCY nocna Damo i Tobie Pani z głazem przy nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się schowaliscie :classic_cool: zabalowalam a po balu to się nawet kapci szuka a gdzie tu mówić o Znajomych;) późno się zrobiło to idę odespać te urocze 2 tygodnie;) a o pochwie nie chce czytać ani o mieczu pisać :-P jest na to taki jeden wyraz :-O przedawkowac:-P branoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Urocze dwa tygodnie i przedawkowanie ? A wiesz co znaczy empatia i współodczuwanie ? :P Wiem, nikt mi nie każde żyć jak żyję. Chce to mam, co tu dużó mówić, ale z drugiej strony ? Nic nie jest tak proste, jak się mądralińskim od dawania rad wydaje. Właśnie. Lubicie Bronka ? Już za chwilę cisza wyborcza. Na kogo będzie głosowało gościowo niegościowe społeczeństwo ero ? ;) Przychylam się do zdania, że głównym atutem Bronisława jak dotąd jest to, że nie jest Dudą, ale .... jeśli ktoś ma mnie reprezentować to nie chcę żeby to był reprezentant z plecami jak Giewont, rzucający ,cień na doliny, ;) Tradycyjnie zamknę temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj z tym Bronkiem - Panie Prezydencie moje dziecko potrzebuje aparat ortodontyczny,a mnie nie stac - to prosze kupic mu fotograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Na Halce byłam sto lat temu. Jeden z bardziej poetyckich tekstów operowych. Widział ktoś jakieś jodły na szczytach ? ;) https://youtu.be/t0PXRig8Ou0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie głosuję w II turze, żaden z kandydatów nie spełnia oczekiwań. W I głosowałam na Pawła Kukiza i na jesieni też pójdę na Niego głosować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dajcie spokój ? Proszę bardzo, ale innej opcji nie widzę niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Też głosowałam na Kukiza, chociaż bardziej z przekory niż pewności, że dobrze robię. Teraz mając do wybory Pis i nie PiS wybieram Bronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole zaryzykowac Dude niz ma byc to co teraz. Dyma nas jak chce ta platforma cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jacek ? Jesteś ? Jakaś Pani do Ciebie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosuję zawsze zgodnie z sumieniem, dlatego to był Kukiz. Po wyborze Komorowskiego czy też Dudy miałabym problem codziennie rano przed lustrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A PiS nas nie dymał ? O i jak nam się ładnie złożyło dymanie na ero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×